Спецціни на апарати

СО2 лазер - революція в естетичній медицині

Старіння шкіри розпочинається уже з 25 років, і перший час цей процес проходить не помітно. А між тим шкіра поступово втрачає пружнсть, її структура змінюється, стає більш рихлою, розширюються пори і з’являються зморшки. Рано чи пізно наступає момент, коли зміни стають видимими, і тоді впоратися з ними звичними косметичними засобами стає важко. А порушення пігментації і витоншення шкіри зовсім не піддаються корекції консервативними методами.

На щастя сучасні технології не залишають нас на одинці з проблемами в’ялості. Для того щоб повернути молодість шкіри не достатньо просто прибрати видимі дефекти, потрібно запустити механізми регенерації і власного оновлення шарів шкіри на клітинному рівні. Тільки так можливо добитись не тільки візуального результату, а і реального глибокого омолодження.

Дана технологія заснована на методиці фракційного фототермоізу- вплив лазерного променю визначеної довжини, розділених на декілька світлових потоків. На сьогоднішній день фракційне омолодження шкіри вважається золотим стандартом лазерної корекції шкіри та реальною альтернативою хірургічній підтяжці обличчя. До переваг шліфування шкіри СО2 лазером відносяться:

 • точний контроль над вапоризацією тканин;
 • мінімізація зони остаточного термічного пошкодження;
 • стабільний гемостаз.

Переваги шліфування шкіри СО2 лазером

СО2 лазерЗ часом всі процеси в організмі сповільнюються і відновлення шкіри в тому числі, так якщо молода шкіра оновлюється кожні 28 днів то з часом цей процес займає 60 і більше днів саме це викликає старіння і в’ялість шкіри, появу зморшок, гравітаційного птозу та інших проявів. Дослідження показали що відновити потенціал шкіри до природного відновлення допомагає опромінення клітин лазерним променем.

Під дією світлового пучка і теплового удару який він робить в шкірі відбувається інтенсивне очищення тканин від уже відмерлих клітин та  клітин які втратили свою здатність до поділу. За рахунок цього молоді і здорові клітини розпочинають активно розмножуватись заміщуючи собою місця утилізованих клітин і запускають механізм відновлення шкіри природним способом.

Такою дією на шкіру обличчя володіють майже всі косметологічні лазери. Відмінність фракційного лазеру полягає в тому що у ньому застосовується найбільш ефективний розмір лазерного пучка діаметром менше 200 мікрон, саме такий тонкий лазер в найбільшій степені сприяє заміні старої тканини на нову і здорову. Другою і не менш важливою особливість фракційного омолодження являється те що дія проходить не одним пучком, а масою мікропроменів на які розбивається світловий пучок створюючи ефект сітки. Таким чином опромінення відбувається не суцільним імпульсом і не точково, а розміщується по певній матриці.

Шкіра поділяється на дрібні ділянки в центрі яких знаходяться тканини що піддалися сильному тепловому удару, а навколо них здорові, не порушені лазерним променем клітини. Результатом такого впливу є активація регенерації, відновлення шкіри, ріст молодих клітин.

Фракційний фототермоліз працює у двох принципово різних формах; аблятивна та неаблятивна. Ці два способи лазерного впливу відрізняються глибиною проникнення лазерного променю, глибиною обробки, механізмом стимуляції відновних процесів в шкірі, кінцевим ефектом.

Аблятивна передбачає поверхневу дію на клітини епідермісу шляхом їх випаровування. Неаблятивна методика навпаки не пошкоджує поверхневі клітини епідермісу, а проникає в його глибокі шари та дерму. При цьому клітини що піддались лазерному опроміненню не випаровуються, а утворюють стовпчики коагульованих тканин.

В обох випадках обробка шкіри лазером відбувається обмеженими ділянками навколо яких зберігаються локації з так званими зонами клітинного програмування – здоровими клітинами що мають великий потенціал до регенерації, який запускається тепловим шоком. Короткочасне підвищення температури в тканинах викликає у них активізацію всіх обмінних процесів, в тому числі  ріст колагенових і еластинових волокон які відповідають за пружність і молодість шкіри.

Показання до фракційного омолодження

переваги шліфування шкіри СО2 лазером
 • Зморшки будь якої глибини і локалізації
 • Пігментація як поверхнева, так і глибока
 • Зниження еластичних властивостей шкіри
 • Постакне
 • Розширені пори
 • Судинні зірочки
 • Рубці післяопераційні, травматичні
 • Стрії, розтяжки, в тому числі на шкірі молочних залоз
 • Видалення папілом, кератом, невусів, бородавок, мозолів
 • Блефаропластика
 • Операції з лікування храпу
 • Видалення новоутворень на язиці, мигдалини
 • Патології жіночої статтевої системи
 • Рубцювання після пологів
 • Відбілююча терапія геніталій
 • Стресове нетримання сечі

Результати лазерного шліфування помітні вже після першої процедури — дрібні зморшки зникають, глибокі стають менш виразними, зникає гіперпігментація, а за декілька сеансів лазерної терапіії, при поступовому видаленню мікрозон верхнього шару старої шкіри, ми отримуємо нову та здорову. Новоутворений молодий еластино-колагеновий каркас повертає шкірі пружність та еластичність.

Ефект перевершує сподівання! Багато пацієнтів помічають, що за допомогою лазера за 1,5 години вдається «стерти» до 5-7 років!

Висока результативність, виключення прямого контакту з біотканиною, зведення небезпеки інфікування до «нуля» — дає можливість говорити про велику перевагу, широку популярність застосування лазерних технологій у всьому світі й в Украіні, зокрема.

 
Популярні статті