Спецціни на апарати

RF ліфтинг тіла: альтернатива пластичній хірургії

ЗМІСТ:

 1. Технології радіоліфтингу
 2. Переваги RF-ліфтингу
 3. Область застосування радіохвильового ліфтингу
 4. RF ліфтинг обличчя, шиї, декольте
 5. RF ліфтинг для тіла
 6. RF ліфтинг живота, боків
 7. RF ліфтинг сідниць і внутрішньої сторони стегна
 8. RF ліфтинг рук і спини
 9. РФ ліфтинг тіла: протокол процедури
 10. Як відбувається процедура RF ліфтингу тіла
 11. Протипоказання до процедури

RF-ліфтинг, він же радіочастотний (Radio Frequency), він же радіохвильовий ліфтинг тіла – ефективна процедура, що омолоджує обличчя й тіло. Технологія базується на стимуляції вироблення колагену і відновленні сполучних структур підшкірної жирової тканини під дією радіохвиль високої частоти.

Радіохвилі прогрівають шари дерми та гіподерми, внаслідок чого фібробласти – клітини сполучної тканини, активно виробляють колаген, еластин, гіалуронову кислоту. Це не тільки помітно підвищує пружність та еластичність шкіри, зменшує зморшки, але й насичує її вологою, покращує контури і відтінок шкіри.

Технології радіоліфтингу

Апарати для RF-ліфтингу працюють на базі технологій: монополярного, біполярного та мультиполярного ліфтингу.

Монополярний RF-ліфтинг

Пристрої такого типу створюють монополярний струм високої частоти. При впливі такого струму на шкіру тканини нагріваються до 60 °C. Таку технологію можна справедливо вважати застарілою, проте апарати монополярного типу все ще застосовуються для боротьби з жировими відкладеннями.

Мультиполярний РФ ліфтинг тіла

Бі- й триполярний ліфтинги з'явилися слідом за монополярною технологією. Пристрої, які працюють на основі мультиполярності струмів, нагрівають підшкірні тканини до корисних невисоких температур, діють цілеспрямовано і мають високу швидкість обробки шкіри, з високою ефективністю впливу.

Мультиполярні апарати, наприклад такі як, Body Slim, об'єднують режими моно-, бі- та триполярності, і використовують ці режими роботи при різних типах процедур: зменшення жирових відкладень, ліфтинг обличчя й тіла, корекція целюліту або мімічних зморшок.

Переваги RF-ліфтингу

rf ліфтинг тіла
 • Гарний омолоджувальний ефект;
 • Неінвазивність процедури і високі результати радіохвильового ліфтингу в порівнянні з хірургічним втручанням;
 • Корекція жирових відкладень на талії, животі, боках і сідницях, стегнах, спині, руках, обличчі.
 • Не вимагає спеціальної підготовки;
 • Підходить для догляду за обличчям і тілом;
 • Ефективний точковий вплив на проблемні зони;
 • Безпека і результативність процедури у віці від 25 до 60 років.

Область застосування радіохвильового ліфтингу

Як ми раніше згадували, робота апаратів RF-ліфтингу спрямована на комплексне омолодження обличчя й тіла, а також на корекцію фігури. Розповімо про зональний ефект від процедури більш детально.

RF ліфтинг обличчя, шиї, декольте

Процедура радіохвильового ліфтингу дозволяє боротися з різними віковими змінами. Сеанси радіохвильової терапії підходять для тих, хто без хірургічного втручання бажає позбутися брилів, мішків під очима, «підняти» опущену повіку, зменшити глибину носо-губних складок і мімічних зморшок на лобі, шиї, в області декольте.

Шляхом стимуляції вироблення колагену, еластину, гіалуронової кислоти шкіра оновлюється, насичується вологою і виглядає свіжою і підтягнутою без інвазивного втручання та уколів краси.

RF ліфтинг для тіла

Залежно від ділянки тіла, вплив RF-апарату дозволяє досягти різних естетичних результатів: зменшення об'ємів, поліпшення контурів тіла й підвищення пружності шкіри, позбавлення від целюліту.

