Спецціни на апарати

Як відкрити кабінет лазерної епіляції в Україні

 • 29 січня 2020
 • Переглядів: 17836


Зміст:

 1. Що потрібно для відкриття салону лазерної епіляції
 2. Як відкрити центр лазерної епіляції: реєстрація бізнесу
 3. Пошук приміщення для кабінету лазерної епіляції
 4. Лазерне обладнання для салону
 5. Купівля меблів при відкритті салону лазерної епіляції
 6. Чи вигідно відкривати салон лазерної епіляції
 7. Маркетинг при відкритті салону лазерної епіляції
 8. Цільова аудиторія
 9. Наймання персоналу
 10. Плюси та мінуси бізнесу в сфері лазерної епіляції
 11. Конкуренція
 12. Що робити, якщо щось піде не так
 13. Розвиток бізнесу в сфері лазерної епіляціїЯк відкрити кабінет лазерної епіляціїВідкриття салону лазерної епіляції - прибутковий напрямок бізнесу, адже попит на красу є завжди. При відносно невеликому стартовому капіталі, окупність наступає вже через 6-12 місяців. Розберемося, як відкрити кабінет лазерної епіляції в Україні.

Що потрібно для відкриття салону лазерної епіляції

Перед тим як відкрити студію лазерної епіляції, вам потрібно подбати про кілька речей:

 • Приміщення для роботи.
 • Лазерне обладнання.
 • Меблі.
 • Навички роботи з лазерним апаратом або персонал, який має відповідну кваліфікацію.
 • Витратні матеріали (одноразові пелюшки, рукавички, спеціальний гель).

Як відкрити центр лазерної епіляції: реєстрація бізнесу

Є два варіанти реєстрації бізнесу в сфері лазерної косметології:

 • Приватний підприємець.
 • ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю).

Перший варіант підійде, якщо у вас є досвід роботи в цій області 1-2 роки. В інших випадках потрібно оформляти товариство з обмеженою відповідальністю. Думаючи як відкрити свій салон лазерної епіляції, розгляньте можливість покупки готового бізнесу. Це простіше, ніж почати свою справу з нуля, адже всі процеси вже налагоджені.

Пошук приміщення для кабінету лазерної епіляції

У перелік того, що потрібно щоб відкрити салон лазерної епіляції, обов'язково входить приміщення. У ньому потрібно розмістити обладнання і все необхідне для проведення процедур – домашні умови для цього категорично не підходять. При пошуку приміщення звертайте увагу на такі моменти:

 • Людне місце.
 • Відповідність вимог санепідемстанції та пожежної інспекції.
 • Площа від 18 кв.м.
 • Наявність окремого приміщення, яке можна відвести під процедурну кімнату.
 • Наявність туалету.
 • Наявність зони очікування.

Відкрити кабінет лазерної епіляціїНе обов'язково робити дорогий ремонт, можна просто освіжити приміщення, щоб воно було затишним і чистим. Не варто розміщувати кабінет в безпосередній близькості від ваших конкурентів. Також важливо, щоб ваш салон проглядався з вулиці, щоб потенційні клієнти могли швидко знайти його, а не шукати всередині будівлі.

При оформленні інтер'єру постарайтеся створити таку атмосферу, щоб клієнти відчували себе комфортно й затишно у вашому салоні. Разом з тим не варто вибирати для дизайну приміщення яскраві кольори. У кабінеті лазерної епіляції виконують медичні процедури, тому буде доречно, якщо він буде оформлений в спокійних світлих тонах, які асоціюються з чистотою.

Якщо ви вирішили відкрити салон лазерної епіляції, не варто відразу купувати приміщення. Оренда кращий варіант, адже щось може піти не так, і тоді простіше просто припинити оренду, ніж шукати покупців.

Лазерне обладнання для салону

Від обладнання залежить успіх вашого бізнесу, тому потрібно вибирати якісні лазерні апарати. Найкраще віддати перевагу діодному лазеру. Якщо крім епіляції ви плануєте надавати й інші послуги, можна вибрати багатофункціональний лазерний апарат при відкритті салону лазерної епіляції. Він зазвичай поєднує в собі функції діодного лазера, неодимового лазера, апарату ELOS. За допомогою такого обладнання можна додатково проводити процедури по виведенню тату і перманентного макіяжу, омолодження обличчя і тіла ELOS, по лікуванню судинних "зірочок" і пігментних плям та ін.

При купівлі обладнання в компанії Medicalaser ви можете пройти профільне навчання по використанню апарату.

Купівля меблів при відкритті салону лазерної епіляції

Перед тим як відкрити центр лазерної епіляції, потрібно придбати такі меблі:

 • косметологічну канапу для проведення процедур;
 • крісла для залу очікування;
 • шафу для речей;
 • тумбочки або шафи для зберігання витратних матеріалів та ін.

Чи вигідно відкривати салон лазерної епіляції

Відкриття салону лазерної епіляціїСумніваєтеся, чи вигідно відкривати салон лазерної епіляції в вашому місті? Це багато в чому залежить від того, в якому місці буде розташований ваш кабінет. Якщо місце буде людне, попит на послугу буде високим, і ваш бізнес окупиться вже через півроку-рік, при вкладеннях 30-35 тисяч доларів.

Також прибутковість бізнесу залежить від того, чи самі ви будете проводити епіляцію, чи вам потрібно буде наймати фахівця. При самостійній роботі можна значно заощадити, але це можливо тільки в тому випадку, якщо ви пройшли профільне навчання в цій області.

Але навіть якщо ви самі будете проводити епіляцію, вам все одно потрібно буде наймати ще одного майстра – щоб працювати з ним позмінно. Крім того, якщо форма власності вашого підприємства буде ТОВ, необхідно буде найняти директора – людину з медичною освітою і досвідом роботи мінімум 5 років, він буде відповідальним за проведення медичних процедур.

