Спецціни на апарати

Холод тобі личить, або можливості холодового впливу у естетичній медицині

 • 10 липня 2018
 • Переглядів: 4254
 • 0

ЗМІСТ:

 1. Загальна кріотерапія
 2. Кріомасаж
 3. Кріоліполіз
 4. Кріостимуляція росту волосся

Кріотерапія, або вплив на організм холодом, грунтується на широкому спектрі відповідних реакцій організму в результаті охолодження верхніх шарів шкіри. За цим загальним визначенням стоїть безліч методів, які з великим успіхом застосовуються як в медицині, так і в косметології. На даному етапі розвитку косметології короткочасний вплив низьких температур є однією з найбільш затребуваних методик в області антивікових процедур.

Кріотерапія

Про те, що холод допомагає зберегти красу і молодість, відомо здавна - Снігова Королева з відомої казки була неймовірно прекрасною, молодою та стрункою. Проте лише в останнє десятиліття косметологія зробила важливий крок вперед завдяки сучасним методам кріотерапії. Екстремально низькі температури активізують мікроциркуляцію, розширюючи капіляри і покращуючи кровопостачання і живлення шкіри; запускають процеси самовідновлення і стимулюють адаптаційні можливості організму.
Залежно від площі впливу кріотерапія може бути загальною або локальною. Різниця не тільки в локалізації процедури, але також і в комплексі реакцій організму.

Загальна кріотерапія

Ця процедура здійснюється за допомогою кріосауни і впливає на все тіло. Шкіра, як найбільший орган тіла людини, має безліч рецепторів, чутливих до холоду. Холодових рецепторів на її поверхні в кілька разів більше, ніж теплових, завдяки чому ефект від загальної кріотерапії набагато більш виражений, ніж, скажімо, від класичної сауни або лазні.
Омолоджуюча дія кріотерапії проявляється не тільки в поліпшенні стану шкіри. Кожна процедура оздоровлює організм в цілому, надаючи такі ефекти: 

 1. Підвищення стресостійкості, поліпшення настрою.
 2. Швидке відновлення після фізичних навантажень і перевтоми.
 3. Зняття больових відчуттів в суглобах і хребті.
 4. Виведення зайвої рідини з тканин.
 5. Нормалізація гормонального фону, полегшення клімактеричних симптомів у жінок. 
 6. Нормалізація апетиту, обміну речовин, зниження ваги.

Кріомасаж

Цей метод кріотерапії широко застосовується для лікування проблемної шкіри. Акне, постакне, розширені пори і неоднотонний колір обличчя - з усіма цими проблемами допоможе впоратися професійний масаж рідким азотом. Крім поліпшення стану проблемної шкіри, кріомасаж дає стійкий ефект ліфтингу і покращення тонусу шкіри.
У домашніх умовах можливо проводити сеанси кріоомолодження шляхом масажу обличчя кубиками льоду. Результат від такої процедури буде, але не такий високий, як у салоні краси. 

Кріоліфтінг

Кріотерапія в косметології завжди дає ефект ліфтингу, однак для серйозної, вираженої підтяжки шкіри потрібно пройти курс Кріоліфтінгу. Ця процедура проводиться за допомогою професійного апарату зі спеціальними охолоджуючими насадками. Залежно від потреб шкіри можуть застосовуватися додаткові косметологічні препарати. Крім помітного ліфтингового ефекту такі кріосеанси допомагають розгладити зморшки, зробити колір обличчя однорідним і прибрати шрами або рубці.

Кріоліполіз

Метою кріоліполізу є руйнування підшкірного жирового прошарку. Ефект забезпечується теплопровідністю шкіри. Суть відкриття Андерсона і Манштейна в тому, що при впливі холодом жирові клітини руйнуються швидше за всі інші. Однак тут важливий розумний підхід, співвідношення ефективності і безпеки - щоб уникнути обмороження шкіри та переохолодження організму в цілому рівень охолодження має бути строго фіксований. Температура впливу при кріоліполізі нижче температури тіла, але більше нуля. При тривалому охолодженні запускається вибіркова загибель жирових клітин шляхом апоптозу. Вважається, що жирові клітини значно менше здатні адаптуватися до холоду у порівнянні з іншими клітинами (клітини м'язової, судинної, нервової тканини, клітини шкіри). Це пов'язано з особливою будовою жирових клітин.
Протягом декількох годин після запуску апоптозу жирова клітина розпадається на фрагменти, так звані апоптотичні тільця. Протягом двох-трьох місяців ці тільця поступово поглинаються фагоцитами і виводяться із зони кріоліполізу. Таким чином, кріоліполіз являється унікальною безпечною і ефективною методикою корекції фігури.
З одного боку зменшення товщини підшкірного жиру відбувається за рахунок зменшення кількості жирових клітин, а не за рахунок зменшення обсягу кожної клітини, як буває при схудненні. З іншого боку, жирові клітини гинуть природним шляхом, через апоптоз. Результат від кріоліполізу настає поступово, протягом декількох місяців, що робить зміни в зовнішньому вигляді пацієнта найбільш природними.

Кріостимуляція росту волосся

В умовах сучасних косметологічних кабінетів кріотерапія допомагає в боротьбі за гарне волосся. Вплив екстремально низьких температур на шкіру голови стимулює ріст волосся, а також призводить до активної фази так звані «сплячі» цибулини. Кріостимуляція дозволяє зробити волосся не тільки довшим, а й більш густим.
Кріосеанси можуть стати як чудовим самостійним варіантом професійного догляду за шкірою, так і частиною запропонованої косметологом програми по омолодженню. У кожному конкретному випадку спеціаліст індивідуально підбирає метод та курс процедур для кожного пацієнта відповідно до показань та можливих протипоказань до холодового впливу.

 

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT
Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполізу. Апарат CRYO LIFT є чудовою альтернативою хірургічним методам боротьби з жировими відкладеннями. CRYO ..
Подробнее..

346 750 грн.

Популярні статті