Спецціни на апарати

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia

 • Модель: Sofia
 • 456 250 грн.
 • 319 375 грн.
 • ціна в EUR: 8 189 €
  ціна в USD: 8 750 $

Ви заощаджуєте 95813 грн.

На потреби ЗСУ буде перераховано 31938 грн.Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia

Апарат HIFU Sofia - модель апаратів серії HIFU категорії "Premium".

Поєднуючи в собі всю функціональність молодших моделей і підвищену надійність, HIFU Sofia має ще й футуристичний дизайн, який дозволяє цьому апарату займати гідне місце серед обладнання салонів краси та клінік високого рівня.

Апарат HIFU Sofia дозволяє проводити високоефективні процедури за допомогою високо сфокусованого ультразвуку - SMAS-ліфтинг.

Як старша модель в лінійці апаратів, HIFU Sofia має найбільший набір потужних випромінювачів ультразвуку в 5 різних насадках-датчиках з довжиною лінії (довжиною зони впливу) від 5 до 25 мм і глибиною проникнення ультразвуку від 1,3 мм до 13 мм. Всі насадки зручно розташовані позаду дисплея, їх можна легко виймати і замінювати в маніпулі під час проведення процедур. Водночас таке розташування насадок мінімізує ризик їх падіння і пошкодження. Великий дисплей управління з хорошим інтерфейсом дозволяє легко налаштовувати апарат на необхідні параметри для проведення процедур.

Апарат HIFU Sofia має гарну рухливість і маневровість завдяки високоякісному шасі. Апарат легко пересувати як в межах одного кабінету, так і між приміщеннями.

Види процедур, які виконуються на апараті HIFU Sofia:

 • корекція вікових змін на будь-якій ділянці тіла;
 • усунення другого підборіддя;
 • усунення обвисання шкіри під підборіддям і в області шиї;
 • відновлення чіткості овалу обличчя, контуру нижньої щелепи;
 • корекція носо-губних складок, опущених куточків губ і очей;
 • корекція опущення брів;
 • корекція гравітаційного птозу шкіри обличчя і тіла;
 • підтяжка шкіри в зоні декольте, на внутрішній поверхні рук і ніг, живота, сідниць

Додаткова інформація про апарат.

 1. На маніпулі апарату є кнопка введення апарату в робочий режим і три кнопки подачі енергії на маніпулу для різних пальців руки косметолога, що створює особливу ергономіку і комфорт під час проведення процедур. Кнопки мають підсвічення, як сигналізує про готовність апарату до роботи, що дуже зручно – у косметолога немає потреби часто дивитися на дисплей.
 2. У маніпулі використовуються високоякісні крокові мотори, які надають руху випромінювачам ультразвуку. Ці мотори дозволяють дуже точно і рівномірно розташовувати точки впливу ультразвуку в SMAS-шарі, щоб отримати максимальний ефект від процедури.
 3. Підключення з'єднувального кабелю між маніпулою і корпусом виконано на передній панелі апарату. Це збільшує відстань, на якій косметолог може використовувати маніпулу, а також косметологу зручно переміщатися з маніпулою навколо клієнта під час проведення процедур.
 4. Даний апарат має дуже потужну систему охолодження, яка забезпечує тривалу роботу апарату протягом дня навіть без перерв.
 5. Кожна насадка-датчик (виробництва Кореї) має ресурс 10000 ліній. Цієї кількості ліній всіх датчиків вистачає, наприклад, на 72-100 процедур на обличчі.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула, змінні датчики (5 шт.), кабель живлення.

Переваги апарату HIFU Sofia:

 • приблизний термін окупності 3 місяці;
 • всесезонність процедури;
 • безболісність і висока ефективність;
 • зручний і простий в роботі;
 • не вимагає спеціальної підготовки клієнта перед процедурою;
 • безпека проведеної процедури;
 • можливість проведення процедур на обличчі, шиї і зоні декольте; тривалий термін служби.

Додаткова інформація про ультразвукові процедури.

Ультразвуковий вплив добре вивчений і отримав широке застосування в багатьох областях медицини і косметології як безпечний і не травматичний. Технологія «ультразвуковий SMAS-ліфтинг» отримала дозвіл FDA в категорії «ліфтинг», що характеризує цю процедуру як ефективну і безпечну.

