Спецціни на апарати

Чоловічий целюліт? Так, буває і є способи боротьби

Зміст:

 1. Чоловічий целюліт - зустрічається рідко
 2. Що може призвести до виникнення целюліту у чоловіків
 3. Чоловічий целюліт і як від нього позбутися

З поняттям целюліту частіше стикаються жінки. Целюліт може бути зовсім непомітний або проявляється у вигляді апельсинової кірки. У більшості випадків він є косметичною проблемою. Найчастіша причина жіночого целюліту - порушення обмінних процесів або надмірна вага.

Чоловічий целюліт - зустрічається рідко

целюліт у чоловіків

У чоловіків справи складаються інакше. Часто навіть при надмірній вазі апельсинових кірочок у чоловіків не спостерігається. І цьому є пояснення. Підшкірна жирова клітковина у людей складається з колагенових волокон. У жінок вона розташована перпендикулярно шкірному покрову. Це призводить до того, що накопичений жир розтягує шкіру. Разом з цим жіноча шкіра тонша за будовою та еластична, тому легко розтягується для накопичення поживних речовин. Наприклад, під час вагітності. То чи буває у чоловіків целюліт? Відповідь - так, і ось чому.

У чоловічої статі жирові відкладення розподіляються по-іншому. Це залежить від іншого набору гормонів і своєрідної будови жирових тканин. Колагенові волокна у чоловіків розташовані перехресно один відносно одного. Тому шкірний покрив у них більш щільний. Причому чоловічий організм виробляє мінімальну кількість естрогену. В осередках між волокнами можуть накопичуватися жирові відкладення, але вони менш помітні й практично невидимі.

Що може призвести до виникнення целюліту у чоловіків

З будь-якого правила є винятки. І чоловічий целюліт існує. Це відбувається, якщо в організмі гормональний збій і підвищується вироблення естрогену. З цієї причини в місцях великого скупчення жиру з'являється целюліт. Наприклад, целюліт виникає у чоловіків на животі.

Також варто відзначити, що целюліт - це дистрофія підшкірної клітковини. Вона виникає з найрізноманітніших причин, але найбільш поширені з них:

 • офісна малорухлива робота;
 • відсутність фізичних навантажень;
 • підвищений рівень стресу;
 • неправильне харчування;
 • зміна постави;
 • носіння тісного одягу.

Чоловічий целюліт і як від нього позбутися

Чоловічий целюліт набагато швидше та ефективніше зникає завдяки фізичним навантаженням. Під час виконання фізичних вправ збільшується рівень тестостерону, і знижується ризик появи жирових відкладень.

Також існують сучасні косметичні способи позбавлення від чоловічого целюліту. Вони включають апаратні та мануальні методики.

Як усунути чоловічий целюліт:

як прибрати целюліт з живота у чоловіків

 • Антицелюлітний масаж. Процедура спрямована на інтенсивний масаж проблемних ділянок в комплексі з застосуванням антицелюлітних засобів.
 • Антицелюлітне обгортання. Виконується в косметологічних центрах та в домашніх умовах. Направлено на розсмоктування і усунення жирових відкладень під шкірою за рахунок термічного ефекту спеціальних масок або гелів.
 • RF-ліфтинг. Радіочастотний ліфтинг також допомагає усунути чоловічий целюліт. Процедура відбувається з використанням спеціального обладнання. Апарат справляє на шкіру термічний ефект, завдяки чому підшкірні жирові відкладення зменшуються.
 • Вакуумно-роликовий масаж. Також апаратна процедура. Користується великою популярністю, як серед жінок, так і серед чоловіків при лікуванні та профілактиці целюліту. Для такого масажу застосовуються професійні вакуумні масажери, а в процесі терапії пацієнт перебуває в захисному костюмі. Процедура сприяє зняттю втоми, болю, спазмів у м'язах, покращує кровообіг, а також знімає набряки. Ефективна для боротьби з целюлітом та зайвою вагою.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що целюліт - це не хвороба. Якщо він не завдає естетичного дискомфорту, то необхідності його лікувати немає. Щоб прибрати жирові відкладення, досить підвищити інтенсивність фізичних навантажень. У разі, якщо є необхідність усунути чоловічий целюліт, можна вибрати курс мануального або апаратного лікування.

 
Популярні статті