Спецціни на апарати

Особливості апаратного омолодження обличчя

Апаратне омолодження обличчя – ефективний сучасний спосіб омолодити шкіру без пластичних операцій. Застосування апаратних методів омолодження рекомендується вже після 30 років. У віці 30-40 років вони дозволяють боротися з мімічними зморшками й втомою шкіри. Після 50 років сучасне косметологічне обладнання допомагає усувати глибокі зморшки, птоз, заломи, робити шкіру більш пружною та свіжою. Розберемось, що таке апаратне омолодження шкіри обличчя, і які існують методики.

Популярні апаратні методики омолодження

Апаратне омолодження обличчяАпаратних методик омолодження багато, вони орієнтовані на різний вік і стан шкіри. Найчастіше клієнти хочуть омолодити шкіру обличчя, шиї, повік. Методи апаратної косметології для омолодження обличчя можна поділити на дві основні категорії:

 1. Аблативні. Передбачають порушення цілісності шкіри пацієнта при проведенні процедури.
 2. Неаблативні. Цілісність шкіри пацієнта при проведенні процедури не порушується.

Неаблативні методи більш дбайливі, але в деяких випадках аблативний метод може стати більш ефективним для вирішення тієї чи іншої вікової проблеми. Вибирати спосіб необхідно при консультації з лікарем-косметологом.

Апаратні процедури омолодження обличчя виконуються з застосуванням спеціального обладнання. Широко застосовуються такі апарати:

 • Апарати RF-ліфтингу.
 • Ультразвукове обладнання (обладнання для SMAS-ліфтингу).
 • Апарат ELOS.
 • Обладнання для мезотерапії.
 • Апарати для мікродермабразії.
 • Апарати для кріотерапії та ін.

У деяких салонах можна зустріти так звані "косметологічні комбайни". Таке багатофункціональне обладнання може виконувати до двадцяти різних процедур.

RF-ліфтинг як ефективний метод омолодження

Одним з найпопулярніших сучасних методів апаратного омолодження обличчя є RF-ліфтинг (радіочастотний ліфтинг). Це ефективна технологія боротьби зі старінням шкіри, яка передбачає підтяжку і корекцію овалу за допомогою апарату RF-ліфтингу. Ця методика стала популярною в косметології близько п'ятнадцяти років тому.

Суть процедури RF-ліфтингу полягає у впливі радіохвиль на глибокі шари дерми та їх прогріванні. Під впливом тепла тканини починають стискатися, волокна скорочуються. Результат – підвищення тонусу шкіри та сильно виражений ефект ліфтингу. Також підвищена температура стимулює клітини шкіри виробляти природний колаген та еластин. З'являються нові волокна, формується каркас, характерний для молодшої шкіри.

Крім ефекту підтяжки обличчя та усунення в'ялості шкіри, RF-ліфтинг сприяє уповільненню подальшого утворення зморшок. Результат, отриманий після процедури, зберігається до 3 років.

Метод ультразвукового омолодження - SMAS ліфтинг

Апаратна косметологія для омолодження обличчяСеред особливостей апаратних методів омолодження з використанням ультразвукового обладнання – їх безболісність. Результат проведення процедури – посилення регенерації клітин, покращення циркуляції крові, синтез колагену, виведення токсинів і продуктів обміну з організму. Електричні імпульси тонізують шкіру й забезпечують помітне омолодження вже після одного сеансу. Звичайно, результат може відрізнятись у різних жінок, оскільки залежить від індивідуальних особливостей організму та стану шкіри.

SMAS-ліфтинг — підтяжка без операції

SMAS-ліфтинг - ще одна з найпопулярніших апаратних методик омолодження, яка дозволяє зробити підтяжку обличчя без операції й болючих ін'єкцій. Абревіатура SMAS означає "нижній м'язово-апоневротичний шар" - це м'язи, які утворюють каркас обличчя. З віком ці м'язи розтягуються, тому шкіра обвисає, утворюються зморшки.

Пластичний хірург працює саме з нижнім м'язово-апоневротичним шаром. На нього діє SMAS апарат, який посилає ультразвукові імпульси глибоко в шкіру, "добираючись" до м'язів каркаса і підтягуючи їх. В результаті шкіра виглядає молодшою ​​і свіжою, і все це без хірургічного та інвазивного втручання.

