Апарати для SMAS-ліфтингу

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia

350 000 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva

193 200 грн.

Знижки січня
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini

До кінця акції залишилось:

92 820 грн.
109 200 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola

249 200 грн.

Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart

137 200 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Доступне омолодження шкіри. Професійне обладнання, яке виконує smas ліфтинг.

Ці високоефективні апарати «MEDICALASER» дозволяють провести в косметологічному кабінеті ультразвукової СМАС-ліфтинг - повноцінну підтяжку обличчя, яка рівносильна хірургічному face-ліфтингу, але без травмуючого ефекту, властивого хірургії. А також позбавити клієнта від «післяпологового» живота, провисання надлишку шкіри на внутрішній поверхні стегон, над колінами, на внутрішній поверхні рук, на ліктях, в області декольте.

За допомогою гінекологічної моделі апарата HIFU «MEDICALASER» лікарі-гінекологи можуть запропонувати пацієнткам процедури лікування синдрому атрофії піхви, нормалізації секреторної функції і поліпшення якості інтимного життя. Кожна процедура не приносить пацієнткам особливих незручностей.

У комплекті до апарату SMAS-ліфтингу «MEDICALASER» поставляються різні насадки. Ці насадки містять в собі випромінювачі високосфокусованого ультразвуку і розрізняються за глибиною проникнення ультразвуку в тіло, частоті випромінювання, потужності, а також розрізняються по довжині лінії впливу ультразвуку.

Різна глибина проникнення ультразвуку дозволяє виконувати процедури з насадками по обличчю і тілу, обираючи насадку для більшої або меншої глибини проникнення, щоб не завдати шкоди пацієнтові і впливати чітко і контрольовано на потрібну глибину обличчя і тіла. За глибиною проникнення в тіло насадки різняться в межах від 1,5 до 13 міліметрів.

Різна довжина лінії впливу насадок дозволяє косметологу швидше або повільніше проводити процедуру внаслідок використання насадок з більшою або меншою довжиною випромінювача.

По довжині лінії впливу насадки різняться від 0,5 см до 4 см.

Крім того, є спеціально розроблені насадки з датчиками для безпечного опрацювання таких делікатних зон пацієнта, як повіки і зона навколо губ. А можливість регулювати довжину лінії на будь-якому з датчиків дозволяє запобігти впливу в заборонених до впливу зонах, таких як зони проходження трійчастого нерва і його магістральних гілок.

Додаткові матеріали на тему SMAS-ліфтингу.

Устаткування торгової марки MEDICALASER має всі необхідні сертифікати, які дозволяють його експлуатувати в Україні.

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Ціна на кожен апарат СМАС-ліфтингу дуже помірна в порівнянні з якістю. Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці апарати швидко окуповуються. Це підтверджували в усних опитуваннях покупці з міст Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Біла Церква, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.

В основу роботи HIFU- апаратів для SMAS-ліфтингу покладено принцип впливу високосфокусованим ультразвуком на всі шари шкіри (а в деяких випадках і піхви), досягаючи ультразвуковим впливом такі шари тіла, впливати на які раніше можна було тільки при проведенні хірургічних операцій.

Багато власників салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів, спа-салонів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважають за краще купити HIFU апарат для SMAS-ліфтингу в компанії «Медікалазер».


? Скільки потрібно ліній для проведення однієї процедури SMAS ліфтингу?

Кількість ліній для процедури SMAS-ліфтингу коливається від 200 до 800. Для обличчя - 500-700 ліній. Для живота - 500-700 ліній. Для декольте - 400-600 ліній.

? Що входить в базову комплектацію апаратів для SMAS ліфтингу від Medicalaser?

У базову комплектацію апаратів для SMAS ліфтингу від Medicalaser входять: основний модуль апарату, маніпула, картриджі для проведення процедур на різних ділянках тіла з ресурсом 10 000 ліній кожен, ключ, ножна педаль, документація.

? Який найпопулярніший апарат для SMAS ліфтингу від Medicalaser?

Найпопулярніші моделі HIFU Sofia і HIFU Mini. Проте всі апарати в модельному ряду користуються популярністю в залежності від конкретних завдань, під які підбирається апарат.


? Які апарати для проведення SMAS ліфтингу тіла є у Medicalaser?

Для проведення SMAS ліфтингу тіла підійдуть всі моделі апаратів HIFU, представлені в асортименті товарів компанії, тому як в комплектації апаратів є різні по глибині впливу датчики.