Спецціни на апарати

Що таке ліфтинг шкіри та обличчя?

ЗМІСТ:

 1. Різновиди ліфтингу шкіри і як їх виконують
 2. Мезотерапія - підтяжка обличчя без операцій
 3. Ботокс - ліфтинг ефект в будь-якому віці
 4. Плазмоліфтинг
 5. Лазерний ліфтинг
 6. RF-ліфтинг
 7. SMAS ліфтинг
 8. Фотоліфтинг
 9. Нитковий ліфтинг
 10. Операційний ліфтинг
 11. Акупунктурний ліфтинг


З роками колагену та еластину в клітинах шкіри виробляється все менше. Через це шкіра втрачає свій тонус, пружність і обвисає. Ліфтинг шкіри і обличчя - це процедура, яка дозволяє боротися з цими головними ознаками старіння - зморшками, в'ялою та обвислою шкірою.

Незалежно від різновиду процедури ліфтинг спрямований безпосередньо на підтяжку обличчя. Однак залежно від способу ліфтинг шкіри досягається шляхом усунення причини або наслідків вікових змін.

Різновиди ліфтингу шкіри і як їх виконують

Підтяжка шкіри за допомогою ліфтинг-процедур виконується різними техніками та надає різний за інтенсивністю ефект. З наявних нині способів підтяжки шкіри слід зазначити наступні ліфтинг-процедури:

ліфтинг
 • Ін'єкційний ліфтинг, включно з мезотерапією, ліфтингом ботоксом і плазмоліфтингом.
 • Апаратний, включно з лазерним ліфтингом, радіохвильовим (RF-ліфтингом), SMAS ліфтингом, фотоліфтингом.
 • Нитковий ліфтинг шкіри обличчя та підборіддя.
 • Операційний ліфтинг
 • Акупунктурний ліфтинг.

Мезотерапія - підтяжка обличчя без операцій

Мезотерапію ще називають ін'єкціями краси. Цей спосіб догляду за шкірою і боротьби з віковими змінами має величезну популярність серед жінок (і чоловіків) різного віку та професії. Мезотерапію роблять навіть селебріті, які вважають за краще «старіти гарно», уникаючи ботоксу і пластики.

Для чого потрібен ліфтинг за допомогою мезотерапії? Процедура дозволяє наситити шкіру необхідними речовинами і запустити природні регенеративні процеси, підтягнути овал обличчя, шиї. Суть методики зводиться до введення в глибокі шари шкіри ін'єкцій з коктейлем різних вітамінів, амінокислот, ліпідів, мінералів. Залежно від віку та потреб шкіри такий коктейль речовин підбирається індивідуально і зонально вводиться в різні шари епідермісу. Завдяки цьому підвищується еластичність і пружність шкіри, насиченість вологою, зменшується прояв зморшок і втоми. Для досягнення потрібного ефекту може призначатися курс ін'єкцій.

Тривалість ефекту: до 3 років.

Протипоказання: вагітність, годування грудьми, гострі інфекційні захворювання, хвороби серця, ниркова недостатність.

Недоліки: неефективність процедури для пацієнтів похилого віку.

Ботокс - ліфтинг ефект в будь-якому віці

Що таке ліфтинг ботоксом? Ін'єкції ботоксу (ботулінічного токсину) вводяться в місцерозташування мімічних зморшок. За рахунок паралітичної дії препарату на нейронні зв'язки, певні м'язи обличчя тимчасово розслабляються. Це призводить до зникнення або помітного зменшення зморшок. Варто зазначити, що такий спосіб омолодження обличчя і шкіри допомагає боротися не з причинами, а з наслідками вікових змін.

Ін'єкції ботоксу роблять, виходячи з індивідуальних показань у віці 20+ і до 60 років.

Тривалість ефекту: до 4-8 місяців.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до препарату, приймання антибіотиків, м'язова слабкість, вагітність, годування грудьми, гострі інфекційні захворювання, хвороби серця.

Недоліки: неефективність після 60 років, імовірність виникнення побічних ефектів після процедури, нетривалість ефекту.

Плазмоліфтинг

Як і мезотерапія, плазмоліфтинг запускає природні процеси регенерації шкіри. Процедура полягає в тому, що з власної крові пацієнта отримують плазму, а потім вводять її пацієнтові точково під шкіру. Наприклад, в шкіру обличчя. Завдяки високому вмісту тромбоцитів в плазмі в шкірі стимулюється синтез нових клітин. Шкіра оновлюється, поліпшується її пружність, еластичність, з'являється здоровий рум'янець. Для досягнення потрібного ефекту може призначатися курс ін'єкцій.

Тривалість ефекту: до 3 років.

Протипоказання: захворювання крові, імунні та інфекційні хвороби, вагітність і годування грудьми.

Недоліки: набряклість після процедури, неефективність при боротьбі з інтенсивними віковими змінами.

