Спецціни на апарати

Як прибрати зморшки під очима? Поради косметологів

ЗМІСТ:

 1. 5 причин, чому з'являються зморшки навколо очей
 2. Зморшки навколо очей і як їх прибрати
 3. Домашній догляд проти зморшок навколо очей
 4. Як позбутися від зморшок під очима за кілька візитів до косметолога


Дрібні зморшки навколо очей з'являються рано. Ви примружуєте очі при яскравому світлі, коли посміхаєтеся, смієтеся або куштуєте часточку лимона. До 25 років, а може й раніше, тонка шкіра навколо очей починає відображати ваші колишні емоції у вигляді дрібних зморшок біля куточків очей і нижньої повіки. І це ми говоримо тільки про мімічні зморшки. Після 30 років в додаток до них навколо очей починають проявлятися вікові зморшки, і з'являється бажання якомога ефективніше від них позбутися.

5 причин, чому з'являються зморшки навколо очей

як прибрати зморшки під очимаПричина №1. Рухлива міміка. Радість, гнів, подив, відраза, страх і смуток - всі ці емоції виражаються за допомогою мімічних м'язів. А це означає, що кожен раз, коли ми відчуваємо ту чи іншу емоцію, скорочуються не тільки м'язи, але й рухається, стискається, розтягується шкіра обличчя. Саме мімічна активність призводить до появи перших зморшок в області очей.

Причина №2. Вікові зміни. З віком у клітинах сповільнюється синтез колагену і еластину, а також гіалуронової кислоти - так необхідних для активної регенерації шкіри. Тому, починаючи з 30 років, у когось раніше, у когось пізніше, з'являються зморшки під очима і в куточках очей (так звані гусячі лапки), і нам хочеться від них позбутись.

Причина №3. Часте перебування на сонці. Сонячні промені - ворог №1 для шкіри, а особливо для делікатної шкіри навколо очей. Коли ви перебуваєте під відкритим сонцем без сонцезахисних окулярів і крему з SPF-захистом, ультрафіолетові промені ушкоджують в тканинах білок еластин, який підтримує еластичність і пружність шкіри. Це призводить до ефекту «фотостаріння». Також через це поглиблюються мімічні зморшки під очима. Тоді перед нами постає питання не як їм запобігти, а як їх прибрати.

Причина №4. Сон «обличчям в подушку». Як би приємно не було спати обличчям на подушці, цей процес має негативну сторону. Під час сну обличчя стикається з подушкою, на шкіру впливає тиск і вона стискається і заламується. А тепер уявіть, що це відбувається щодоби рік за роком. В результаті шкіра піддається додатковому впливу, що призводить до утворення нових заломів і зморшок.

Причина №5. Недостатній догляд за шкірою. «Тебе видають очі, в них забагато мудрості», - так відповідала Фібі Буф, героїня серіалу «Друзі», своєму другові Джої. Той запитував, чи виглядає він на 19 років. Щоб добитися потрібного ефекту, Фібі порекомендувала другу прикласти до очей пакетики з чаєм хвилин на 15. Однак в реальному житті для догляду за шкірою навколо очей недостатньо теплих пакетиків з чаєм. Тонка вразлива шкіра вимагає найніжнішого щоденного догляду, що включає правильний демакіяж, нічний і денний догляд.

Також варто відзначити, що, незважаючи на вищезгадані фактори, у кожного можуть бути свої власні причини ранньої появи зморшок навколо очей. Наприклад, короткозорість, коли доводиться часто примружуватися, куріння, під час якого спазмуються капіляри на обличчі або ж стресова робота і недосипання.

Зморшки навколо очей і як їх прибрати

Як ми вже вказали, причин появи зморшок навколо очей існує багато, так само як і способів їх позбутися. Якщо згрупувати ці методики, то боротьбу зі зморшками можна звести до наступного:

 • Домашній догляд;
 • Косметологічні процедури;
 • Апаратна косметологія.

Що в собі містять такі методики догляду за шкірою, розповідаємо далі.

