Апарати для кріотерапії

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT
Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполізу. Апарат CRYO LIFT є чудовою альтернативою хірургічним методам ..

258 875 грн. (9 500 $)

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW
Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполізу. Апарат CRYO LIFT NEW є чудовою альтернативою хірургічним ..

299 750 грн. (11 000 $)

Апарат кріоліполізу CRYO MAX
Апарат кріоліполізу CRYO MAX

Апарат кріоліполізу CRYO MAX - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполізу. Апарат CRYO MAX є чудовою альтернативою хірургічним методам бо..

245 250 грн. (9 000 $)

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Апарат для кріотерапії - професійне обладнання для кріотерапії.

Апарат кріотерапії від компанії "Медікалазер" - це високоякісне професійне обладнання, яке дозволяє проводити популярні процедури.

Можна застосовувати апарат для кріотерапії обличчя, або використовувати його комплексно для кріотерапії тіла.

Модель, яка представлена ​​в лінійці апаратів, належить до категорії "Преміум". Це означає, що у неї презентабельний корпус з високою якістю збірки, хороша маневровість при переміщенні між кабінетами, великий ресурс роботи і тривалий заявлений термін експлуатації.

Це обладнання для кріотерапії дозволяє виконувати в комплексі або окремо процедури:

  • корекції фігури, зменшення обсягів тіла;
  • впливу на локальні жирові відкладення;
  • поліпшення тонусу шкіри;
  • підтяжки шкіри;
  • зменшення розтяжок;
  • холодного лазерного ліполізу.

Апарат для кріотерапії є чудовою альтернативою хірургічним методам боротьби з жировими відкладеннями. У будь-якому салоні краси або клініці такий апарат буде користуватись попитом для проведення процедур моделювання фігури, позбавлення від зайвої ваги та целюліту, підтяжки шкіри та зменшення розтяжок.

Відгуки про якість роботи апарату в салонах - хороші. А в поєднанні з невисокою ціною це дає відмінне співвідношення параметра "якість / ціна", що робить купівлю такого апарату дуже вигідною.