Лазер для удаления татуировок Pico-Light 10

 • Модель: Pico-Light 10
 • Артикул: 110127
 • 311 300 грн.
 • ціна в EUR: 9 433 €
  ціна в USD: 11 000 $


Лазер для удаления татуировок Pico-Light 10

 Неодимовий лазер Pico-Light 10 від компанії MedicaLaser - інноваційна модель лазера.

Це старша модель лінійки неодимових лазерів категорії "PREMIUM". Вона здатна генерувати лазерні імпульси з дуже короткою тривалістю - 500-700 пикосекунд. Неодимовий лазер Pico-Light 10 - це серйозний інструмент для видалення татуювань і перманентного макіяжу. Потужні короткі імпульси апарату дають гарантовані результати процедур, роблять їх малотравматичними і істотно знижують можливість будь-яких побічних ефектів для клієнта.

Маніпула апарату Pico-Light 10 оснащена пристроєм пілотного променя, за допомогою якого фахівець, який проводить процедуру, може точно направити лазер на потрібну ділянку шкіри і видалити найдрібніші і складні деталі татуювання. Ксенонова лампа лазера має ресурс до 10 мільйонів імпульсів. Такий великий ресурс лампи робить термін експлуатації апарату тривалим. Корпус лазера Pico-Light 10 має незвичайні дизайн, забарвлення і розташування замку і кнопки включення. Апарат буде мати гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі і добре впишеться в набір обладнання для будь-якої клініки або салону краси. 

Хоча лазер має настільне виконання і може бути встановлений на будь-якому столі, але для більшого репутаційного ефекту апарат комплектується ексклюзивною тумбою, дизайн якої гармонійно поєднується з дизайном корпусу аппарата.Зручне надійне шасі тумби дозволяє легко переміщати апарат по кабінету косметолога або між кабінетами. Зручна металева ручка тумби дозволяє пересувати її без ризику перекидання. 

Великий сенсорний дисплей апарату і нове меню роблять управління апаратом легким і інтуїтивно зрозумілим. 

Види процедур, що виконуються на лазері Pico-Light 10: 

 • видалення тату (кольорові і чорно-білі); 
 • видалення перманентного макіяжу (брови, стрілки, губи); 
 • видалення пігментації; 
 • видалення грибка нігтя (оніхомікоз); 
 • карбоновий пілінг. 

Базова комплектація апарату: основний модуль (корпус апарату), маніпула, кабель живлення, ножний вимикач, окуляри майстра, окуляри клієнта, насадки 1064, 755 і 532 нм, система заливу води. 

Можлива докомплектації апарату: насадка "carbon" для карбонового пілінгу. 

Переваги апарату Pico-Light 10:

 1. приблизний термін окупності - 3 місяці;
 2. 8-е покоління неодимового лазера;
 3. регульований розмір світлової плями;
 4. наявність пристрою пілотного променя;
 5. тривалий термін служби (6-7 років без заміни лампи);
 6. сучасна система охолодження;
 7. не вимагає витратних матеріалів;
 8. не залишає шрамів і рубців;
 9. висока ефективність процедур.

Неодимовий лазер Pico-Light 10 - вибір справжніх професіоналів, які цінують високу якість процедури при оптимальних вкладеннях в придбання апарату. 

Лазер Pico-Light 10 забезпечений насадками для видалення різноманітних пігментів будь-яких кольорів татуюваннь і перманентного макіяжу: 

 • насадка з довжиною хвилі 1064 нм призначена для освітлення і видалення чорного і холодних відтінків пігменту (для видалення не кольорових татуювань і перманентного макіяжу.
 • насадка з довжиною хвилі 532 нм призначена для впливу на кольорові пігменти (для видалення кольорових татуювань).

Унікальна методика омолодження шкіри за допомогою неодимового лазера Pico-Light 10 дозволяє прибрати видимі вікові зміни, позбутися від пігментації, видалити і освітлити татуювання і перманентний макіяж без ін'єкцій і хірургічного втручання. З лазером Pico-Light 10 можна проводити інноваційну процедуру - лазерний карбоновий пілінг. 

Ця процедура постійно затребувана клієнтами салонів краси, так як дає стабільний хороший результат, не вимагає реабілітації і має мінімум обмежень до проведення. 

Додаткова інформація про карбоновий пілінг. 

Лазерний карбоновий пілінг - це інноваційна наукова розробка, яка полягає в комплексному впливі на шкіру світла лазера і карбонового гелю. 

Процедура виконується на неодимовому лазері з використанням вуглецевого наногелю Ca 

Ця процедура постійно затребувана клієнтами салонів краси, так як дає стабільний хороший результат, не вимагає реабілітації і має мінімум обмежень до проведення. Додаткова інформація про карбоновий пілінг. Лазерний карбоновий пілінг - це інноваційна наукова розробка, яка полягає в комплексному впливі на шкіру світла лазера і карбонового гелю. Процедура виконується на неодимовому лазері з використанням вуглецевого наногелю Carbon Peel (Carbon gel for carbon laser external use only).rbon Peel (Carbon gel for carbon laser external use only). 

Під час і після процедури карбонового пілінгу відбувається: звуження пор шкіри; бактерицидну дію на шкіру; відлущування епідермісу; активація регенерації клітин глибоких шарів шкіри; синтез колагенових і еластичних волокон; знищення патогенної мікрофлори; нормалізація ліпідного балансу шкіри; поліпшення і вирівнювання кольору шкіри; розгладження дрібних зморшок. 

Наявність розстрочки на апарат Pico-Light 10: 12 місяців. 

Періодичність ТО: через кожних 6 місяців. 

Термін гарантії: до 36 місяців. 


Лазер для удаления татуировок Pico-Light 10

Потужність 1000 Вт
Чи припустимо застосування зовнішніх стабілізаторів струму Ні
Час безперервної роботи від включення до перерви 2 години
Необхідна перерва в роботі 20 хвилин
Обов'язковий діапазон температур в приміщенні 18-22 °С
Температура охолодження робочої поверхні Ні
Органи управління 7,8 '' сенсорний дисплей, ключ, ножний вимикач, кнопка на маніпулі
Частота 1-10 Гц
Щільність енергії до 800 мДж/см²
Тривалість імпульсу 500-700 пс
Довжина хвилі 1064, 532, "pixel", "carbon" (опціонально)
Габарити з упаковкою 480х700х590 мм
Габарити без упаковки 530х360х350 мм
Вага нетто 25 кг
Вага брутто 30 кг

Отзывы о товаре: Лазер для удаления татуировок Pico-Light 10

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Схожі товари

Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.