Спецціни на апарати

Медіплазма - новинка косметології, досвід застосування в поєднанні з ботулотоксином

Навислі повіки, "вічно втомлений" погляд, сумний вираз очей ... Дані прояви старіння обличчя часто турбують і не тільки літніх пацієнтів. З віком порушується еластичність шкіри і сполучнотканинного каркаса обличчя, розвивається остеопороз лицьового скелета, м'які тканини зміщуються вниз під дією гравітаційного птозу, порушується овал обличчя, з'являється надлишок і випинання тканин верхньої і нижньої повіки, опускаються брови. Очі і брови - найвиразніші частини обличчя. Якщо на фотографії за допомогою програми Photoshop «прибрати» тільки мішки і навислі повіки, то обличчя візуально помолодшає більш як на 5 років!

Основними причинами старіння орбітальної області є: вікові зміни шкіри і SMAS-структур, накопичення підшкірно-жирової клітковини, гіпертонус мімічної мускулатури, порушення росту волосся в області брів, накопичення гемосидерину і меланіну, порушення кровотоку і лімфовідтоку, телеангіоектазії, новоутворення, шрами, рубці, запалення, інтоксикації, вікова атрофія шкіри, неякісний перманентний макіяж, і основними з них є перші три.

Сьогодні способів боротьби з віковими змінами орбітальної області досить багато: апаратні методи (медіплазм-омолодження, СО2-шліфування, неодимові омолодження, HIFU - ліфтинг, RF - ліфтинг); ін'єкційні методи (ботулоін'екціі, мезотерапія, мезоджет, ін'єкції пептидів, ін'єкції ферментів, біоревіталізація, редермалізація, неофіброліфтинг, плазмоліфтинг і PRP-терапія, ін'єкції Лайнек та їх аналоги, корекція філерами, мезонитками) та інше.

Раніше єдиним ефективним методом корекції вікових змін орбітальної області була операційна блефаропластика, яка вважалася нескладною пластичною операцією, що проводиться під загальним наркозом. Методи пластичної хірургії по корекції орбітальної області мають ряд недоліків: тривалий відновлювальний період через утворення гематом, набряку при загоєнні тканин. Після розрізу тканин можуть залишатися невеликі шрами. У деяких випадках виникають ускладнення: інфікування рани, некроз, зміна зовнішності - форми очей. Також після пластичних операцій виникає необхідність тривалого проведення відновлювальних процедур. І головне, необхідність загального наркозу для здійснення хірургічного втручання.

операційна блефаропластика

Ринок сучасної естетичної медицини вимагає безпечних, точних, передбачуваних за результатами, керованих, високоефективних і малоінвазивних методів омолодження.

У разі корекції вікових змін орбітальної області, таким є метод неопераційної блефаропластики за допомогою апарату Медіплазма від компанії «MEDICALASER». Це сучасний малоінвазивний високоефективний апаратний метод омолодження, що не вимагає загального наркозу. Відсутність шрамів і набряків після проведеної процедури, мінімальний період реабілітації (при правильному проведенні максимум до 10 днів) підкреслюють переваги даного методу. Поліпшується якість шкіри внаслідок її стимуляції, досягнення результату за 1-3 сеанси, результат зберігається до 3-х років. Прекрасно поєднується з іншими методами омолодження.

Показання до проведення неопераційної блефаропластики:

 • незадоволеність зовнішнім виглядом області очей;
 • опущення верхньої повіки - надлишок шкірного клаптя;
 • сліди від опіків, включаючи хімічні;
 • шрами після механічних травм;
 • шрами після хірургічних втручань;
 • дефекти після важких запалень;
 • жирові мішки на повіках;
 • зморшки;
 • опущення куточків очей.

Протипоказання:

 • важкі соматичні захворювання;
 • гіпертонія;
 • серцево-судинні захворювання;
 • підвищений внутрішньоочний тиск;
 • сухість очей;
 • патологія щитовидної залози;
 • цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • порушення згортання крові;
 • вагітність, лактація.

Також, досить ефективним методом омолодження орбітальної області є ботулінотерапія - ін'єкції в круговий м'яз ока та інші м'язи верхньої третини обличчя для їх розслаблення з метою усунення мімічних зморшок. Розглянемо поєднання методів неопераційної блефаропластики та ін'єкцій ботулотоксину.