Домашній догляд проти зморшок навколо очей

зморшки під очима як прибрати

«Уникайте шкіри навколо очей», «не наносьте на шкіру під очима», «не покривайте засобом верхню повіку» - найчастіше саме такі застереження можна побачити на більшості засобів для догляду обличчя. Сироватки, креми, маски і пілінги для обличчя не призначені для догляду за делікатною шкірою очей. Тоді як прибрати зморшки під очима? Важливо не тільки дотримуватися рекомендацій косметичних засобів - не нашкодити, але й користуватися спеціальними засобами, які призначені саме для чутливої шкіри навколо очей.

Базовий домашній догляд за шкірою очей може включати:

 • Щоденний крем для шкіри навколо очей, який важливо наносити по контуру очниці.
 • Патчі під очі з накопичувальним ефектом;
 • Роликові гелі;
 • Сироватки, філери та флюїди.

Також часто в домашніх умовах зі зморшками біля очей допомагають боротися масажні ролики з металу або мінеральних каменів, кінезіотейпи (підтримувальні стрічки) для нічного догляду і гімнастика для обличчя. Однак, вдаючись до тих чи інших способів догляду, рекомендуємо порадитися з професійним косметологом. Адже важливо правильно підібрати засоби, виходячи з особливостей шкіри, і правильно ними користуватися, з чим і допоможе лікар.

Як позбутися від зморшок під очима за кілька візитів до косметолога

Професійний косметологічний догляд включає багато варіантів ефективного догляду за шкірою навколо очей. Це може бути:

 • масаж обличчя, який робить фахівець;
 • живильні, зволожувальні маски і делікатні пілінги;
 • ін'єкційне введення засобів в глибокі шари шкіри (мезотерапія, біоревіталізація);
 • апаратні омолоджувальні процедури (фотоомолодження, лазерний пілінг, шліфування шкіри).

Апаратні косметологічні процедури внаслідок своєї неінвазивності і результативності відмінно себе зарекомендували з віковими змінами. Трохи докладніше розповімо про апаратні засоби, які дозволяють прибрати під очима зморшки.

Фотоомолодження

Ця процедура виконується за допомогою випромінювання лазера. Світловий промінь з певною довжиною хвилі діє на шкіру і тим самим зміцнює волокна колагену і еластину. В результаті це призводить до видалення дрібних зморшок і інтенсивного розгладження глибоких.

Лазерний пілінг шкіри обличчя

Така процедура зводиться до делікатного видалення поверхневих шарів шкіри, що в результаті запускає регенеративні процеси в клітинах. Пілінг шкіри лазером проводять для боротьби з розширеними порами, постакне і ознаками старіння. Також, ця процедура допомагає усунути зморшки навколо очей навіть при перших проявах.

Лазерна шліфовка шкіри обличчя

як позбутися від зморшок під очимаЯк прибрати зморшки навколо очей, які з'явилися давно? На відміну від пілінгу шкіри, апарати для корекції і розгладження зморшок діють на шкіру більш інтенсивно і підходять для усунення дрібних і глибоких вікових зморшок. Завдяки впливу лазера зменшується глибина зморшок, видаляються пігментні плями, рубці, поліпшуються рельєфи шкіри, стимулюються регенеративні процеси.

Як і у випадку з лазерним пілінгом, шліфування шкіри виконується безболісно і вимагає мінімального реабілітаційного періоду.

В результаті процедури покращується однорідність кольору шкіри, підвищується еластичність і тонус шкіри, а також поліпшується насичення вологою завдяки стимуляції вироблення гіалуронової кислоти в тканинах. Це чудовий спосіб швидко прибрати зморшки під очима.

Природно віддаючи перевагу апаратним процедурам, вибирайте професійних косметологів з досвідом, які працюють з надійним сучасним обладнанням. Адже як досвід косметолога, так і ефективність лазера впливають на результативність боротьби з мімічними зморшками біля очей.

 
Популярні статті