Спецціни на апарати

Як робиться чистка обличчя в б’юті-салонах


ЗМІСТ:

  1. Чистка обличчя — що це за процедура
  2. Різновиди чистки обличчя в косметології
  3. Наскільки часто здійснюється чистка
  4. Процедура чистки обличчя в косметолога: як підготуватись

як роблять чистку обличчяЧистота шкіри обличчя – це не лише запорука її краси, здорового кольору та відсутності висипань. Це також молодість, адже чим раніше жінка почне ходити на процедуру чистки обличчя в косметолога, тим краще її шкіра виглядатиме в майбутньому. Крім того, регулярне та правильне очищення шкіри забезпечує їй здоров’я, адже очищені пори насичуються киснем, з них виходять токсини, вони не забиваються шкірним салом та пилом, що стає причиною комедонів.

Тому багатьох, хто захоплюється б’юті-процедурами, цікавить, як робити чистку обличчя. Відразу ж зауважимо, що в домашніх умовах зробити глибоку та якісну чистку обличчя у вас не вийде, для цього потрібно відвідати косметолога. Ми розповімо, як роблять чистку обличчя в салонах, і як підготуватись до відвідування спеціаліста.

Чистка обличчя — що це за процедура

Багато разів чули про неї, але не зовсім розумієте, що це за процедура – чистка обличчя? Це, мабуть, сама розповсюджена процедура, якою користуються в косметолога. Вона передбачає глибоке очищення шкіри, видалення з пор залишків шкірного сала, пилу, усунення комедонів. Для досягнення необхідного результату спеціаліст користується спеціальними інструментами або косметологічним обладнанням. Оскільки при чистці необхідно втручатись в глибокі шари дерми, з такою процедурою впорається лише професійний косметолог – не вдавайтесь до чистки обличчя самостійно.

Різновиди чистки обличчя в косметології

Щоб розібратись, як робиться чистка обличчя у косметолога в салоні, нумо розглянемо основні методики, які використовуються:

