Апарати RF-ліфтингу

Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim
Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim

Апарат радіочастотного ліфтингу і кавітації Body Slim - модель апаратів корекції фігури, що відноситься до бізнес-класу в серії апаратів. При досить потужному..

88 000 грн. (3 200 $)

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus
Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus - комплексний апарат, в якому поєднуються технології неодимового лазера, ELOS-технології і RF-ліфтингу. Без..

233 750 грн. (8 500 $)

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Апарат RF-ліфтингу - професійне обладнання радіоліфтінгу.

Апарат rf ліфтингу - досить популярне обладнання в салоні краси або кабінеті косметолога. І причина такої потреби дуже проста.

Кожна жінка хоче виглядати молодо (та й серед чоловіків ця тенденція набуває все більший радіус дії), і це вже не просто примха, а вимога часу. Доглянуте обличчя і тіло вважаються ознаками успішності та покращують стан людини в суспільстві.

Продовженню молодості сприяє правильне харчування і здоровий спосіб життя. Якщо ж говорити про молодість особи, то багато що залежить від анатомії особи та генетичної схильності до старіння шкіри.

Але в силу як названих, так і багатьох інших причин не всі жінки повною мірою можуть зберігати свіжість і красу. Згодом кожній жінці може знадобитися підтяжка шкіри, яка повертає шкірі пружність і збільшує кількість колагенових і еластинових волокон. Ще недавно, кажучи про ефективні методи омолодження, на думку часто приходила хірургічна підтяжка, яка здатна омолодити жінку на кілька десятків років, але є не цілком безпечною, досить травматична і вимагає тривалого часу реабілітації.

Однак ситуація сильно змінилася завдяки апаратної методикою RF-ліфтингу, яка є не хірургічним впливом, але ефект дає цілком сумірний з хірургічним впливом. При цьому rf ліфтинг є безпечною, чи не травматичною і не вимагає тривалої реабілітації процедурою.

Токи різних радіочастот (RF-токі) використовуються в медицині досить давно в таких напрямках, як гінекологія, офтальмологія, кардіологія та ін. На тих же принципах розроблено багато апаратів для RF-косметології. Косметологічне RF-обладнання або комбіновані апарати, в яких поєднуються технічні можливості проведення процедур за декількома методиками, також використовує струми радіочастоти, наприклад, діапазон частоти струмів RF-модулів в комбінованих апаратах компанії «Медікалазер» знаходиться в межі до 6 МГц. При таких частотах рф ліфтинг є безпечною процедурою.

Суть процедури RF-ліфтингу.

Апарат радіочастотного ліфтингу за допомогою струму RF-частоти проводить контрольоване тепловий вплив на дерму, що стимулює вироблення нового колагену і еластину, і починає набагато швидше відбуватися обмін речовин в шкірі.

Сьогодні в косметології існує три види апаратів для косметологічного RF-впливу: монополярні, біполярні і багатополярного. Найбільш ефективними вважаються біполярні та багатополярні апарати. Саме вони виробляються під торговою маркою MedicaLaser.

Представлене в нашому магазині обладнання RF ліфтингу відмінно підійде для салонів краси, медичних установ і салонів краси, приватних косметологічних кабінетів і навіть медичних установ, які пропонують своїм клієнткам поєднання медичних та косметологічних методів збереження краси та свіжості шкіри.

Якість і продуктивність апаратів RF ліфтингу "Медікалазер".

Як портативний апарат для радіоліфтінга, так і підлоговий апарат, що виконує рф ліфтинг, відрізняються високою якістю збірки і компонентів.

Порівняння апаратів для RF ліфтингу не виявить особливих відмінностей в ключових характеристиках для проведення однієї процедури, але апарати відрізняться загальною продуктивністю. Підлоговий апарат rf ліфтингу має велику продуктивність завдяки більш потужному блоку живлення і більшої надійності інших вузлів апарату.

Зручні великі дисплеї і якісне програмне забезпечення дозволяють легко управляти апаратами під час проведення процедур.

Хороший дизайн корпусів дає можливість вписати апарати в будь-який інтер'єр кабінету косметолога.

Додаткові матеріали на тему RF-ліфтингу.

Купити апарат RF ліфтингу торгової марки Medicalaser можна на вигідних умовах. Нашими можливостями з продажу і доставки охоплена вся Україна. Ціна кожного апарату приємно порадує покупця. Для постійних клієнтів діють різного роду знижки та акції. Таким чином, можна буде придбати професійне обладнання - апарат радіохвильового ліфтингу - за оптимальними цінами для будь-якого бюджету.

Побачити, протестувати і придбати рф ліфтинг апарат можна на нашій постійно діючій виставці в центральному офісі в Києві. Там же постійно проходять безкоштовні семінари, на яких демонструється робота обладнання на моделях.
Все обладнання «Медікалазер» - безпечне, воно має відповідні сертифікати. Кожен апарат, який дозволяє виконувати рф ліфтинг, обов'язково тестується перед продажем. Експлуатувати їх легко і просто. На кожен апарат встановлюється досить тривалий термін гарантії, протягом якого апарат легко окупається.

Слід зазначити, що купити апарат RF-ліфтингу або комбінований косметологічний апарат, в якому є RF-модуль, вже встигли багато салонів краси, клініки краси, приватні косметологічні кабінети