Спецціни на апарати

Апарати для SMAS-ліфтингу

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia

310 625 грн.
443 750 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva

171 465 грн.
244 950 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini

96 915 грн.
138 450 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola

221 165 грн.
315 950 грн.

Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart

121 765 грн.
173 950 грн.

Аппарат SMAS лифтинга HIFU Viola Ultra

241 400 грн.
301 750 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Доступне омолодження шкіри. Професійне обладнання, яке виконує smas ліфтинг.

Ці високоефективні апарати «MEDICALASER» дозволяють провести в косметологічному кабінеті ультразвукової СМАС-ліфтинг - повноцінну підтяжку обличчя, яка рівносильна хірургічному face-ліфтингу, але без травмуючого ефекту, властивого хірургії. А також позбавити клієнта від «післяпологового» живота, провисання надлишку шкіри на внутрішній поверхні стегон, над колінами, на внутрішній поверхні рук, на ліктях, в області декольте.

За допомогою гінекологічної моделі апарата HIFU «MEDICALASER» лікарі-гінекологи можуть запропонувати пацієнткам процедури лікування синдрому атрофії піхви, нормалізації секреторної функції і поліпшення якості інтимного життя. Кожна процедура не приносить пацієнткам особливих незручностей.

У комплекті до апарату SMAS-ліфтингу «MEDICALASER» поставляються різні насадки. Ці насадки містять в собі випромінювачі високосфокусованого ультразвуку і розрізняються за глибиною проникнення ультразвуку в тіло, частоті випромінювання, потужності, а також розрізняються по довжині лінії впливу ультразвуку.

Різна глибина проникнення ультразвуку дозволяє виконувати процедури з насадками по обличчю і тілу, обираючи насадку для більшої або меншої глибини проникнення, щоб не завдати шкоди пацієнтові і впливати чітко і контрольовано на потрібну глибину обличчя і тіла. За глибиною проникнення в тіло насадки різняться в межах від 1,5 до 13 міліметрів.

Різна довжина лінії впливу насадок дозволяє косметологу швидше або повільніше проводити процедуру внаслідок використання насадок з більшою або меншою довжиною випромінювача.

По довжині лінії впливу насадки різняться від 0,5 см до 4 см.

Крім того, є спеціально розроблені насадки з датчиками для безпечного опрацювання таких делікатних зон пацієнта, як повіки і зона навколо губ. А можливість регулювати довжину лінії на будь-якому з датчиків дозволяє запобігти впливу в заборонених до впливу зонах, таких як зони проходження трійчастого нерва і його магістральних гілок.

Додаткові матеріали на тему SMAS-ліфтингу.

Устаткування торгової марки MEDICALASER має всі необхідні сертифікати, які дозволяють його експлуатувати в Україні.

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Ціна на кожен апарат СМАС-ліфтингу дуже помірна в порівнянні з якістю. Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці апарати швидко окуповуються. Це підтверджували в усних опитуваннях покупці з міст Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Біла Церква, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.

В основу роботи HIFU- апаратів для SMAS-ліфтингу покладено принцип впливу високосфокусованим ультразвуком на всі шари шкіри (а в деяких випадках і піхви), досягаючи ультразвуковим впливом такі шари тіла, впливати на які раніше можна було тільки при проведенні хірургічних операцій.

Багато власників салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів, спа-салонів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважають за краще купити HIFU апарат для SMAS-ліфтингу в компанії «Медікалазер».


? Скільки потрібно ліній для проведення однієї процедури SMAS ліфтингу?

Кількість ліній для процедури SMAS-ліфтингу коливається від 200 до 800. Для обличчя - 500-700 ліній. Для живота - 500-700 ліній. Для декольте - 400-600 ліній.

? Що входить в базову комплектацію апаратів для SMAS ліфтингу від Medicalaser?

У базову комплектацію апаратів для SMAS ліфтингу від Medicalaser входять: основний модуль апарату, маніпула, картриджі для проведення процедур на різних ділянках тіла з ресурсом 10 000 ліній кожен, ключ, ножна педаль, документація.

? Який найпопулярніший апарат для SMAS ліфтингу від Medicalaser?

Найпопулярніші моделі HIFU Sofia і HIFU Mini. Проте всі апарати в модельному ряду користуються популярністю в залежності від конкретних завдань, під які підбирається апарат.


? Які апарати для проведення SMAS ліфтингу тіла є у Medicalaser?

Для проведення SMAS ліфтингу тіла підійдуть всі моделі апаратів HIFU, представлені в асортименті товарів компанії, тому як в комплектації апаратів є різні по глибині впливу датчики.