Лазерний ліфтинг

Що таке ліфтинг обличчя лазером? Це різновид апаратного ліфтинг-догляду за шкірою. Лазерний ліфтинг-ефект досягається шляхом стимуляції регенерації клітин під впливом лазерного променя на глибокі шари епідермісу. В результаті процедури шкіра оновлюється, активізується вироблення колагену, внаслідок чого поліпшується пружність і еластичність шкіри, дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі помітно зменшуються, поліпшується кровообіг, а обриси овалу обличчя стають більш вираженими.

Разом з цим термоліфтинг дозволяє поліпшити зволоженість шкіри, а також боротися з іншими віковими змінами, в тому числі й гіперпігментацією. Процедура неінвазивна (виконується без ін'єкцій та надрізів), безболісна і вимагає мінімальної післяреабілітаціі.

Тривалість ефекту: до 3 років.

Протипоказання: наявність акне і захворювань шкіри, вагітність і годування грудьми, інфекційні захворювання, епілепсія.

Недоліки: реабілітація до 10 днів.

RF-ліфтинг

радіохвильової ліфтинг ефектЩо таке ліфтинг шкіри RF? Радіохвильовий ліфтинг надає ефект, подібний до лазерної терапії. Однак, на відміну від лазера, RF-апарати використовують мікроструми для впливу на шкіру і стимуляції колагеногенезу - активного вироблення колагену. Під тепловим впливом підшкірна клітковина і верхні шари шкіри починають виробляти колаген, завдяки чому досягається ефект ліфтингу шкіри.

Тривалість ефекту: від 3 місяців до 2 років.

Протипоказання: наявність кардіосенсора, штифтів, пластин та інших металевих конструкцій в тілі.

Недоліки: неефективність при корекції інтенсивних вікових змін.

SMAS ліфтинг

Ультразвуковий ліфтинг або SMAS-ліфтинг обличчя - це інноваційна методика апаратної підтяжки обличчя, яка полягає у впливі ультразвукового апарату на поверхневу м'язову апоневротичну систему.

Завдяки впливу ультразвукових імпульсів на шари дерми стимулюється природний процес утворення еластину і колагену в глибоких шарах шкіри. Завдяки імпульсній терапії активне вироблення нових колагенових і еластинових волокон триває протягом 3-4 місяців, тому ефект від процедури згодом стає набагато помітнішим.

Тривалість ефекту: до 3 років.

Протипоказання: наявність кістозних акне, вагітність і годування грудьми, гострі інфекційні захворювання, наявність імплантів і кардіостимуляторів.

Недоліки: процедура не так ефективна при корекції вікових змін у літніх пацієнтів.

Фотоліфтинг

Це ще один різновид неінвазивного апаратного ліфтингу. Таку процедуру також називають фотоомолодженням. Для фотоліфтингу використовується IPL-апарат, який за допомогою світлових імпульсів впливає на меланін та інші хромофори шкіри і стимулює регенерацію клітин. Такий апаратний ліфтинг спрямований не тільки на підтяжку, освітлення шкіри, зменшення зморшок і поліпшення овалу обличчя, але й дозволяє боротися з пігментними плямами.

Тривалість ефекту: до 12 місяців.

Протипоказання: вагітність і годування грудьми, гострі інфекційні захворювання, епілепсія, захворювання крові.

Недоліки: відносно короткий ефект від процедури, неефективність при корекції вікових змін у пацієнтів в зрілому віці.

Нитковий ліфтинг

ліфтинг шкіри обличчя

Тривалість ефекту: до 5 років.

Протипоказання: автоімунні захворювання, хвороби крові, інфекційні захворювання, вагітність і годування грудьми, індивідуальна непереносність препаратів.

Недоліки: інвазивність, відносно тривалий період реабілітації, висока вартість.

Операційний ліфтинг

Кругова підтяжка, пластична операція - хірургічний ліфтинг обличчя і тіла носить багато назв і належить до радикальних косметологічних маніпуляцій. Це виключно клінічна процедура, тому її проводить пластичний хірург. Суть процедури зводиться до поліпшення овалу обличчя і підтяжки шкіри шляхом хірургічного втручання.

Тривалість ефекту: до 5 років.

Протипоказання: захворювання серця, цукровий діабет, інфекційні хвороби, захворювання крові, автоімунні захворювання, порушення роботи щитівки.

Недоліки: інвазивність, тривалий період реабілітації, можливість виникнення післяопераційних ускладнень.

Акупунктурний ліфтинг

Таку методику омолодження ще називають голковколюванням. Акупунктурний ліфтинг полягає у впливі тонких голок на біологічно активні точки на обличчі й тілі. Завдяки цьому в шкірі запускаються природні регенеративні процеси, поліпшується кровотік і підвищується еластичність і насиченість шкіри вологою.

Тривалість ефекту: до 2-3 років.

Протипоказання: вагітність і годування грудьми, підвищена больова чутливість, онкологічні захворювання.

Недоліки: інвазивність, неефективність в похилому віці.


На закінчення слід зазначити, що результативність кожної методики залежить від індивідуальних показань пацієнта, адже вік і генетика відіграють важливу роль при виборі ліфтинг-процедури. Тому, вибираючи між ін'єкційною, операційною або апаратною підтяжкою обличчя, спирайтеся не тільки на особисті переваги, але й на думку професійного косметолога.

 
Популярні статті