Спецціни на апарати

Особливості апаратної косметології

 • 24 жовтня 2019
 • Переглядів: 17789

Апаратна косметологія видиАпаратна косметологія сьогодні на вершині популярності, адже вона об'єднує ефективні методики догляду, омолодження і лікування шкіри. Сучасні технології дозволяють безболісно та швидко досягати бажаних результатів. В апаратній косметології використовуються різні фізичні фактори – ультразвукові коливання, струм, лазер, вакуум, радіочастотні хвилі. Все це дозволяє досягати приголомшливих результатів в косметології, які раніше здавалися недосяжними.

Існують різновидності процедур апаратної косметології, практично всі вони запозичені з медицини. Раніше вони застосовувались в лікувальних цілях, а тепер стали безпечною альтернативою пластиці та інвазивним методикам. Устаткування, яке застосовується в апаратній косметології – це сучасні апарати, створені на основі новітніх технологій.

Особливу ефективність апаратні методи косметології показали в антивікових програмах. Процедури омолодження з використанням різного обладнання мають масу плюсів, серед яких – висока ефективність навіть для клієнтів у віці понад 70, відсутність важкої реабілітації, як після пластичних операцій, відносно швидке досягнення ефекту. Апаратна косметологія універсальна, її методики використовуються для різних ділянок тіла, для волосся.

Види апаратної косметології

Розподіл на види в апаратної косметології відбувається залежно від фізичних параметрів, що застосовуються для досягнення поставлених цілей. Так виглядає узагальнена класифікація апаратних методик:

 • Механічні методи (сюди відносять алмазну мікродермабразію).
 • Вакуумні методи (приклад – вакуумно-роликовий масаж).
 • Електричні методи (мікрострумова терапія, гальванізація).
 • Лазерні методи (лазерна епіляція, фотоомолоджування).
 • Радіохвильові методи (RF ліфтинг).
 • Ультразвукові (пілінг, фонофорез, чистка обличчя).

Завдання лікаря-косметолога – не лише якісно виконати необхідну процедуру, але й підібрати оптимальну методику для розв’язання естетичної проблеми. Спеціаліст визначає відповідний метод, враховуючи вік клієнта, тип і стан шкіри, індивідуальні особливості, наявність показань і протипоказань до тієї чи іншої процедури.

Великий плюс апаратної косметології – це те, що її методики можна комбінувати одну з іншою. Тобто можна підсилити ефект, якщо поєднувати кілька процедур.

Види косметологічного обладнання

Існує величезна кількість видів апаратів для апаратної косметології, їх можна розділити на три основні групи:

 • Апаратна косметологія показанняОбладнання для омолодження. До найпопулярніших апаратів відносяться апарат RF ліфтингу, фракційний CO2 лазер.
 • Обладнання для лікування шкіри. Популярні апарати – діодний лазер для лікування судин, високочастотний апарат.
 • Устаткування для корекції фігури. Часто використовуване обладнання – апарат кріоліполізу, апарат вакуумно-роликового масажу.
 • Обладнання для позбавлення від небажаного волосся. Серед популярних приладів - діодний лазер, ЕЛОС-апарат.

Від якості обладнання безпосередньо залежить результат проведення процедур, тому важливо використовувати сучасні апарати від надійного виробника. Medicalaser працює на ринку апаратної косметології вже 10 років, поставляючи високоякісну продукцію з усіма необхідними сертифікатами.

Показання щодо використання методів апаратної косметології

В цілому, показання до проведення косметологічних процедур з застосуванням спеціальних апаратів рекомендовано всім, хто хоче виглядати гарніше і молодше. Практично в кожної людини є та чи інша естетична проблема, яку потрібно вирішити – чи то жирові відкладення на тілі, зморшки на обличчі або небажане волосся на ногах. Умовно можна розділити показання до апаратної косметології на дві категорії, по ділянках тіла, які потрібно обробити:

 • Показання щодо проведення процедур для обличчя. Наявність вугрів, акне, постакне, лущення шкіри, наявність пігментних плям, перші ознаки старіння, наявність зморшок, набряків, комплексні вікові зміни, дерматологічні проблеми тощо.
 • Показання щодо проведення процедур на тілі. Наявність целюліту, варикозного розширення вен, стійких жирових відкладень, набряків, рубців, в'ялість шкіри та ін.

Протипоказання щодо апаратної косметології

Протипоказання щодо апаратної косметології, як правило, мають медичний характер, тобто не можна робити певні процедури при наявності деяких захворювань. Крім цього можуть бути індивідуальні протипоказання, пов'язані з типом і станом шкіри. Ось узагальнений список обмежень, за якими можна орієнтуватися в тому, кому протипоказана апаратна косметологія:

 • Апаратна косметологія протипоказанняОнкологія.
 • Наявність доброякісних і злоякісних утворень
 • Цукровий діабет.
 • Епілепсія.
 • Туберкульоз.
 • Серцево-судинні захворювання.
 • Ниркова недостатність.
 • Наявність запалень і ушкоджень на шкірі в тих ділянках, які планується обробляти.
 • Наявність електростимуляторів м’язів, кардіостимуляторів, а також металічних імплантів.
 • Період виношування дитини.
 • Період лактації.
 • Захворювання печінки, нирок та інших внутрішніх органів, розташованих в тих зонах тіла, які будуть оброблятись апаратом.
 • Наявність переломів, що не зажили.

Перед тим як проводити ту чи іншу процедуру, лікар-косметолог консультує клієнта, розповідаючи про всі показання і протипоказання щодо апаратної косметології.

Міфи про апаратну косметологію

Існують певні омани щодо апаратної косметології, через які деякі жінки й чоловіки не наважуються піти в салон. Постараємось розвінчати ці міфи.

Міф №1: Апаратна косметологія небезпечна

Апаратна косметологія види процедурЯк вже зазначалось вище, в апаратній косметології використовується обладнання, яке працює на основі впливу певними фізичними факторами (струм, лазерне випромінювання, вакуум і т.д.) Вплив цих факторів на організм давно вивчено, раніше ці апаратні методики застосовувались в медицині для лікування. Зараз сучасні апарати широко використовуються у всьому світі, ефективно допомагаючи боротися з різними естетичними проблемами. В апаратній косметології використовуються новітні розробки в галузі мікробіології, хімії, дерматології та ін. дисциплін. Випробування сучасного обладнання проводяться кращими світовими лабораторіями, в кожному хорошому салоні використовуються апарати, що мають відповідні сертифікати. Проблеми зі здоров'ям можуть виникнути тільки при неправильному проведенні процедури або замовчуванні клієнтом про наявність у нього протипоказань.

Міф №2: Апаратна косметологія має низьку ефективність

Ефективність апаратних методів косметології давно доведена на практиці. Найкраще підтвердження цьому – велика кількість клієнтів, задоволених перенесеними процедурами. Саме апаратні технології дозволяють впливати на глибокі шари шкіри і на волосяні фолікули, зменшувати жирові скупчення та стимулювати регенерацію шкіри, не пошкоджуючи епідерміс.

Міф №3: У апаратних методів багато протипоказань

Як і в будь-яких інших процедур по омолодженню, лікуванню шкіри, видаленню зайвого волосся, корекції фігури, для апаратної косметології є певні протипоказання. Але рідко стається так, що жодна з доступних апаратних методик не підійшла людині через наявність протипоказань. Досвідчений лікар-косметолог консультує клієнта й підбирає для нього оптимальний варіант, який не зашкодить здоров'ю.

Апаратні методики в косметології – справді високоефективні і безпечні, якщо довіряти професіоналу, який використовує якісне обладнання.

 
Популярні статті