-
Сортування за:
Особливості безопераційної ліпосакції
- 24 жовтня 2019 19:57:04
- Переглядів: 6186
Зайві жирові відкладення - "хвора" тема для багатьох чоловіків і жінок. Можна займатися спортом, дотримуватися правильного харчування, але дуже довго досягати ідеального тіла. Тому є люди, які вибирають радикальний спосіб позбавлення від жирових відкладень, щоб швидше досягти бажаної форми. Йдеться про ліпосакції – операції з видалення жирової тканини. Та далеко не кожен готовий лягати під ніж заради ідеальних параметрів, адже це пов'язано з певними ризиками та передбачає тривалу реабілітацію. На щастя, сучасні технології дозволяють швидко і безпечно позбутися від зайвих жирових тканин, звернувшись до салону за послугою безопераційної ліпосакції.
Особливості методу безопераційної ліпосакції
Безопераційна ліпосакція - відносно нова методика позбавлення зайвих жирових відкладень. Дана технологія досить ефективна – з її допомогою можна швидко та безпечно покращити фігуру. Серед особливостей методу безопераційної ліпосакції – те, що вона дозволяє досягти дивовижних результатів на таких складних зонах як стегна, коліна, живіт. З цих ділянок тіла дуже важко прибрати жирові відкладення.
Існує досить багато різновидів даної процедури, всі вони мають свої особливості проведення безопераційної ліпосакції. Але суть кожної методики – це руйнування жирових клітин і природне виведення їх з організму. Вплив на жирові відкладення здійснюється точково, що допомагає досягти ідеальних параметрів тіла.
Види безопераційної ліпосакції
Є два основних види безопераційної ліпосакції – апаратний та ін'єкційний. У першому випадку для видалення жирових скупчень використовується спеціальне обладнання, в другому – проводиться курс уколів. Апаратні методики, своєю чергою, діляться на кілька видів:
- Електроліполіз.
- Кріоліполіз.
- Ультразвукова кавітація.
- Лазерна ліпосакція.
- Вакуумно-роликовий масаж.
- Радіохвильова ліпосакція.
Найпопулярніші сьогодні методи – вакуумно-роликовий масаж та ультразвукова кавітація. Популярність масажу пояснюється тим, що така технологія для нас є звичною, клієнт не боїться, що після такої процедури можуть виникнути неприємні наслідки. В процесі вакуумно-роликового масажу майстер обробляє проблемні ділянки, використовуючи спеціальний пристрій з маніпулою, яка створює вакуум. Це провокує виведення зайвої рідини та зруйнованих жирових клітин. Результат – помітне зменшення обсягів тіла, позбавлення від целюліту.
Ультразвукова кавітація – ще один популярний метод, який передбачає застосування апарату радіочастотного ліфтингу. На жирові скупчення впливає ультразвук, він руйнує мембрани жирових клітин. Потрапляючи в міжклітинний простір, вміст цих клітин природним чином виводиться з організму. Переваги безопераційної ліпосакції з використанням ультразвукового устаткування в тому, що після процедури немає тривалої реабілітації, а бажаний ефект досягається досить швидко. Вже після першого сеансу обсяги тіла помітно зменшуються.
Ін'єкційні методики також поділяються на два підвиди — ін'єкції ліполітиків та озонотерапія. Перший метод передбачає введення препаратів, які спалюють жирові тканини. Другий метод, озонотерапія – це курс уколів в жирові прошарки на певних ділянках. Клієнту вводиться озон, який руйнує жирові клітини. В результаті жир стає крихким і легко виводиться з організму.
Апаратні методики вибирають частіше, ніж ін'єкції, оскільки спалювання жирових відкладень з застосуванням спеціального обладнання відбувається швидше, простіше, викликає мінімум дискомфорту.
Плюси та мінуси ультразвукової кавітації
Існують свої плюси й мінуси безопераційної ліпосакції, як і в разі будь-якої іншої апаратної методики. Серед плюсів безопераційної ліпосакції варто виділити наступні:
Висока ефективність. Ультразвукова кавітація дозволяє видаляти жирові скупчення, які не піддаються усуненню за допомогою фізичних навантажень і дієтичного харчування.
- Відсутність важкої реабілітації. Лікування проводиться амбулаторно, після процедури немає важкого періоду відновлення, як у випадку з операцією.
- Відсутність хірургічного втручання. Для видалення жирових прошарків немає потреби робити розрізи на тілі, тому немає ризику інфікування, а після лікування на шкірі не залишиться шрамів.
- Швидке досягнення результату. Як правило, вже після першого сеансу безопераційної ліпосакції клієнт помічає зменшення обсягів тіла.
- Високий рівень безпеки. Для проведення процедури використовується сучасне обладнання, яке не пошкоджує шкіру.
Після сеансу ультразвукової кавітації з застосуванням апарату RF ліфтингу шкіра стає більш підтягнутою, гладенькою. Це пов'язано з тим, що після руйнування жирових клітин організм запускає процеси регенерації, і шкіра оновлюється. Це додатковий плюс такої процедури.
Є й недоліки безопераційної ліпосакції, та вони мінімальні. Перший – це те, що для досягнення бажаного ефекту деяким клієнтам необхідно більше, ніж декілька сеансів. Другий – почервоніння й оніміння шкірного покриву, що виникає після процедури, але воно досить швидко минає.
Показання та протипоказання щодо проведення процедури
Очевидно, що показання до безопераційної ліпосакції – це наявність зайвих жирових накопичень і целюліту. Але мова йде не тільки про невеликий "жирок", від якого легко позбутися за допомогою фізичних вправ, а й про складніші випадки:
- Наявність жирових тканин, стійких проти дієти та фізичних навантажень.
- Наявність небажаних жирових скупчень, локалізованих на спині, стегнах, колінах, животі, боках.
Ультразвукову кавітацію можна рекомендувати як альтернативу тим, в кого є показання до проведення операції по видаленню жирових скупчень.
Що стосується протипоказань до безопераційної ліпосакції, то вони теж існують, хоча дана методика неінвазивна й відрізняється високим рівнем безпеки. В першу чергу обмеження стосуються клієнтів з захворюваннями печінки. Протипоказання пов'язано з тим, що після безопераційної ліпосакції організм починає активно переробляти велику кількість продуктів розпаду, а це велике навантаження на печінку. Отже, розглянемо всі протипоказання щодо проведення апаратної безопераційної ліпосакції:
Захворювання печінки.
- Період виношування дитини.
- Період годування грудьми.
- Ниркова недостатність.
- Жовчнокам'яна хвороба.
- Діабет.
- Онкологія.
- Аутоімунні захворювання.
- Варикозне розширення вен в тій ділянці тіла, яку потрібно буде обробляти.
- Наявність кардіостимулятора, електростимулятора м'язів, металевих імплантів.
- Запалення і/або пошкодження шкіри в тому місці, де вона буде оброблятися.
Важливо розуміти, що видалення жирових тканин за допомогою апарату RF ліфтингу – це не метод лікування ожиріння. Дана процедура оптимальна для позбавлення від невеликих локалізованих відкладень жиру – на животі, спині, боках. При наявності великих обсягів жиру методика також використовується, але в комплексі з іншими неінвазивними методами. Якщо у клієнта нормальне загальне самопочуття, він позитивно налаштований і його очікування реалістичні – апаратна безопераційна ліпосакція стане для нього прекрасним рішенням.