Апарати для корекції та розгладження зморшок

Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim
Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim

Апарат радіочастотного ліфтингу і кавітації Body Slim - модель апаратів корекції фігури, що відноситься до бізнес-класу в серії апаратів. При досить потужному..

89 600 грн. (3 200 $)

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus
Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus - комплексний апарат, в якому поєднуються технології неодимового лазера, ELOS-технології і RF-ліфтингу. Без..

238 000 грн. (8 500 $)

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Апарати для корекції та розгладження зморшок.

Представлені на цій сторінці апарати для корекції і розгладження зморшок від компанії "Медікалазер" відрізняються високою якістю проведення процедур.

Це професійне обладнання для усунення зморшок, яке може працювати з різним навантаженням в салонах краси і мечах різного рівня тривалий період і приносити істотний прибуток. В апаратах для усунення зморшок передбачені різні насадки як для обличчя, так і для більш великих ділянок тіла.

Апарати, представлені в цій категорії сайту, мають різні принципи дії та функціональні можливості. Це дозволяє купити обладнання для розгладження зморшок будь-якого салону під наявні фінансові кошти та кваліфікацію фахівців, які будуть працювати з цим обладнанням. Почавши працювати навіть з апаратом мінімальної вартості, салон зможе швидко окупити вкладення і придбати дорожчу, але і більш функціональну, модель.

Відгуки про ці апарати від власників салонів, які придбали це професійне обладнання - хороші.

Кожен апарат для усунення зморшок має необхідні сертифікати та супровідну документацію. Подивитися у роботі будь-якої апарат для розгладження зморшок можна на безкоштовних семінарах, які проводяться в нашому офісі в Києві.

Додаткова інформація по темі "Апарат для усунення зморшок".

Колись зморшки були чітким ідентифікатором віку людини або проблем зі здоров'ям. Тому зі зморшками велася боротьба різними методами - мазями, притираннями, настоянками, масажем та іншими способами, які з плином часу придумували винахідливе людство. Поява спочатку примітивних апаратів для розгладження зморшок (приладів для розгладження зморшок), а потім і серйозних косметологічних комплексних апаратів, вивело цю боротьбу на новий рівень, коли зморшки, як ознака старіння, починають здавати свої позиції та усуваються всі ефективніше.

При сучасному рівні розвитку апаратної косметології, регулярне відвідування салону краси для проведення процедур із застосуванням апарату для усунення зморшок дозволяє клієнту знизити візуально визначається вік на 10-15 років. А це дуже багато! Тому, якщо раніше усуненням зморшок були стурбовані люди творчих професій, яким було бажано внаслідок молодого виду залишатися довше потрібними в професії, то тепер відвідування салону для прийому процедур зменшення зморшок стає звичною справою практично для кожної жінки та багатьох чоловіків.

Наявність апарату від зморшок стає невіддільною ознакою салону краси з гарною репутацією.

Тому багато власників салонів краси, салонів краси, приватних косметологічних кабінетів, спа-салонів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважали за краще купити апарати для усунення зморшок в компанії «Медікалазер». Покупці апарату для усунення зморшок саме в компанії "Медікалазер" сприяють такі чинники, як наявність розстрочки на термін до 12 місяців і наявність програми Трейд-ін.

Основні переваги технології Fraxel, яка застосовується в одному з апаратів для розгладження зморшок - СО2-лазері:

  • фракційне омолодження можна проводити на всіх фототипу шкіри;
  • фракційний лазер СО2 надає контрольоване, безпечна дія на шкіру (площа МТЗ становить близько 20% обробленої ділянки, при цьому 80% шкіри залишаються недоторканими);
  • фракційний фототермоліз характеризується коротким реабілітаційним періодом, відновлення шкіри відбувається швидко й однорідно;
  • DOT-технологія (точкова технологія впливу) ідеальна для розв'язання проблем з атонічною текстурою шкіри, зморшками, шрамами та рубцями від акне і розтяжок;
  • фракційний CO2 лазер чи не порушує бар'єрні функції шкіри;
  • омолодження лазером СО2 проводиться без використання спеціальних витратних матеріалів;
  • короткий період реабілітації після фракційного омолодження (від 3 до 7 днів на обличчі та до 2-х тижнів на тілі).

СО2-лазер - дуже серйозний апарат для видалення або розгладження зморшок. Експлуатуючи такий апарат для розгладження зморшок, фахівець, який проводить процедури, повинен мати високу кваліфікацію.