Спецціни на апарати

Який лазер краще для епіляції? Все про лазерні епілятори

  • 04 червня 2019
  • Переглядів: 35133

Видалення небажаного волосся на тілі з застосуванням лазерних технологій – популярне рішення серед сучасних жінок, котрим постійно доводиться боротись з зайвими волосинками. Даний спосіб епіляції дорогий, та він приваблює своєю ефективністю. Якщо у вас назріло рішення щодо цієї процедури, не йдіть в салон «навмання». Спочатку потрібно розібратись, який лазер краще вибрати для лазерної епіляції, щоб отримати максимальний результат при мінімальних больових відчуттях.

Типи сучасних лазерних апаратів

Є кілька популярних видів лазерів для лазерної епіляції:

  • рубіновий;
  • неодимовий;
  • олександритовий;
  • діодний;
  • QOOL.

Види лазерів для епіляціїРубіновий апарат – це перше обладнання, яке з’явилось в області лазерної косметології. Його можна застосовувати на будь-якій ділянці шкіри. Головний плюс цього апарату в тому, що вартість послуг з його застосуванням мінімальна. Він працює повільно, при цьому існує високий ризик появи опіку після процедури. Рубіновий лазер неефективний для світлих та рудих волосинок, також він не підійде жінкам зі смуглявою шкірою. В сучасних салонах рідко зустрінеш такий агрегат – на зміну рубіновим моделям приходять більш сучасні прилади.

Неодимовий апарат не самий ефективний зі всіх видів лазерів для епіляції, зате не має жодних обмежень для проведення процедури за типом шкіри. Для епіляції застосовуються довгоімпульсні неодимові пристрої – лише таке обладнання здатне видаляти небажані волосинки. Неодимовий лазер також використовується для видалення татуювань, але в цьому випадку необхідний ефект дають лише короткоімпульсні апарати.

Олександритові апарати працюють за принципом руйнування меланіну, тому краще всього підходять для жінок, яким потрібно видалити темні волосинки. Швидкість роботи такого лазеру вища, ніж у рубінового (біля 1,5 імпульсу в секунду). Для смуглявої і сильно засмаглої шкіри він не підійде.

Діодний апарат працює швидко й ефективно, застосовується навіть для видалення зайвого волосся у підлітків. Підходить для смуглявої шкіри та світлого волосся, але не може бути застосований для сивого волосся. Деякі види таких лазерів справляються не лише з волоссям, але і з судинними зірочками.

QOOL апарати працюють за технологією холодної епіляції. Вони діють не на ділянку шкіри, а точково на кожну волосинку. Такі лазери мають мінімум обмежень – можна засмагати за кілька днів до процедури й після неї. При цьому для інших типів апаратів передбачена заборона на засмагу протягом 2 тижнів до і після видалення небажаних волосинок. Найвища ефективність QOOL лазера – на темному волоссі, але його можна застосовувати й для світлого чи сивого. Болючість процедури з застосуванням такого апарату мінімальна, зазвичай відчувається лише невелике поколювання в ділянці шкіри, що обробляється. З мінусів – довга тривалість сеансу епіляції - приблизно півтори години, оскільки дія на волосинки спричиняється точково. Зате результат порадує – волосся після процедури може не рости аж до 2-10 років.

Порівняння видів лазерів для лазерної епіляції дозволяє дійти висновку, що найкращим варіантом для позбавлення від небажаного волосся стане QOOL-епіляція. Але це коштує дорого, тому, якщо ви не готові до великих витрат, виберіть олександритовий чи рубіновий апарат.

Вибір лазера: олександритовий vs діодний

Який лазер обрати для епіляціїНайпопулярніші сьогодні апарати для лазерного видалення волосся – олександритовий та діодний, їх можна знайти в будь-якому місті. Який апарат для лазерної епіляції вибрати з цих двох варіантів? Олександритовий лазер приваблює низькою вартістю послуги з його застосуванням, проте має низьку потужність дії. Тобто для повного видалення небажаного волосся вам доведеться пройти багато сеансів. Також олександритовий лазер не самий безпечний – ризик отримання опіку достатньо високий. В цьому плані діодний лазер краще. Діодний апарат – «золота середина» серед всіх типів подібного обладнання.

Тепер ви знаєте, які бувають види лазерної епіляції. Правильне проведення процедури забезпечить високу ефективність. Якщо ви пройдете повний курс (як із застосуванням олександритового, так і діодного апарату), ви зможете надовго забути про бриття, шугарінг, воскову епіляцію та інші регулярні процедури. Всього потрібно провести біля десяти процедур (в середньому). Перерва між сеансами має складати близько трьох-чотирьох тижнів. Курс необхідний, тому що не всі волосяні цибулинки активні. При руйнуванні одних фолікул незабаром активуються інші, тому їх потрібно видаляти «почергово», поки не буде досягнутий ідеальний результат.

Після повного курсу епіляції зруйновані фолікули зазвичай не відновлюються. Можливо, через пів-півтора роки з’являться одиничні волосинки. Це може відбутись, якщо активізуються ті волосяні цибулинки, котрі раніше «спали». Такі волосинки можна видаляти самостійно – збривати, піддавати депіляції тощо. Або можна вдруге пройти лазерну епіляцію для потрібної зони. Але, знаючи, як правильно вибрати лазер для епіляції і відвідавши хороший салон, ви, швидше за все, забудете про зайве волосся на довший період часу.

Підготовка до лазерної епіляції: яка потрібна довжина волосся?

Лазерна епіляція який лазер обрати

Для ефективного проведення процедури, незалежно від обраного вами виду лазера для епіляції, не можна приходити до майстра з ідеально гладенькими ногами або іншою зоною, яку плануєте піддавати епіляції. Краще, якщо волосинки будуть довжиною від 1 до 5 міліметрів. Максимальна довжина – 7 міліметрів. Радимо за кілька днів до проведення епіляції побрити або просто зістригти волосинки на потрібній ділянці шкіри. Ще один плюс лазерного видалення небажаного волосся – це те, що не потрібно максимально відрощувати волосся , як в разі шугарінгу або воскової депіляції.

Також звертайте увагу на те, скільки волосинок виросло. Чим їх буде більше – тим краще з точки зору подальшої ефективності процедури. На «сховане» волосся лазер подіяти не може, таким чином, воно пізніше з’явиться і зіпсує всю картину. В зв’язку з цим рекомендується за кілька місяців до проведення лазерної епіляції відмовитись від методів висмикування волосинок. Йдеться про шугарінг, воскову депіляцію, застосування епілятора в домашніх умовах. Тобто використовуйте лише бриття звичайним станком. Перетерпіть трохи незручності – адже незабаром ваша шкіра надовго стане ідеально гладенькою.

Також, для всіх видів лазерів для лазерної епіляції, крім різновидності QOOL, потрібно на деякий час забути про засмагу. Причому не можна відвідувати не лише пляж, але й солярій. Період без засмаги має скласти хоча б два тижні, але краще витримати три.

Взагалі, перш ніж робити епіляцію з застосуванням лазерних технологій, вам потрібно сходити у вибраний салон і проконсультуватись. Хороший майстер завжди проведе попередню консультацію і в деталях розповість, як потрібно підготуватись до такої непростої процедури. Від того, чи правильно ви підготуєтесь до лазерної епіляції, залежить кінцевий результат, а також міра болючості процедури.

 
Популярні статті