Спецціни на апарати

Особливості чоловічої інтимної епіляції.

 • 02 березня 2018
 • Переглядів: 73003

Інтимна депіляції для чоловіківЧоловіча зовнішність є не тільки показником здоров'я, а й того становища, статусу, який досягнутий в житті, і які вершини ще планується підкорити. Однак, наше пуританське суспільство досі використовує формулу, що «чоловік повинен бути трохи менш страшним, ніж горила». Тому помилкова мораль веде до великої кількості забобонів. І якщо з видаленням волосся на обличчі чоловік якось мириться, шлях до інтимної епіляції часто складний і тернистий.

Перш ніж потрапити на прийом до косметолога, чоловік повинен виконати грандіозну роботу над самим собою, подолати страхи і вийти за межі стереотипів, які нав'язані вихованням і суспільством.

Основні чоловічі «страхи» і помилки включають:

 • страх негативної громадської думки, яке буде підозрювати чоловіка у всіх смертних гріхах, якщо стане відомо про його регулярні відвідини косметологічного кабінету або клініки - страх громадського осуду;
 • страх втрати ореолу мужності у власних очах;
 • оману, що чоловіча епіляція лобка - винятковий привілей артистів, творчих особистостей і сексуально «неправильних»;
 • страх можливого болю під час проведення процедури;
 • страх невідомості, коли чоловік вперше звертається в косметологічну клініку, і його лякає буквально все - від зовнішнього вигляду персоналу до блиску незнайомих косметологічних приладів;
 • страх невідомості і непередбачуваності результату лікування, який обумовлений незнанням принципу дії лазера на інтимну зону чоловіка;
 • страх глузливого, або просто нечутливого, ставлення лікаря.

Історія чоловічої інтимної епіляції

Процес епіляції паху у чоловіків прийшов до нас, як стверджують історики, зі Сходу. Інтимна епіляція при цьому була необхідною процедурою через те, що допомагала дотримуватися гігієни шкіри в інтимній зоні. Причому, наприклад, в Індії волосся видаляли всі - і чоловіки, і жінки. Адже здоровими хотіли бути всі.

Чоловіки Стародавньої Греції видаляли волосся з іншої причини - виключно з міркувань краси і бажання стати схожими на тих богів, які стоять у вигляді кам'яних статуй. Робили епіляцію і гладіатори. А в гладіаторів головне - гладка шкіра, яка підкреслює м'язи і силу жителя Греції. Відомий і спосіб, за допомогою якого воїни боролися з рослинністю на тілі. Волоски накручувалися на нитки, які мають велику товщину. Після цього їх різко висмикували. Але все ж використання такого, на погляд розумної людини, звірячого способу - рідкісний випадок в історії.

Цікавий і погляд сексологів. На їхню думку, ті чоловіки, що стежать за собою, є більш привабливими для жінок. Епіляція волосся в зоні паху робить предмет чоловічої гордості візуально більшим, що не залишається без жіночої уваги.

Методи видалення волосся в інтимній зоні

Епіляція чоловічих геніталійНайпоширеніший і найдешевший спосіб епіляція волосся з чоловічих геніталій - гоління станком. Однак такий метод може мати серйозні наслідки - проблема в гострих краях станка, якими просто можна поранитися; в районі паху судини розташовані дуже близько до поверхні шкіри, при подряпинах буде багато крові. По-друге, волосся після гоління швидко відростає і стають гострим. Воно колеться, а також може вростати в шкіру. І, нарешті, в подряпини після гоління легко занести інфекцію.

Широко відомі методи видалення волосся - віск і шугаринг - абсолютно не підходять для чутливої пахової зони. І болючість - далеко не єдина причина. Гарячий віск може легко обпекти дуже ніжну шкіру геніталій, до того ж нерідко трапляється алергія на компоненти воску. Після висмикування волоски мають тенденцію до вростання, пошкоджена шкіра легко інфікується. І все б нічого, тільки процес висмикування ніколи не завершиться, тобто доведеться його робити протягом усього життя один раз в 3-4 тижні, що не приносить задоволення ні чоловікові, ні його гаманцю.

В даний час існують два методи перманентного видалення волосся з інтимної зони чоловіків:

 1. Елос-епіляція (фотоепіляція);
 2. Лазерна епіляція.

Переваги і недоліки методів чоловічої інтимної депіляції

Елос (ELOS) епіляція

Елос (ELOS) розшифровується як Electro Optical Synergy - електрооптичне поєднання. Технологія дозволяє використовувати поєднання світлової та електромагнітної енергії для здійснення впливу на організм людини. Застосування хвиль радіочастотного діапазону дозволяє отримувати відмінний 100% ефект від застосування всього лише 60% потужності лазерного або світлового випромінювання. Воно впливає тільки на те волосся, яке є в активній фазі росту (анагені), адже тільки в цій фазі в цибулині волоса досить пігменту, а судинна пипка найбільш розвинена.

Одночасний вплив на клітини, що містять меланін, і на судинний компонент волосяного фолікула, сприяє повному руйнуванню фолікула і знижує ймовірність відростання волосся в зоні обробки до мінімуму. На курс досить 8 процедур з інтервалами в 6-8 тижнів.

плюси:

 • технологія поєднаного впливу дозволяє ефективно видаляти руді, світлі, сиві, тонкі і пушкові волосини.

мінуси:

 • процедура болюча, тому обов'язково потрібно проводити попереднє охолодження шкіри спеціальним гелем;
 • різні ділянки шкіри вимагають різної потужності впливу, тому при некомпетентності спеціаліста є високий ризик пошкодження шкіри;
 • повторні процедури, виконані частіше, ніж 1 раз на місяць, можуть привести до сухості і в'ялості шкіри, через те що менш ніж за місяць шкіра не встигає відновлюватися;
 • низька ефективність процедури на дуже засмаглій або темній шкірі, тому що енергія спалаху в цьому випадку розподіляється і по волоссю, і по шкірі.

