Апарати для SMAS-ліфтингу

Апарат HIFU Sofia
Апарат HIFU Sofia

Апарат HIFU Sofia - модель апаратів серії HIFU категорії "Premium". Поєднуючи в собі всю функціональність молодших моделей і підвищену надійність, HIFU Sofia..

343 750 грн. (12 500 $)

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva - гарне бізнес-рішення для салонів краси. Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva від "Медікалазер" - це комп..

189 750 грн. (6 900 $)

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini - дуже компактний робітник в кабінеті косметолога. Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini буде хорошим придбанням для фахівців, які любля..

96 250 грн. (3 500 $)

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola - дуже компактний працівник в кабінеті косметолога. Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola буде хорошим придбанням для фахівців, які л..

244 750 грн. (8 900 $)

Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart
Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart

Апарат для підтяжки обличчяHIFU Smart дуже зручний компактний апарат для проведення високоефективних процедур догляду за обличчям і тілом з застосуванням високо..

134 750 грн. (4 900 $)

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Доступне омолодження шкіри. Професійне обладнання, яке виконує smas ліфтинг.

Ці високоефективні апарати «MEDICALASER» дозволяють провести в косметологічному кабінеті ультразвукової СМАС-ліфтинг - повноцінну підтяжку обличчя, яка рівносильна хірургічного face-ліфтингу, але без травмуючого ефекту, властивого хірургії. А також позбавити клієнта від «поста» живота, провисання надлишку шкіри на внутрішній поверхні стегон, над колінами, на внутрішній поверхні рук, на ліктях, в області декольте.

За допомогою гінекологічної моделі апарата HIFU «MEDICALASER» лікарі-гінекологи можуть запропонувати пацієнткам процедури лікування синдрому атрофії піхви, нормалізації секреторної функції і поліпшення якості інтимного життя. Кожна процедура не приносить пацієнткам особливих незручностей.

У комплекті до апарату SMAS-ліфтингу «MEDICALASER» поставляються різні насадки. Ці насадки містять в собі випромінювачі високосфокусованого ультразвуку і розрізняються за глибиною проникнення ультразвуку в тіло, частоті випромінювання, потужності, а також розрізняються по довжині лінії впливу ультразвуку.

Різна глибина проникнення ультразвуку дозволяє виконувати процедури з насадками по обличчю і тілу, обираючи насадку для більшої або меншої глибини проникнення, щоб не завдати шкоди пацієнтові і впливати строго і контрольовано на потрібну глибину обличчя і тіла. За глибиною проникнення в тіло насадки різняться в межах від 1,5 до 13 міліметрів.

Різна довжина лінії впливу насадок дозволяє косметолога швидше або повільніше проводити процедуру внаслідок використання насадок з більшою або меншою довжиною випромінювача.

По довжині лінії впливу насадки різняться від 0,5 см до 4 см.

Крім того, є спеціально розроблені насадки з датчиками для безпечного опрацювання таких делікатних зон пацієнта, як повіки і зона навколо губ. А можливість регулювати довжину лінії на будь-якому з датчиків дозволяє запобігти впливу в заборонених до впливу зонах, таких як зони проходження трійчастого нерва і його магістральних гілок.

Додаткові матеріали на тему SMAS-ліфтингу.

Устаткування торгової марки MEDICALASER має всі необхідні сертифікати, які дозволяють його експлуатувати в Україні.

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Ціна на кожен апарат СМАС-ліфтингу дуже помірна в порівнянні з якістю. Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці апарати швидко окупаються. Це підтверджували в усних опитуваннях покупці з міст Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Біла Церква, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.

В основу роботи HIFU- апаратів для SMAS-ліфтингу покладено принцип впливу високосфокусованим ультразвуком на всі шари шкіри (а в деяких випадках і піхви), досягаючи ультразвуковим впливом такі шари тіла, впливати на які раніше можна було тільки при проведенні хірургічних операцій.

Багато власників салонів краси, салонів краси, приватних косметологічних кабінетів, спа-салонів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважають за краще купити HIFU апарат для SMAS-ліфтингу в компанії «Медікалазер».