Ботулотоксин - це міорелаксант периферичної дії. Ми застосовували ботулінічний токсин типу А, механізм дії якого заснований на його здатності блокувати вивільнення нейромедіатора ацетилхоліну в нервово-м'язових синапсах. Ефект після введення ботулотоксину зберігається протягом 3-4 місяців, при цьому відновлення нервово-м'язової передачі відбувається поступово, до 10-ти місяців. Швидкість відновлення передачі нервового імпульсу залежить від швидкості утворення нових нервових закінчень в м'язі.

Одним з показань до застосування ботулотоксину є прогресування мімічних зморшок, найчастіше у верхній третині обличчя: в орбітальній області, в міжбрівній зоні і в області чола.

Техніка введення і дози підбираються індивідуально.

Для корекції «гусячих лапок» (зморшок в області зовнішнього кута ока) препарат вводять підшкірно в точки, що знаходяться на 1 см латеральніше зовнішнього кута ока.

Для корекції вертикальних складок в міжбрівних зонах ін'єкції проводять в м'язи corrugator supercilii і procerus.

Для корекції гіперкінетичних зморшок в лобній ділянці препарат вводять в зону найбільшої напруги м'язу m. frontalis. Кількість точок введення визначається індивідуально, як правило, точки введення знаходяться на відстані не менше 2 см вище горизонтальної надбрівної лінії.

Для корекції зморшок на ділянці спинки носа препарат вводять внутрішньом'язово у відповідні м'язи.

Клінічний ефект розвивається на 2-4 день і досягає максимуму до кінця другого тижня після проведення ін’єкцій. Побічні явища можуть спостерігатися при неправильному підборі дози, розведенні або введенні препарату.

У пацієнтів при введенні ботулотоксину в області орбіти можливий розвиток сухості слизової оболонки очей і кератиту внаслідок зменшення частоти кліпання (при розвитку подібних небажаних ефектів призначають препарати штучних сліз). Також після проведення ін'єкцій можливі гематоми, які лікування не потребують. Одним з найбільш неприємних ускладнень при неправильному введенні або неконтрольованій дифузії препарату можливо опущення або підйом брів, птоз верхньої повіки, а також явища диплопії. Птоз, як правило, обумовлений поширенням препарату на м'яз, який підіймає верхню повіку, при проведенні корекції вертикальних зморшок на переніссі або горизонтальних зморшок на лобі. Птоз верхньої повіки при введенні препарату є зворотним і проходить протягом 3-4 тижнів. Прискорити процес відновлення можливо за допомогою мікрострумової терапії і фонофорезу спеціальних лікарських засобів, діючи безпосередньо на розслаблений м'яз для його стимуляції і відновлення нейром'язової регуляції. Такі процедури проводяться на апаратах Face lift 5в1 і 6в1 від компанії «MEDICALASER».

Проведення ін'єкцій може супроводжуватися появою скороминучого відчуття печіння. У деяких пацієнтів препарати на основі ботулотоксину можуть призводити до розвитку алергічних реакцій. Можливий розвиток надмірної слабкості м'язів, розташованих поряд з місцем ін'єкції.

Протипоказання:

Препарати на основі ботулотоксину не застосовують для лікування пацієнтів з індивідуальною непереносністю інгредієнтів препарату.

Введення препарату не рекомендується при наявності запального процесу в місці ін'єкції, а також пацієнтам, які страждають на гострі та хронічні захворювання в період загострення і міастенію.

Заборонено застосування препарату в період лактації та вагітності.

Не можна застосовувати одночасно з антибіотиками групи аміноглікозидів, а також з препаратами, які збільшують рівень кальцію в клітині.

Суть комплексного впливу неопераційної блефаропластики та ін'єкцій ботулотоксину - потенціювання результатів двох методів для досягнення більш стійкого і тривалого омолоджуючого ефекту в орбітальній області і це показало прекрасний результат на практиці:

 • доповнення одного методу іншим,
 • розслаблення мімічної мускулатури і скорочення шкірного клаптя в орбітальній області,
 • виконуємо в одну сесію,
 • працюємо в одній зоні двома методами по черзі,
 • час сеансу до 60 хвилин,
 • при необхідності застосовуємо аплікаційну анестезію.

 


Результат оцінюємо через 14 днів після проведення комплексного впливу.

Таким чином, ми досягаємо найкращого результату омолодження шляхом ефективного стимулюючого впливу на шкіру холодної плазми, скорочення шкірного клаптя за рахунок мікрокоагуляцій епідермісу і стійкого адекватного розслаблення мімічної мускулатури ботулотоксином для усунення та запобігання утворенню зморшок і тріщин в шкірі.

 
Популярні статті