ELOS омолодження

Апаратне омолодження обличчя з застосуванням технології ELOS - ефективне та безпечне рішення для боротьби з віковими змінами шкіри. Принцип дії обладнання ЕЛОС ґрунтується на паралельному впливі двох видів енергії – електричної та світлової. Під впливом цих енергій стимулюється продукування природних колагену та еластину, завдяки яким наша шкіра набуває тонусу й еластичності. Чим старіший пацієнт - тим менше стає колагену й еластину в шкірі, в результаті шкіра обвисає і стоншується, утворюються зморшки.

Використовуючи ELOS технологію, косметологи запускають природні процеси відновлення шкіри - стимулюється синтез колагену та еластину. Небажані вікові процеси уповільнюються, зморшки розгладжуються, пропадає купероз, рубці, пігментні плями.

Мезотерапія без ін’єкцій

Аппаратні методи омолодження обличчяСучасні методи апаратного омолодження обличчя дозволяють боротися з віковими змінами шкіри без болючих уколів. За допомогою сучасного обладнання для мезотерапії стало можливим передати зволожувальні та живлючі речовини в глибокі шари шкіри без використання ін'єкцій.

Безін'єкційна мезотерапія рекомендується для розв’язання таких естетичних проблем:

 • Наявність зморшок.
 • В'ялість шкіри.
 •  Гіперпігментація.
 • Купероз.
 • Землистий колір шкіри.
 • Наявність розширених пор.

Мікродермабразія — делікатний метод апаратного омолодження обличчя

Мікродермабразія, або алмазне шліфування — це процедура мікрошліфування шкіри, яка сприяє очищенню від відмерлих клітин. По суті, апарат для мікродермабразії дозволяє виконувати глибокий пілінг шкіри. Для цього використовується алмазна насадка з нанесеною на неї крихтою різної зернистості.

Що дає алмазне шліфування шкіри? Воно вирівнює рельєф і стимулює природне відновлення тканин, що сприяє омолодженню обличчя. Колір обличчя помітно покращується, пори звужуються, дрібні зморшки розгладжуються, шкіра стає більш пружною. Одна процедура дозволяє досягти ефекту відновлення шкіри, а цілий курс мікродермабразії допомагає позбутися від рубців після вугрів і від гіперпігментації.

Мікродермабразія приваблює тим, що це безболісна процедура, яка не потребує анестезії й реабілітації. Час впливу апарату, як і інтенсивність, підбирається індивідуально, залежно від типу шкіри та її стану, а також інших індивідуальних особливостей. Процес апаратного пілінгу ретельно контролюється лікарем-косметологом.

Кріотерапія як спосіб уповільнити старіння

Дозоване охолодження шкіри обличчя – ефективний спосіб вирішити безліч вікових проблем. Така апаратна методика омолодження допомагає усунути набряклість, розгладити зморшки, позбутися від пігментних плям і рубців. Також застосування апарату кріоліполізу з метою омолодження сприяє відновленню овалу обличчя і поліпшенню кольору шкіри.

При проведенні процедури для омолодження обличчя застосовується рідкий азот. Температура рідини становить -195 градусів. Рідина подається через тубус-резервуар, для якого використовуються різні насадки. Процедура кріотерапії не тільки ефективна, але й швидка. Один сеанс займає до десяти хвилин.

Показання та протипоказання до апаратного омолодження

Показанням до проведення процедур апаратного омолодження може бути всього лиш бажання жінки або чоловіка виглядати молодше. Але фахівці рекомендують використовувати подібні методики для пацієнтів після 30 років. Серед більш конкретних показань щодо апаратного омолодження:

 • Аппаратні процедури омолодження обличчяВізуально помітні ознаки старіння шкіри.
 • Наявність зморшок в області очей, губ, шиї.
 • Наявність вікової гіперпігментації.
 • Помітне в'янення шкіри, втрата її пружності.

Як будь-які процедури в естетичній медицині, омолодження з застосуванням спеціального обладнання має свої протипоказання:

 • Онкологія.
 • Вагітність і годування груддю.
 • Низьке згортання крові.
 • Грибок шкіри.
 • Індивідуальні алергічні реакції на речовини, які вводяться в шкіру (наприклад, у випадку з мезотерапією).

Апаратне омолодження обличчя – сфера косметології, яка дуже активно розвивається. На сьогодні це вагома альтернатива іншим методикам омолодження – пластиці, ін'єкціям та нитяним технологіям. На відміну від перерахованих вище способів, омолодження з використанням косметологічного обладнання дозволяє зробити шкіру молодшою та більш свіжою без хірургічного втручання та важкого реабілітаційного періоду.

 
Популярні статті