RF ліфтинг живота, боків

У більшості випадків радіохвильовий ліфтинг шкіри в області живота й боків спрямований на руйнування жирових відкладень, моделювання контурів тіла, а також на зменшення проявів розтяжок. Для такої процедури догляду можуть використовуватися різні насадки, а сам апарат може налаштовуватися на різні режими роботи. Режими біполярного та мультиполярного ліфтингу будуть ефективно діяти на підшкірні жирові відкладення, а також стимулювати неоколагенез.

RF ліфтинг сідниць і внутрішньої сторони стегна

Вплив апарату радіохвильової терапії на ділянку сідниць і стегон спрямований на досягнення декількох результатів:

 • моделювання форм;
 • зменшення об’ємів;
 • усунення целюліту;
 • видалення розтяжок в цих зонах;
 • поліпшення пружності та еластичності шкіри.

RF ліфтинг рук і спини

Як і в вищезазначених випадках, радіохвильовий ліфтинг тіла сприяє поліпшенню контурів і зменшенню об’ємів спини і рук, підвищує тонус шкіри в обраних зонах, а також дозволяє зовсім усунути або зменшити прояв розтяжок. Варто зазначити, що процедура дуже ефективно впливає на шкіру рук, підтягує й істотно покращує пружність, чого важко досягти будь-якими іншими способами догляду.

РФ ліфтинг тіла: протокол процедури

 • Для омолодження обличчя, зони декольте, шиї та рук рекомендується курс з 4-8 сеансів один раз на тиждень.
 • Для омолодження і модуляції шкіри тіла може рекомендуватися 6-12 сеансів один раз на тиждень.

Тривалість процедури і необхідна кількість сеансів залежить від області впливу, показань і побажань пацієнтів.

Як відбувається процедура RF ліфтингу тіла

рф ліфтинг тіла
 1. Шкіра пацієнта попередньо очищається. При необхідності може знадобитися попередня процедура – пілінг шкіри.
 2. На ділянки, які будуть піддані впливу RF-апарату, наносяться активні препарати. Залежно від обраної техніки для цього можуть використовуватися вітамінні коктейлі, сироватки. Також в комплексі з активними засобами на шкіру можуть наноситися засоби-провідники для мікрострумової терапії на основі гелю.
 3. Апарат налаштовується на потрібний режим.
 4. Використовуючи насадку для пристрою, косметолог опрацьовує ділянки протягом сеансу. Для цього він водить насадкою по тілу, рівномірно притискаючи насадку і здійснюючи масажні рухи. Шкіра пацієнта при цьому повинна рівномірно прогріватися, але не перегріватися.
 5. На завершення процедури шкіра покривається заспокійливим засобом або легкою зволожуючою маскою.

Процедура протипоказана:

 • Тим, хто хворіє на цукровий діабет;
 • Людям, які мають онкологічні захворювання;
 • При наявності кардіостимулятора і слухового імпланта;
 • У період вагітності й лактації;
 • Людям, у яких спостерігається порушення згортання крові;
 • При наявності схильності до келоїдних рубців;
 • Тим, хто має імунні захворювання.

RF ліфтинг для тіла та обличчя зменшує об’єми, підтягує шкіру, покращує її контури, підвищує пружність і еластичність, сприяє насиченню шкіри вологою і комплексно покращує її колір і структури. Після ряду процедур шкіра стає оксамитовою, свіжою і зволоженою. При виборі клініки або косметологічного центру рекомендуємо звертати увагу на новизну та ефективність обладнання, адже параметри апарату для RF-ліфтингу для тіла безпосередньо впливають на кінцевий ефект від процедури.

 

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus
Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus - комплексний апарат, в якому поєднуються технології неодимового лазера, ELOS і RF-ліфтинг. Безкомпромісна якість професійного обладнання та сучасни..
Подробнее..

301 750 грн.

Апарат мікроголкового фракційного RF-ліфтингу
Апарат мікроголкового фракційного RF-ліфтингу

Апарат мікроголкового фракційного RF-ліфтингу - компактний косметологічний апарат. Апарат призначений для настільного встановлення. Завдяки невеликій вазі його можна легко пересувати або переносити. ..
Подробнее..

244 950 грн.

Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim
Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim

Апарат радіочастотного ліфтингу і кавітації Body Slim - модель апаратів корекції фігури, що належить до бізнес-класу в серії апаратів. При досить потужному програмному і функціональному оснащенні, ц..
Подробнее..

113 600 грн.

Популярні статті