Спецціни на апарати

Видалення татуажу губ: найбільш дієві способи - Medicalaser

 • 01 лютого 2021
 • Переглядів: 8859

ЗМІСТ:

 1. Видалення перманентного макіяжу з губ ремувером
 2. Як вивести невдалий татуаж губ за допомогою мікрострумів
 3. Як вивести татуаж губ лазером
 4. Особливості виведення татуажу губ лазером
Все, що відбувається – на краще. З цим твердженням може посперечатися багато хто, в тому числі й деякі дівчата, які одного разу зважилися на татуаж губ. Невдалий контур, зміна кольору пігменту або результат, який не виправдав очікування – все це причини для того, щоб звести татуаж губ раз і назавжди.

Способи видалення татуажу губ

видалення татуажу губПерманентний макіяж виконується різними техніками, проте принцип процедури зводиться до підшкірного впровадження і розтушовування пігменту за допомогою спеціального апарата. Як правило, татуаж губ займає кілька сеансів, проте виведення пігменту – процес складніший, і вимагає більших зусиль, ніж початкова мейкап-процедура. Далі розповідаємо, як і чим вивести татуаж на губах.

В наші дні для виведення перманентного макіяжу та татуажу губ використовується три косметологічні техніки: ремувер, лазерне і мікрострумове видалення.

Видалення перманентного макіяжу з губ ремувером

Ремувер – відмінний спосіб вивести татуаж губ «по гарячих слідах». Це хімічний засіб, який наноситься на шкіру губ і вводиться під шкіру шляхом точкового впливу апарату. Внаслідок цього в верхніх шарах шкіри відбувається біохімічна реакція, яка сприяє виведенню пігменту назовні. Засіб добре справляється з недавно нанесеними пігментами і дозволяє виправити похибки татуажу або зовсім вивести татуаж губ відразу ж після сеансу. Сучасні ремувери здатні вивести всі відтінки пігментів.

Методика має кілька недоліків:

 • Засіб вводиться під шкіру голкою за допомогою апарату для татуажу, необхідна анестезія і реабілітація;
 • Вилучення старого перманентного макіяжу ремувером може зайняти до 10 сеансів.

Як вивести невдалий татуаж губ за допомогою мікрострумів

Ця методика видалення перманентного макіяжу заснована на впливі струмами малої амплітуди і частоти на пігментовану область. Свого часу процедура показала відмінну ефективність, тому що всього за один сеанс дозволяла прибрати пігмент.

Чи можна звести татуаж губ в такий спосіб? У наші дні в косметології для виведення перманентного макіяжу мікроструми практично не використовуються. Причина цьому – опіки після процедури і тривалий період реабілітації. Сьогодні щадна мікрострумова терапія успішно знайшла застосування в омолоджувальній косметології.

Як вивести татуаж губ лазером

Згідно з різними відгуками в мережі лазерне видалення невдалого або старого татуажу губ має велику популярність. Таку процедуру виконують за допомогою неодимового лазера. Його промінь певної довжини точково впливає виключно на пігмент і розбиває його на мікрочастинки.

Після цього частинки пігменту виводяться організмом протягом місяця за допомогою лімфатичної системи. Це відбувається внаслідок того, що спочатку наш організм розцінює пігмент під шкірою, як чужорідну речовину, і намагається його вивести. Для цього залучаються імунні клітини – фагоцити, які поглинають віруси, бактерії, відмерлі клітини і виводять їх через лімфу.

Переваги лазерного видалення татуажу губ:

 • Один сеанс займає всього 5-10 хвилин;
 • Проводиться під анестезією (за бажанням);
 • Викликає почервоніння, але при цьому відсутні кровотечі і не виникають рубці;
 • Процес впливу лазером на шкіру проходить дуже швидко. Пацієнтам, чутливим до процедури, не потрібно довго терпіти, як у випадках з іншими способами виведення;
 • Антибактеріальна процедура, тому що шкіра обробляється антисептиком і не контактує з будь-якими інструментами. На шкіру впливає лише промінь;
 • Мінімальний період реабілітації.

Особливості виведення татуажу губ лазером

як вивести татуаж губДля досягнення бажаного результату і абсолютного виведення пігменту в області губ лазером може знадобитися до 5-10 сеансів, іноді менше. Це буде залежати від типу й відтінку пігменту, глибини введення пігменту й терміну давності татуажу.

Кому це протипоказано: пацієнткам із цукровим діабетом, захворюваннями крові, людям, що схильні до утворення келоїдних рубців, а також тим, хто страждає від епілепсії або інших ментальних захворювань. Також не рекомендується робити процедуру в період менструації або пацієнткам зі свіжою засмагою.

Як вивести невдалий татуаж губ лазером: процедура покроково

 • губи очищаються від блиску, помади і будь-яких косметологічних засобів, а потім обробляються антисептичним засобом;
 • на губи наноситься анестетик, який знижує чутливість шкіри;
 • пацієнтам надягають захисні окуляри, щоб захистити очі під час процедури;
 • лікар послідовно впливає лазерним променем ні нижню і верхню губу;
 • поступово частки пігменту виводяться з організму разом з лімфою;
 • одна процедура триває до 10 хвилин.

Рекомендація наостанок: запорука якісного видалення татуажу губ

Ми розповіли про те, як відбувається виведення перманентного макіяжу губ за допомогою лазера, однак є істотно важливий момент, який впливає на результат процедури. Це тип і якість використовуваного обладнання, в нашому випадку – неодимового лазера. Вибирайте салони та косметологічні центри, які працюють з надійним, перевіреним і сучасним обладнанням, наприклад, неодимовими лазерами Pico-Light Blue Shine або Nano-Light 60 або іншими моделями брендів. Дізнавайтеся у косметологів, з яким пристроями вони працюють, читайте відгуки про апарати і вибирайте клініку та лікаря, який дійсно допоможе вам позбутися слідів перманентного макіяжу.

 
Популярні статті