Лазерна епіляція – вигідна справа, адже, продаючи послугу, ви продаєте відразу курс процедур, який необхідний клієнту для досягнення бажаного результату.

Маркетинг при відкритті салону лазерної епіляції

Для того, щоб прибуток був високим, важливо залучати клієнтів, в цьому вам допоможуть інструменти маркетингу. В наш час цифрових технологій ефективна реклама в інтернеті, особливо в соцмережах, таких як Facebook, Instagram. Для залучення клієнтів також можна влаштовувати різні акції. Добре, якщо у вашого салону буде свій сайт, або створіть сторінку салону в соцмережі.

Дуже важливий момент з приводу залучення клієнтів – вам потрібно накопичити максимальну кількість позитивних відгуків. Просіть задоволених клієнтів залишати відгуки про вас – на сторінці в Facebook, в Instagram, в Google і т.д.

Цільова аудиторія

На кого вам "націлитися", просуваючи свій бізнес? Центр лазерної епіляції зазвичай відвідують такі категорії клієнтів:

 • Жінки (20-50 років). Їх близько 70%.
 • Чоловіки (20-50 років). Їх близько 20%.
 • Підліткова категорія – близько 10%.

Також враховуйте, що цільова аудиторія – це зазвичай люди з доходом вище середнього, оскільки вартість процедур не маленька, а для досягнення бажаного результату потрібен курс.

Наймання персоналу

Співробітники, яких вам потрібно найняти, якщо ви самостійно будете проводити процедури:

 • Салон лазерної епіляції як відкритиПрибиральниця.
 • Адміністратор.
 • Майстер.

У салоні повинно бути мінімум два майстри, але одним будете ви. Що стосується адміністратора, то можна і заощадити на цьому пункті, якщо ви або ваша змінниця будете самі виконувати його функції. Якщо говорити про прибирання, то на цьому економити не можна. Кабінет лазерної епіляції – це місце, куди клієнти приходять за медичною процедурою, тому там має бути завжди чисто.

Якщо ви не маєте належної освіти, вам потрібно буде найняти двох майстрів. Працювати з ними можна по одній з 2 схем:

 • Фіксована оплата за роботу.
 • Відсоток від прибутку.

У першому випадку ви виграєте, коли відвідуваність салону буде зростати. У майстра буде залишатися все та ж ставка, а ваш прибуток буде збільшуватися. Але спочатку відвідуваність може бути низькою і тоді ви будете втрачати в грошах, якщо будете платити фіксовану суму зарплати майстрам. Також у підприємця може бути обмежений бюджет в перший час. У таких випадках відсоток від прибутку – відмінне рішення.

Плюси та мінуси бізнесу в сфері лазерної епіляції

Відкриття центру лазерної епіляції має як переваги, так і недоліки – так з будь-яким бізнес-напрямком.

Переваги ніші:

 • Що потрібно щоб відкрити салон лазерної епіляціїВисокий попит на лазерні послуги.
 • Відносно маленький стартовий капітал.
 • Відносна простота організації даного бізнесу.
 • Більшість клієнтів стають постійними.

Мінуси ніші:

 • Для залучення клієнтів потрібні витрати на маркетинг або досвід в розкрутці бізнесу.
 • Без відповідної освіти за законом не можна проводити процедури самому.
 • Отримати ліцензію досить складно.
 • Висока конкуренція.

Попри недоліки даного виду бізнесу, він все одно залишається дуже перспективним. Головне – приділяти багато уваги залученню нових клієнтів і надавати хороший сервіс для утримання старих.

Конкуренція

Конкуренції зараз не уникнути в жодному виді бізнесу, якщо не придумати щось принципово нове. А при відкритті салону лазерної епіляції ви повинні розуміти, що даний сегмент на ринку досить заповнений. Стартовий капітал в 30-35 тис. доларів не надто великий, його цілком можна накопичити. Тому значна частина підприємців розглядають дану бізнес-ідею для реалізації.

Що робити, якщо щось піде не так

На жаль, не завжди бізнес виявляється прибутковим, не у всіх виходить залучати клієнтів в достатній кількості. В такому випадку можна спробувати скоротити витрати. Якщо у вас серед співробітників будуть адміністратор і прибиральниця, можна відмовитися від їхніх послуг і робити все самому якийсь час. Зекономлені кошти варто вкласти в рекламу. Якщо вам доведеться закрити бізнес, можна повернути хоча б частину інвестицій, виставивши лазерний апарат на продаж.

Розвиток бізнесу в сфері лазерної епіляції

Якщо ваші справи підуть вгору, можна розвивати бізнес. Варіантів для цього багато, серед них:

 • Переїзд в більш просторе приміщення і наймання додаткових майстрів. Чим більше майстрів зможуть паралельно надавати послуги – тим вище буде прибуток. Але при цьому важливо максимально залучати клієнтів, вкладаючи чимало коштів у маркетинг.
 • Створення мережі кабінетів лазерної епіляції. Збільшивши кількість салонів і розмістивши їх в різних районах міста або в різних містах, ви зможете істотно збільшити прибуток (звичайно, якщо місця для кабінетів епіляції будуть вибрані правильно і якщо зможете залучити максимум клієнтів в кожному салоні).
 • Надання додаткових послуг – манікюр і педикюр, шугаринг, масаж, косметологічні апаратні процедури та ін. Так ви зможете "вирости" до салону краси і надавати повний комплекс б'юті-послуг. Такий бізнес буде приносити набагато більше прибутку.

Бажаємо вам удачі у відкритті салону лазерної епіляції!

 
Популярні статті