  1. Механічна чистка. Ефективна процедура, що передбачає розпарювання шкіри перед її початком. Як проходить чистка обличчя в косметолога, якщо використовується класична механічна методика? Обличчя розпарюють, в результаті пори відкриваються, і спеціаліст акуратно видаляє змертвілі клітини за допомогою спонжа. Після цього косметолог використовує спеціальні інструменти для очищення пор і робить гарячий компрес. На наступному етапі на обличчя послідовно наносять маски – бактерицидну, вітамінну, зволожуючу. Таким чином, забезпечується антисептична дія, при цьому шкіра насичується корисними речовинами, відновлюється її водяний баланс. Механічна чистка – це досить жорстка й травматична процедура, після неї на шкірі лишається почервоніння, яке проходить за кілька діб.
  2. Механічний та діамантовий пілінг. Традиційний пілінг вважається м’яким способом очищення шкіри. Він передбачає нанесення на розпарене обличчя спеціального скрабу, який швидко проникає в шкіру і розчиняє ороговілі частинки. Як чистять обличчя в салоні краси за методикою пілінгу? Скраб наноситься на 15 хвилин, після чого косметолог змиває його і наносить маски – живлючі, зволожуючі. Є різні типи пілінгу, серед них найпопулярніші – механічний та діамантовий. При застосуванні звичайного механічного пілінгу на шкіру наносять засіб з дрібними абразивними частинками, такими як крихти кісточок фруктів, сіль, цукор, кава та ін. Також косметолог масажує обличчя з застосуванням щіточки, яка оснащена рухомою головкою, що обертається. Дана процедура отримала назву броссаж, вона освітлює шкіру, очищує пори, поліпшує кровообіг. Якщо механічний пілінг – це бюджетний варіант, що доступний кожній жінці, то діамантовий пілінг – це преміум-процедура. Вона передбачає шліфування шкіри обличчя із застосуванням діамантового пилу. В результаті шкіра оновлюється і набуває м'якості та бархатистості.
  3. Хімічний пілінг. Хімічний пілінг. Даний вид чистки обличчя передбачає застосування хімічних засобів на основі різних кислот – молочної, лимонної, фруктової, гліколевої і т.д. Звісно ж, кислотні пілінги можна робити в домашніх умовах, але вони будуть мати лише поверхневий ефект. У салоні ж пропонують так званий серединний пілінг, який впливає на глибокі шари шкіри. як роблять чистку лиця в салонахВ такому разі потрібно буде пройти через період відновлення. Як здійснюють чистку обличчя у косметолога при використанні кислот? Для проведення процедури застосовують саліцилову та трьохоцтову кислоти. Також широко використовують так званий пілінг Джесснера, при якому відбувається повне відшарування верхнього шару шкіри. В результаті цього шкіра обличчя повністю оновлюється і результат дуже помітно. Також існує така річ, як глибинний пілінг, але ця процедура болюча і травматична, хоч і має яскраво виражений ефект (шкіра повністю регенерується, усуваються зморшки, поліпшується колір обличчя). Глибокий хімічний пілінг роблять в стаціонарі, під наглядом лікарів, оскільки це, по суті, хімічний опік шкіри. Період реабілітації в такому разі може тривати півроку.
  4. Апаратна чистка. Чистка обличчя з застосуванням спеціального обладнання – це безпечна й ефективна процедура, яка найчастіше проходить безболісно. Є апарати для броссажу з різними насадками, що обертаються й ефективно очищують шкіру. Такий варіант підходить жінкам з чутливою ​​шкірою. Також можна скористатися послугою ультразвукової чистки, в ході якої відбувається нагрівання дерми УЗ-хвилями та відлущування ороговілих частинок. Ефект від процедури триває приблизно місяць. Існує апаратна чистка вакуумом, вона працює за принципом "всмоктування" зайвого жиру і бактерій. Виконується вона з застосуванням апарату вакуумно-роликового масажу. Завдяки масажному ефекту до шкіри доходить кисень, поліпшується кровообіг, обличчя стає більш свіжим і молодим. Також ефективним методом вважається гальванізація, при якій використовується низькочастотний струм, що розм'якшує шкірне сало й очищує пори. Жирність шкіри знижується, підвищується тонус. Для старішої, в'ялої шкіри можна рекомендувати лазерну чистку з застосуванням ербієвого лазера, яка призводить до сильного омолоджуючого ефекту, прибирає рубці та пігментні плями.

Наскільки часто здійснюється чистка

Як часто виконувати чистку – вирішує косметолог. Все залежить від типу шкіри пацієнта, її стану в конкретний період часу. Наприклад, жінкам з жирною шкірою та/або висипанням на обличчі чистку необхідно робити кожні два місяці, а іноді навіть частіше. Тим, у кого шкіра схильна до сухості та/або куперозу, чистка потрібна не так часто, найчастіше достатньо трьох-чотирьох разів на рік. Важливо, щоб інтервали між сеансами становили приблизно однакові проміжки часу. Оскільки чистка обличчя є досить травматичною процедурою, записуватися на таку процедуру потрібно не частіше ніж один раз на місяць (навіть якщо у пацієнта дуже сильні проблеми зі шкірою).

Процедура чистки обличчя в косметолога: як підготуватись

Перед тим як проводиться процедура чистки обличчя, косметолог візуально оцінює стан шкіри клієнта та визначає тип чистки, який йому найбільш підходить. Якщо у фахівця є якісь сумніви, він крім того направляє пацієнта на консультацію до дерматолога. Перед процедурою лікар-косметолог мусить обов'язково розповісти клієнту, як відбувається чистка обличчя в салоні, нагадує, що краще не записуватися на процедуру в період критичних днів. Як правило, особливо готуватись перед сеансом очищення шкіри клієнту не потрібно, але краще заздалегідь зробити демакіяж. Але якщо мова йде про лазерну чистку, то перед тим, як йти в салон, не можна засмагати, використовувати агресивні пілінги, відвідувати сауну, басейн, приймати антибіотики.

Тепер ви знаєте, як відбувається чистка обличчя у косметолога. При дотриманні фахівцем всіх тонкощів процедури, вона проходить з максимальними комфортом і приносить відчутний результат.

 
Популярні статті