Спецціни на апарати

Лазерна епіляція і варикоз: чи можна робити

 • 01 вересня 2020
 • Переглядів: 9150


ЗМІСТ:

 1. Чи можна робити епіляцію при варикозі
 2. Варикоз і лазерна епіляція: переваги методу
 3. Який вид епіляції підходить при варикозі
 4. Особливості лазерної епіляції при варикозі


Варикоз – сьогодні досить поширена проблема, причому як серед жінок, так і серед чоловіків. Спочатку варикозне розширення викликає тільки естетичні незручності, але з часом загрожує хірургічним втручанням. Якщо у вас варикоз і ви хочете знати, чи можна робити епіляцію при варикозі – ви знайдете відповідь у нашій статті.

Чи можна робити епіляцію при варикозі

варикоз і лазерна епіляціяПри варикозі не варто відмовлятися від гладких ніжок, але ви повинні розуміти, що не всі методи вам підійдуть. Для вас представляють реальну небезпеку методики, які здатні завдати шкоди вашим венам. Тому не варто застосовувати такі методи видалення волосся, як депіляція воском або шугаринг, оскільки вони можуть травмувати судини. При ваксингу і шугарингу віск або цукрова маса нагріваються і розширюють судини, а при різкому відриві судини легко лопаються.

Тому придивіться до сучасних методик видалення зайвого волосся, наприклад, до лазерних. Лазерна епіляція ніг при варикозі може стати для вас справжнім порятунком, але, звичайно, потрібно попередньо проконсультуватися з фахівцем.

Варикоз і лазерна епіляція: переваги методу

Головна перевага лазера при варикозі – це те, що його вплив на судини мінімальний. Промінь лазера знищує фолікул, при цьому не зачіпаючи шкіру і, відповідно, судини. Крім того, віддавши перевагу лазеру, ви отримаєте додаткові переваги – мінімальні болючі відчуття, можливість позбутися зайвого волосся назавжди за 4-8 сеансів (це індивідуально), забути про проблему врослих волосинок.

Який вид епіляції підходить при варикозі

Як ми вже казали, лазерна епіляція і варикоз – цілком сумісні речі, якщо дотримуватися певних правил і умов при проведенні процедур. Адже фолікул знищується при мінімальному впливі на шкіру і капіляри. Волосяна цибулина травмується і слабшає, завдяки чому сповільнюється ріст волосся.

Який вид епіляції можна застосовувати при варикозі, крім лазерної епіляції? Зверніть увагу на наступні методи:

 • Електроепіляція. Суть процедури – в прицільному впливі струмом на фолікул. Ефект помітний вже через 5 процедур, але для досягнення бажаного результату потрібен курс з 15-20 сеансів.
 • Фотоепіляція. Передбачає використання світлової енергії для руйнування волосяної цибулини. Тканини прогріваються, і фолікул гине. Для помітного результату потрібно близько 10 процедур.

Особливості лазерної епіляції при варикозі

Лазерна епіляція і варикозне розширення вен – сумісні поняття, але важливо забезпечити певні умови проведення процедури. По-перше, потрібно обов'язково врахувати протипоказання:

 • Онкологія.
 • Діабет.
 • Епілепсія.
 • Інфекційні хвороби (гостра форма).
 • Шкірні захворювання.
 • Схильність до алергії.
 • Наявність родимок/бородавок/папілом на ділянці, що оброблюється.
 • Період вагітності/лактації.

лазерна епіляція при варикозіЯкщо у пацієнта є протипоказання, процедуру варто скасувати зовсім або проводити її з обережністю. Це вирішує досвідчений лікар-косметолог, при необхідності він додатково направляє клієнта на консультацію з лікарем-флебологом (спеціалізується на варикозному розширенні вен).

Також, щоб виключити негативні наслідки лазерної епіляції при варикозі, важливо дотримуватися наступних правил:

 • Не ходити в солярій, не засмагати на пляжі 14 днів перед сеансом.
 • Не ходити в солярій, не засмагати на пляжі 14 днів після сеансу.
 • Не відвідувати сауну, басейн.

Якщо всі умови будуть дотримані, ніяких ускладнень не виникне.

Відзначимо також, що все залежить від стадії захворювання і від площі ділянок, зачеплених варикозом. Якщо хвороба запущена, то, можливо, лазерна епіляція не буде рекомендована фахівцем.

Варикоз і лазерна епіляція – досить делікатна тема, тому при виборі клініки потрібно бути дуже уважним. Проводити процедуру повинен висококваліфікований фахівець, який використовує якісне обладнання. Апарат для епіляції обов'язково повинен бути сертифікованим. Важливо, щоб виробник надавав можливість навчання для роботи з конкретною моделлю обладнання.

 
Популярні статті