FDA - "Американське Федеральне управління з нагляду за якістю харчових і лікарських препаратів", є одним із найсуворіших органів, що захищають права споживачів. Департамент FDA займається сертифікацією товарів і технологій, що мають стосунок до здоров'я людини.

З віком у людини відбуваються зміни в колагенових волокнах. Ці зміни відбуваються не тільки в шкірі, а й в поверхневому м'язово-апоневротичному шарі (SMAS), що призводить до втрати цим прошарком своєї функції каркасу обличчя. Під дією гравітації відбувається розтягнення колагенових волокон і переміщення поверхневої м'язово-апоневротичної системи вниз. З'являються такі зміни обличчя, як нечіткість контурів овалу обличчя, поява надлишків тканини під підборіддям, опущення брів. Це так звані гравітаційні зміни, і їх неможливо усунути, діючи тільки на рівні шкіри.

В основі технології HIFU лежить вплив сфокусованої ультразвукової хвилі на SMAS. Під впливом інтенсивного сфокусованого ультразвуку відбувається вибірковий точковий нагрів ділянки м'язово-апоневротичного шару, що веде до його скорочення, забезпечуючи негайну підтяжку каркаса обличчя, як ніби після хірургічного втручання. Вплив ультразвукової енергії веде до активації синтезу нових колагенових і еластинових волокон, що забезпечує наростання ефекту від процедури протягом кількох місяців.

Протипоказання до проведення процедур з використанням ультразвукового апарату: вагітність і період лактації; цукровий діабет; системні захворювання сполучної тканини (склеродермія, системний червоний вовчак і т.д.); загальні інфекційні захворювання і ураження шкіри в місцях передбачуваної обробки; наявність металевих імплантів в області обличчя і шиї (зубні імплантати, зубні коронки, "золоті нитки" не є протипоказанням)

Опис процедури «Ультразвуковий SMAS-ліфтинг обличчя».

Лікар-дерматокосметолог перед процедурою проводить демакіяж шкіри обличчя клієнта. На шкірі обличчя за допомогою спеціальної лінійки проводиться нанесення розмітки - сітки, через яку буде виконуватися вплив.

Потім на шкіру наноситься гель для ковзання ультразвукової насадки і починається процедура. Процедура виконується шляхом впливу ультразвуку, випромінюваного насадкою, вставленою в маніпулу апарату. Лікар прикладає ультразвукову насадку строго по лініях нанесеної розмітки. Процедура проводиться, як мінімум, на двох рівнях ультразвукового впливу двома різними датчиками.

Загальний час процедури по обробці обличчя займає 40-50 хвилин. Відповідно до протоколу процедури спочатку обробляється одна половина обличчя, після чого лікар дає пацієнтові дзеркало, і пацієнт бачить результат потужного ліфтингу на обробленій половині обличчя. Після цього виконується обробка другої половини обличчя.

Процедура ультразвукового SMAS-ліфтингу обличчя виконується одноразово і може бути проведена повторно не раніше ніж через рік.

Під час процедури пацієнт буде відчувати інтенсивне тепло і поколювання. Безпосередньо після процедури пацієнт відчує натяг шкіри. Протягом двох-трьох днів може спостерігатися легка припухлість і незначний набряк. Потім протягом 2-3 тижнів оброблені м'які тканини будуть трохи болючими, як після інтенсивного фізичного навантаження. Після цього ефект ліфтингу буде наростати протягом 2-4 місяців.

Наявність розстрочки: 6 місяців.

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців.

Термін гарантії: до 36 місяців.


Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia

Споживана електрична потужність 300 Вт
Рекомендована перерва між процедурами 10 хв
Оптимальний діапазон температур в приміщенні 18-24 С°
Органи керування 10" сенсорний дисплей, кнопка на маніпулі
Частота 4,0 МГц
Ресурс датчика 10000 ліній
Енергія Сфокусований ультразвук (0,1-2,5 Дж / см² на точку)
Довжина лінії 5-25 мм
Датчики 1,5 мм (2 шт); 3,0 мм; 4,5 мм, 13,0 мм
Габарити з упаковкою 630х580х1160 мм
Габарити без упаковки 500х500х1000 мм
Вага нетто 12 кг
Вага брутто 30 кг

Отзывы о товаре: Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