Апарати для кріотерапії

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT
Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполізу. Апарат CRYO LIFT є чудовою альтернативою хірургічним метода..

261 250 грн. (9 500 $)

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW
Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW

Апарат кріоліполіза CRYO LIFT NEW - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполіза. Апарат CRYO LIFT NEW є чудовою альтернативою хірургічни..

302 500 грн. (11 000 $)

Апарат кріоліполізу CRYO MAX
Апарат кріоліполізу CRYO MAX

Аппарат криолиполиза CRYO MAX - премиум-модель (категории PREMIUM) линейки аппаратов криолиполиза. Аппарат CRYO MAX является отличной альтернативой хирургическ..

247 500 грн. (9 000 $)

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Апарат для кріотерапії - професійне обладнання для кріотерапії.

Апарат кріотерапії від компанії "Медікалазер" - це високоякісне професійне обладнання, яке дозволяє проводити популярні процедури.

Можна застосовувати апарат для кріотерапії особи, або використовувати його комплексно для кріотерапії тіла.

Модель, яка представлена ​​в лінійці апаратів, належить до категорії "Преміум". Це означає, що у неї презентабельний корпус з високою якістю збірки, хороша маневровність при переміщенні між кабінетами, великий ресурс роботи і тривалий заявлений термін експлуатації.

Це обладнання для кріотерапії дозволяє виконувати в комплексі або окремо процедури:

  • корекції фігури, зменшення обсягів тіла;
  • впливу на локальні жирові відкладення;
  • поліпшення тонусу шкіри;
  • підтяжки шкіри;
  • зменшення розтяжок;
  • холодного лазерного ліполізу.

Апарат для кріотерапії є чудовою альтернативою хірургічним методам боротьби з жировими відкладеннями. У будь-якому салоні краси або клініці такий апарат буде затребуваний для проведення процедур моделювання фігури, позбавлення від зайвої ваги та целюліту, підтяжки шкіри та зменшення розтяжок.

Відгуки про якість роботи апарату в салонах - хороші. А в поєднанні з невисокою ціною це дає відмінне співвідношення параметра "якість / ціна", що робить покупку такого апарату дуже вигідною.