Що таке карбоксітерапія обличчя?
- 03 червня 2021
- Переглядів: 7519
ЗМІСТ:
- Що таке карбоксітерапія обличчя: принцип дії процедури
- Неінвазивна карбоксітерапія обличчя: переваги та результати
- Показання для проведення карбоксітерапії обличчя
- Карбоксітерапія: протипоказання
- Ефект від процедури
- Коли можна робити карбоксітерапію для обличчя
- Догляд після процедури
- Протокол процедури - карбоксітерапія обличчя
Карбоксітерапія - це один з новітніх методів сучасної косметології. Основне завдання карбоксітерапії - усунення естетичних недоліків і профілактика вікових змін шкірного покриву.
Під час процедури виконується очищення, пілінг, ліфтинг, омолодження, живлення та лікування шкіри обличчя. Безін'єкційна карбоксітерапія базується на позитивному впливі двоокису вуглецю на обмінні процеси в тканинах. Вуглекислий газ (він же двоокис вуглецю) вважається антисептичною, антиоксидантною та відновлювальною речовиною. З цієї причини його широко використовують в медичній практиці і не тільки.
У косметології газ почали застосовувати відносно недавно для проведення карбоксітерапії обличчя. Методика рекомендована для періодичного й регулярного застосування.
Що таке карбоксітерапія обличчя: принцип дії процедури
Загальновідомо, що поверхневий шар людської шкіри через нестачу кисню в клітинах підлягає швидкому старінню. Під час проведення карбоксітерапії за допомогою препаратів і певного приладу спеціальним способом досягають дефіциту кисню. Це відбувається завдяки підвищенню кількості вуглекислого газу в тканинах епідермісу.
У відповідь на це завдяки захисній реакції організму в тканинах посилюється кровообіг і підвищується рівень кисню, що збільшує вироблення колагену в клітинах. Завдяки процедурі шкірний покрив стає більш пружним, розгладжуються зморшки, усувається пігментація, виліковується і запобігається поява акне.
На відміну від ін'єкційних методик, безін'єкційна терапія проводиться трансдермально. Особлива маска наноситься на поверхню шкіри в комплексі з гелем-активатором. Потім із застосуванням насадки апарату для карбоксітерапії шкіра обличчя зонально обробляється і таким чином насичується молекулами вуглекислого газу.
Неінвазивна карбоксітерапія обличчя: переваги та результати
- Не вимагає застосування ін'єкцій.
- Виключає пошкодження шкіри.
- Не викликає больових відчуттів.
- Не створює ускладнень і побічних ефектів.
- Підходить для будь-якого типу шкіри.
- Не вимагає часу на відновлення.
- Не має обмежень за віком.
- Не залежить від сезону, можна проводити навіть в літню пору.
- Має прийнятну вартість.
Показання для проведення карбоксітерапії обличчя
- Погіршення стану шкіри.
- Дрібні зморшки.
- Зневоднення шкіри.
- Профілактика вікових змін шкірного покриву.
- Наявність акне.
- Поява пігментації.
- Набряклість на обличчі.
- Поява темних кіл під очима.
- Тьмяний колір обличчя.
Карбоксітерапія: протипоказання
- Пошкодження шкірного покриву.
- Наявність активних запалень на обличчі.
- Загострення хронічних хвороб.
- Реабілітаційний період після операцій.
- Підвищення температури тіла, лихоманка.
- Грудне вигодовування та вагітність.
Ефект від процедури
- Прискорює кровообіг.
- Покращує властивості шкіри.
- Знімає запалення.
- Запобігає віковим змінам.
- Відновлює пружність шкіри.
- Прибирає пігментні плями.
- Усуває акне.
Під час карбоксітерапії шкіра обличчя насичується киснем, поліпшується її загальний стан. Побічних ефектів і ускладнень процедура не викликає.
Варто відзначити, що карбоксітерапія не приховує виражені вікові зміни. Для позитивного естетичного ефекту необхідно комплексне застосування процедури з іншими косметологічними методами. Стійкого результату можна досягти при проходженні курсу карбоксітерапії.
Коли можна робити карбоксітерапію для обличчя
Процедуру карбоксітерапії рекомендується проходити курсом один раз на рік для оздоровлення шкіри і при наявності естетичних показань.
Для поліпшення загального стану епідермісу метод карбоксітерапії застосовується в якості одинарної процедури. Виражений результат буде отримано при проходженні повного курсу або комплексного лікування в поєднанні з іншими косметологічними методами. Особливу увагу приділяємо обладнанню для омолодження шкіри.
Догляд після процедури
Через те, що шкіра обличчя після процедури стає максимально чутливою, рекомендується регулярно використовувати сонцезахисний крем і дотримуватися запобіжних заходів при впливі прямих сонячних променів.
Протокол процедури - карбоксітерапія обличчя
- Етап 1. Проводиться очищення шкіри. Видаляються залишки макіяжу і щоденних косметичних засобів. Під час карбоксітерапії вуглекислий газ повинен рівномірно покривати всі частини обличчя.
- Етап 2. Шкіра обличчя обробляється лосьйоном, який заспокоює шкіру і справляє антисептичну дію.
- Етап 3. Проводиться ензимний пілінг. Він делікатно видаляє ороговілі частинки епідермісу і вирівнює рельєфи шкіри.
- Етап 4. Наноситься гель-активатор.
- Етап 5. Наноситься насичувальна маска на 20-25 хвилин. Нанесення препарату проводиться за допомогою апарату для карбоксітерапії, що дозволяє речовинам проникати в тканини епідермісу. Завдяки впливу двоокису вуглецю посилюється кровообіг в тканинах, розширюються судини і шкіра насичується поживними речовинами.
- Етап 6. Шкіряний покрив очищається від залишків маски.
- Етап 7. Наноситься SPF-крем.
Сеанс карбоксітерапії обличчя займає близько півгодини. Перед проходженням процедури необхідна обов'язкова консультація з професійним косметологом.
Подробиці про процедуру карбоксітерапії можна дізнатися на консультації з лікарем косметологом-дерматологом.