Методи чоловічої інтимної депіляціїГоворячи простою мовою, якщо на ніжній шкірі геніталій присутня пігментація, світлові імпульси неминуче приведуть до опіків з подальшою гіпер- і навіть гіпопігментацією, що свідчить про загибель меланоцитів.

Крім того, глибоко проникаючий промінь світла нагріває не тільки цибулини волосся, але й нецільові об'єкти, в тому числі можливий перегрів яєчок, що згодом може вплинути на дітородну функцію. Тому епіляція за допомогою елос апаратів може безпечно проводитись тільки в зоні лобка. Фотоепіляція діє аналогічно Елос, відмінність полягає в неможливості видалення занадто світлого, сивого і пушкового волосся через відсутність в них меланіну, цільового хромофора всіх лазерних систем для епіляції.

Обмеження після ELOS епіляції:

 • протягом 2-4 днів після процедури можна приймати лише теплий душ, щоб не провокувати роздратування шкіри;
 • слід уникати процедур і занять, що викликають підвищене потовиділення, таких як відвідування сауни та солярію, заняття спортом;
 • два тижні необхідно використовувати сонцезахисний крем;
 • між процедурами волосся можна тільки збривати.

Протипоказання:

 • артеріальна гіпертензія з високими показниками тиску і частими кризами;
 • наявність кардіостимулятора
 • епілепсія;
 • онкологічні захворювання;
 • бактеріальні, грибкові або вірусні захворювання шкіри;
 • екзема, псоріаз, нейродерміт;
 • застосування лікарських препаратів, які підвищують чутливість шкіри до сонячного світла (антибіотики, ретиноїди, противірусні);
 • декомпенсований цукровий діабет.

Лазерна епіляція

Найчастіше чоловіки забувають про густу рослинність завдяки лазерній епіляції з використанням александритового і діодного лазера. Ідея її полягає у впливі лазерного променя на волосяні фолікули в стадії росту. Після курсу лазерної інтимної епіляції волосся у чоловіків практично припиняє рости. На сьогодні діодний лазер визнаний «золотим стандартом» для безпечного видалення волосся з найчутливіших зон.

Показання до чоловічої інтимної епіляції:

 • професійна необхідність. Епіляція популярна серед танцюристів, артистів, спортсменів (наприклад, бодибілдерів, гімнастів), для яких важливо показувати красу тіла;
 • гігієна. Волосся в інтимній зоні видаляють при надмірній пітливості. Це дозволяє позбутися неприємного запаху і некрасивих вологих плям на одязі, стати більш впевненим у собі, отримати естетичне задоволення;
 • чутливість шкіри, непереносність гоління. У таких чоловіків дотик бритвеного леза викликає сильне роздратування, запальні процеси, вростання волосся і утворення гнійничкових висипань. рН чоловічої шкіри більш кислий, що робить шкіру більш вразливою перед бактеріальними інфекціями.

Інтимна чоловіча депіляціяНезаперечною перевагою діодної лазерної епіляції чоловічої інтимної зони над Елос-епіляцією є цілеспрямований вплив на фолікул волосся без пошкодження навколишніх тканин. А обмежена глибина проникнення променя до 3-4 мм (товщина дерми) є гарантією безпеки для внутрішніх органів і систем.

Діодний лазер видаляє волосся від світло-русявого до чорного кольору, може безпечно застосовуватися для епіляції найпотаємніших чоловічих місць - мошонки і міжсідничної складки. Відчуття болю зводяться до мінімуму за допомогою анестетиків у вигляді крему. На відміну від воску і шугарингу лазер не рве шкіру. Діодна епіляція значно скорочує, а при професійному підході повністю виключає ризик виникнення опіків. Діодний лазер лікує наявні врослі волоски. Після курсу процедур залишається не більше 4% волосся в фазі росту на ділянці епіляції - дуже високий показник ефективності, який не може гарантувати жоден інший метод перманентного видалення волосся. На курс - 8 процедур з інтервалом в 6-8 тижнів, після чого рекомендується одна підтримувальна процедура в рік.

Варто відзначити, що діодний лазер має єдиний недолік - не видаляє пушкового, сивого і рудого волосся. Зате в плані безпеки для організму йому немає рівних.

Підготовка до лазерної епіляції:

 • за 2 тижні до процедури виключити засмагу (прямі сонячні промені, солярій), а також креми для засмаги;
 • не висмикувати волосся в зоні епіляції за 1 місяць до процедури;
 • не використовувати спиртовмісні засоби за 3 дні до процедури;
 • НЕ приймати фотосенсібілізуючі препарати за 2 тижні до процедури;
 • за 4-8 годин до процедури зону епіляції слід ретельно виголити.

Післяпроцедурний режим:

 • 2 тижні після процедури не засмагати;
 • 3 дні після процедури не приймати гарячу ванну, не відвідувати сауну, баню;
 • 3 дні після процедури не відвідувати басейн з хлорованою водою;
 • 3 дні після процедури не протирати зону епіляції спиртовмісними засобами.

Під час засмаги (після двотижневої реабілітації) рекомендується сонцезахисний крем з фактором захисту не нижче SPF 50.

Протипоказання до чоловічої інтимної епіляції діодним лазером:

 • цукровий діабет;
 • гострі форми герпесу;
 • свіжа засмага.

Краса і доглянутість чоловічого тіла завжди була в моді. В епоху лазерних технологій ми отримали можливість довести красу до досконалості. А краса, як відомо, врятує світ.

 
Популярні статті