Спецціни на апарати

Безпечні технології видалення татуажу повік

 • 09 жовтня 2020
 • Переглядів: 20052


ЗМІСТ:

 • Переваги лазерного видалення татуажу повік
 • Як видалити перманентний макіяж повік лазером
 • Як відбувається видалення стрілок на очах лазером

 • видалення татуажу повік

  Стрілки на верхній повіці – макіяж поза часом і модою. Саме тому багато дівчат з ентузіазмом відважуються на татуаж або перманентний макіяж верхньої повіки. А потім з таким же вартим заздрості ентузіазмом поспішають його видалити згодом.

  І причин цьому може бути багато. Зміна кольору пігменту з коричневого на сірий або з чорного на синій, нерівномірне вицвітання стрілки, та й що вже казати, у дівчат просто змінюються власні смаки в макіяжі. І це ми ще не беремо до уваги невдалу роботу майстра, коли видалення татуажу очей потрібно негайно.

  На щастя, видалення татуажу повік, як і перманентного макіяжу – цілком реальна процедура, яка найбільш результативна при застосуванні лазера.

  Переваги лазерного видалення татуажу повік

  Лазер, ремувер, мікропігментація – три техніки видалення татуажу, які використовуються в наш час. Такі методики застосовуються для видалення татуажу повік різного типу: стрілок на нижній і верхній повіці, перманентного макіяжу між віями.

  Лазерне видалення татуажу на повіках сьогодні вважається найкращим способом позбавлення від «довічного макіяжу» з огляду на ефективність, безпеку та неінвазивність.

  Чому лазер краще, ніж ремувер?

  Ремувер – це спеціальний хімічний засіб, який наноситься на поверхню повік. Він проникає в шари шкіри і в результаті біохімічної реакції поступово виводить пігмент назовні.

  • після лазерного впливу наночастинки пігменту виводяться через лімфатичну частку, а при видаленні ремувером – через поверхневі шари шкіри;
  • на відміну від ремувера лазер не ушкоджує шкіру, він впливає тільки на пігмент, розбиваючи його на наночастинки;
  • після впливу лазера на повіці не утворюється корочка;
  • частина пігменту при впливі лазерним променем освітлюється миттєво і не потрібно чекати, поки зійде шкірочка на повіці;
  • після лазерної процедури немає післяреабілітаційного догляду;
  • ремувер не підходить для обробки простору між віями.

  Що стосується переваг ремувера, то його головні переваги – можливість видалення татуажу відразу ж після нанесення, а також відмінне виведення всіх відтінків, в тому числі світлих і червоних.

  Чому лазер ефективніше, ніж мікропігментація

  Мікропігментація – ще один спосіб «видалення» татуажу або перманентного макіяжу повік. На відміну від інших способів, мікропігментація не дозволяє уникнути проблеми після татуажу очей. Суть методики полягає не в усуненні кольорового пігменту з поверхні шкіри, а навпаки – у введенні ін'єкцій тілесного пігменту зверху на старий пігмент.

  Головний недолік такої методики – освітлення і поява білих цяток в зоні пігменту під впливом сонця. Можна сказати, що мікропігментація – це своєрідний компроміс і відносно короткочасне та не завжди ефективне рішення, на відміну від лазерної процедури.

  Як видалити перманентний макіяж повік лазером

  Перманентний макіяж повік на відміну від татуажу виконується з використанням натурального пігменту. Також перманентний пігмент вводиться не так глибоко в шари шкіри, як фарба при татуажі. Лазер відмінно справляється з видаленням перманентного макіяжу, як в темних, так і в яскравих відтінках.

  Раніше для такої мети використовували рубіновий і олександритовий лазери. З розвитком технологій косметологічні центри все частіше вибирають ефективні неодимові лазери, які дозволяють видаляти пігменти різного кольору на різній глибині.

  Перед тим, як усунути татуаж з очей, важливо за кілька днів відмовитися від косметики на основі спирту. Інших передпроцедурних рекомендацій, як правило, немає.

  Як відбувається процес лазерного видалення перманентного макіяжу та татуажу:

   як видалити перманентний макіяж повік
  • на повіку наноситься анестетик, який знижує чутливість шкіри;
  • пацієнтка одягає спеціальні офтальмологічні захисні окуляри, які захистять очі під час процедури; також очі можуть прикриватися захисними серветками;
  • далі лікар зонально впливає лазерним променем на область перманентного макіяжу;
  • лазерний промінь впливає виключно на пігмент, розбиваючи його на наночастинки;
  • поступово частки пігменту виводяться з організму разом з лімфою;
  • один сеанс займає до 10 хвилин.

  Як відбувається видалення стрілок на очах лазером

  Стрілки і макіяж між віями видаляються за тією ж методикою (описаною вище), що й перманентний макіяж. Якщо стрілки були виконані в техніці татуаж, то така процедура навіть із застосуванням лазера займе більше сеансів, ніж при роботі з перманентним пігментом.

  Річ у тому, що для татуажу повік використовуються більш стійкі барвники, які вивести дещо важче. Однак цілком реально з використанням сучасних неодимових лазерів.

  Скільки потрібно процедур для повного видалення татуажу?

  При видаленні перманентного макіяжу та татуажу можна вказати узагальнене число необхідних сеансів, адже кожен випадок індивідуальний.

  На те, як часто потрібно робити лазерне видалення татуажу, впливає:

  • Тип використовуваних барвників;
  • Методика нанесення;
  • Глибина введення пігменту;
  • Термін давності нанесення стрілок;
  • Колір пігменту і барвника.

  Наприклад, світлі відтінки видаляються складніше, ніж темні, як і старий татуаж в порівнянні з відносно свіжим. Як показує практика, свіжий перманентний макіяж повік і брів можна видалити за пару візитів. А от давній татуаж, який змінив свій колір, видаляється не швидше, ніж за 5 сеансів і довше.

  Наостанок хотілося б зазначити, що на якість видалення татуажу і перманентного макіяжу повік впливає вибір використовуваного лазерного обладнання. Сьогодні величезним успіхом в галузі користуються сучасні неодимові лазери. Вони відмінно справляються з видаленням пігментів будь-якого кольору, а також підлаштовуються під різну глибину введеного пігменту. Це ефективне рішення для косметологічних центрів, яким задоволені як косметологи, так і їх клієнти.

   
  Популярні статті