Спецціни на апарати

Лазерна епіляція для чоловіків: все про процедуру

 • 10 жовтня 2021
 • Переглядів: 898

ЗМІСТ:

 1. Підготовка чоловіків до лазерної епіляції
 2. Особливості лазерної епіляції для чоловіків на окремих частинах тіла
 3. Протипоказання

Лазерне видалення волосся набуває особливої популярності у наші дні. Це надійний і комфортний спосіб позбавлення від небажаної рослинності на шкірі не тільки для жінок, але й для чоловіків. Чи потрібна лазерна епіляція чоловікам? Безсумнівно потрібна.

Волосяний покрив у чоловіків значно густіший, ніж у жінок. Разом з цим самі волосинки більш жорсткі, а епідерміс щільніший. До того ж волосся у чоловіків в певних зонах візуально більш помітне й росте швидше. Це вимагає більш ретельного і частого догляду.

Чи роблять чоловіки лазерну епіляцію? Звичайно роблять! Наприклад, танцюристи, спортсмени. Їм за родом діяльності доводиться часто оголяти певні ділянки тіла. Хоча процедура підійде будь-якому чоловіку, який вирішив спростити процес догляду за чоловічою щетиною або інтенсивним волосяним покровом на інших частинах тіла. Для особливих ділянок також передбачена інтимна чоловіча лазерна епіляція.

Підготовка чоловіків до лазерної епіляції

лазерне видалення волосся у чоловіків Особливої підготовки до процедури не потрібно. Важливо безпосередньо перед епіляцією зголити волосся на необхідній ділянці, щоб лазер руйнував волосяні фолікули під шкірою, а не волосинки зверху.

Наприклад, перед діодним лазером необхідно провести процедуру гоління максимум за 12 годин, а для олександритового лазера за 48 годин до початку лазерного видалення. Не рекомендується обробляти місця для епіляції спиртом. Тривалість сеансу залежить від площі волосяного покриву, який необхідно видалити.

Особливості лазерної епіляції для чоловіків на окремих частинах тіла

Процедура проходить практично безболісно. Щоб зменшити чутливість, перед дією лазера косметолог може наносити знеболювальний крем на шкіру.

Після закінчення епіляції можливе незначне почервоніння шкірного покриву. Сліди роздратування зникають за кілька днів. Ефект від 1 сеансу зберігається від одного до трьох місяців.

А також:

 • Для повного припинення росту волосся потрібно від семи до десяти процедур.
 • Після лазерної епіляції краще утриматися від фізичних навантажень.

Голова

Деякі чоловіки використовують лазерну епіляцію голови для створення іміджу. Найчастіше у чоловіків видаляють волосся в тих місцях, де волосся не випало самостійно. Лазерна епіляція голови - хороша альтернатива використанню станка на тонкій чутливій шкірі.

Обличчя

Одна з найпопулярніших процедур - чоловіча лазерна епіляція обличчя. Видалення волосся за допомогою лазера в цій зоні не потребує знеболювання. Як результат - гладка шкіра без щетини. Іноді до видалення вдаються в області міжбрів'я, на скронях і над вухами. На цих ділянках волосяний покрив усувають в естетичних цілях.

Область грудей

Не секрет, що у деяких представників сильної статі на грудях рясно росте волосся. Завдяки методиці лазерного видалення від волосся можна позбутися назавжди. Таким чином чоловіки зможуть не тільки легше переносити спекотну пору року, але й поліпшити естетику тіла, якщо велика кількість волосся приносить дискомфорт.

Лазерна епіляція живота

У чоловіків також більш інтенсивний волосяний покрив у цій зоні. Іноді рослинністю покрита не смужка внизу живота, а практично весь живіт. Це також часто викликає дискомфорт. Тому косметологи також включають область живота в перелік послуг епіляції лазером.

Пахви

Лазерну епіляцію пахв робить багато чоловіків з естетичною метою. Також усувають небажану рослинність за допомогою лазерних процедур плавці, спортсмени та артисти, щоб спростити підготовку до виступів.

Спина

Ще одна чоловіча зона, де може інтенсивно рости волосся - це спина. Волосяний покрив на цій ділянці тіла виглядає неприродно і не естетично. Завдяки процедурі чоловіки отримують бажаний результат і легше переносять спеку.

Руки

На передпліччях ні жінки, ні чоловіки волосся не видаляють. Найчастіше до лазерної епіляції рук вдаються чоловіки, щоб позбутися від інтенсивного волосся на кистях і плечах.

Лазерна епіляція ніг

Волосяний покрив на ногах нижче колін вважається нормою у чоловічої статі. З цієї причини видалення волосся на цій частині тіла виконують, якщо волосинки ростуть в області стегна. Це також пов'язано з теплообміном шкіри та естетичним ефектом. Іноді волосся видаляють на зовнішній стороні пальців ніг.

Протипоказання

чоловіча лазерна епіляція
 • особлива чутливість до лазерного впливу;
 • онкологічні утворення;
 • хронічні хвороби в стадії загострення;
 • цукровий діабет;
 • інфекційні захворювання;
 • схильність до розвитку келоїдних рубців.

Лазерне видалення волосся має велике значення для чоловіків. Воно виконує не тільки естетичну функцію, але й допомагає їм комфортно переносити високі температури в спекотну пору року.

При пошуку салону лазерної епіляції рекомендуємо звертати увагу на потужність і покоління використовуваного лазера. Також перед процедурою важливо проконсультуватися з професійним косметологом на предмет протипоказань та кількості необхідних сеансів для досягнення бажаних результатів.

 
Популярні статті