Спецціни на апарати

Happy-Light Duet plus (багатофункціональний)

 • Модель: Duet plus
 • 689 850 грн.
 • 482 895 грн.
 • ціна в EUR: 12 382 €
  ціна в USD: 13 230 $

Ви заощаджуєте 144869 грн.

На потреби ЗСУ буде перераховано 48290 грн.Happy-Light Duet plus (багатофункціональний)

Преміум-модель Happy-Light Duet plus - симбіоз діодного лазера і ELOS - апарату. Цей апарат категорії "Premium" дає стабільні і прогнозовані результати процедур. Багатофункціональний лазерний апарат Happy-Light Duet - дуже стабільний перевірений інструмент косметолога категорії "PREMIUM", який виконує великий обсяг процедур.. Апарат Happi-Light Duet plus об'єднує в собі функціональні можливості діодного лазера для епіляції і елос-технології.

Види процедур, які виконуються на апараті Happy-Light Duet plus:

 • епіляція всіх типів волосся (від темного до світлого пушкового) на всіх ділянках тіла;
 • лікування судинних дефектів шкіри;
 • омолодження обличчя і тіла ELOS;
 • лікування акне;
 • лікування та видалення пігментації.

Додаткова інформація про апарат.

 1. ELOS-модуль апарату створений із застосуванням ОРТ-технології - її застосування робить імпульси світла більш однорідними, що покращує якість процедур і продовжує термін роботи ламп в маніпулі.
 2. В апараті - 2 маніпули. Ресурс ламп при дотриманні технічних параметрів проведення процедур в ELOS-маніпулі - до 350000 імпульсів, що дає досить низьку собівартість процедур.
 3. Діодна маніпула апарату має лазерну головку великої потужності, що працює на 2 довжинах хвиль - 755 нм і 808 нм. Це дозволяє діяти на цибулинки волосся, які розташовані на різній глибині в шкірі, і значно покращує якість процедур епіляції. Слід зазначити, що двох довжин хвиль достатньо для якісної обробки волосяних цибулин на 1-3 фототипах шкіри, які є найбільш поширеними в Україні. Також необхідно відзначити й те, що потужність лазера така, що її з запасом вистачає для ефективної генерації випромінювання на кожній довжині хвилі. А це означає, що цибулинка волосся буде повністю руйнуватися під час процедури епіляції, а не стимулюватися до зростання волосся. Адже якщо потужності енергії лазера не вистачає (що часто буває в малопотужних дешевих лазерних апаратах), то замість епіляції може виникати ефект гіпертрихозу - посилення росту волосся.
 4. У маніпулах використовуються високоякісні і дорогі сапфірові світлопровідникові кристали. Використання саме сапфіра, а не скла, підвищує надійність маніпул, покращує світлопропускну здатність (поліпшується результат процедур), а також сприяє значно кращому і стабільному охолодженню шкіри, яке створює система охолодження апарату.
 5. Русифіковане меню розробки "Медікалазер" дозволяє легко проводити процедури навіть фахівцеві з початковим рівнем знань.
 6. Лампи в маніпулі ELOS виробництва компанії Heraues, Німеччина. Система охолодження вироблена в Японії.
 7. На маніпулі ELOS є індивідуальний лічильник імпульсів, що дозволяє легко вести облік імпульсів для економічних розрахунків. На обох маніпулах є кнопки управління подачею імпульсів.
 8. Апарат по дизайну призначений для салонів преміум і люкс-класів.
 9. Апарат по своїй надійності може бути успішно використаний в салонах з великою денною кількістю клієнтів, тому що система охолодження апарату надійна і вимагає менших перерв між сеансами, ніж у простіших апаратів цієї лінійки.
 10. В апараті є вбудована система тестування і контролю, яка попереджає користувачів про роботу в критичних режимах і дає можливість користувачеві не допускати порушень технічних параметрів при проведенні процедур.
 11. Тримачі маніпул в цьому апараті мають спеціальний дизайн і виконання, які забезпечують надійну фіксацію маніпул при зберіганні і запобігають мимовільному випадінню маніпул.
 12. Підключення маніпул на передній панелі корпусу дозволяє збільшити радіус використання маніпул без подовження сполучних рукавів маніпул. Такий варіант підключення створює додаткову зручність в роботі і покращує ергономіку апаратів.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула діодного лазера, маніпула ELOS, ножний вимикач, окуляри майстра (2 шт.), окуляри клієнта, кабель живлення, система заливання води.

Особливості апарату Happy-Light Duet plus:

 • зручний і простий у використанні;
 • фотоепілятор ELOS здатний виконувати 8 різних косметичних процедур.

Апарат Happy-Light Duet plus оснащений вдосконаленою системою охолодження, що регулює температурний режим всередині пристрою. Завдяки вдосконаленій системі охолодження маніпул клієнти під час проведення процедур не відчувають неприємних і болючих відчуттів навіть на дуже чутливих ділянках шкіри.

Додаткова інформація по процедурах з ELOS-апаратом.

Процедура ELOS-ліфтингу, відгуки про яку загалом позитивні, ідеально підходить для шкіри. що в'яне. Ця процедура дозволяє сповільнити розвиток вікових змін шкіри і відновлює її бар'єрні функції. Більшість клієнтів, які випробували процедуру ELOS, характеризують її як ефективний і дієвий спосіб зберегти і підтримувати красу і молодість.

ELOS-епіляція - найкраще рішення по догляду за шкірою. Послуга ELOS-епіляції досить розповсюджена в Києві, ціни на неї цілком лояльні, але вигідні косметологічним салонам і кабінетам.

Наявність розстрочки: 12 місяців.

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців.

Термін гарантії: до 36 місяців.


Happy-Light Duet plus (багатофункціональний)

Споживана електрична потужність 1300 Вт
Рекомендована перерва між процедурами 10-15 хв
Оптимальний діапазон температур в приміщенні 18-24 С°
Органи керування 10,4" сенсорний дисплей, ключ, кнопка на маніпулі, ножний вимикач
Температура охолодження робочої поверхні -2 С° +6 С°
Вид охолодження Водяне, повітряне, напівпровідникове
Мова керування Багатомовний
Джерело живлення АС 220/50 Гц
Габарити з упаковкою 650х560х1500 мм
Габарити без упаковки 420х400х1121 мм
Вага нетто 50 кг
Вага брутто 85 кг
RF енергія 1-50 Вт
Довжина хвилі 480 нм, 530 нм, 590 нм, 640 нм, 690 нм
Ресурс лампи до 250 тис. імпульсів
Розмір світлової плями 15х50 мм
IPL енергія 1-50 Дж/см²
Довжина хвилі 808 нм
Ресурс діодного випромінювача до 10 млн. імпульсів
Розмір світлової плями 13х13 мм
Частота імпульсу 1-10 Гц
Ширина імпульсу 5-400 мс

Отзывы о товаре: Happy-Light Duet plus (багатофункціональний)

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.