Спецціни на апарати

Брилі на обличчі: як боротися з обвислими «бульдожими» щоками?

ЗМІСТ:

 1. Що таке брилі на обличчі, і чому вони виникають
 2. Як усунути брилі
 3. Усунути брилі на обличчі: безапаратні методики
 4. Як усунути брилі: домашні методи

Брилі на обличчі - це провисання шкіри й підшкірних тканин в нижній частині щік. Такі зміни виникають на нижній частині обличчя і спотворюють його первісний контур.

Обвислі щоки - відмінна риса однієї з порід собак, тому таку вікову зміну в людей називають «бульдожими» щоками.

Найчастіше провисання шкірних тканин нижньої щелепи відбувається у жінок. Жінки з подібними змінами виглядають старішими за свій біологічний вік. Це явище називають гравітаційний птоз. Він починає проявлятися після тридцяти років.

У чому ж полягають причини такої зміни структури шкірних покривів? І чи існує можливість зберегти молодість обличчя.

Що таке брилі на обличчі, і чому вони виникають

брилі на обличчіЗгідно з дослідженнями, існує багато причин, через які утворюються брилі в нижній частині обличчя. Не завжди провисання шкіри залежить від віку.

 • Хвороби ясен. Через вчасно невилікувані зуби, як правило, запалюються ясна. З цієї причини шкірні покриви в області нижньої щелепи можуть деформуватися. До таких наслідків призводить також носіння незручних протезів.
 • Деформація жувального м’яза. Така проблема може виникнути, якщо сильно стискати зуби, і стуляти щелепи. Жувальний м'яз скорочується і стає коротшим.
 • Шкідливі звички. Люди, що ведуть нездоровий спосіб життя, старіють раніше. Через куріння, алкоголь, брак руху відбувається порушення обміну речовин в організмі.
 • Зайва вага. Надлишки жиру скупчуються в різних тканинах. Слабкі м'язові тканини під вагою жирових відкладень провисають.
 • Гормональні збої. Від надлишку або нестачі деяких гормонів шкіра стає млявою й тонкою.
 • Вікові зміни. Невеликі жирові відкладення в області вилиць надають округлу форму лінії обличчя. Але з віком шкірний покрив через це провисає.
 • Порушення лінії хребта. Через неправильну поставу часто виникають зморшки і провисає шкіра в області щік. Це відбувається з тієї причини, що навантаження на м'язи лягає нерівномірно. Через це одна група м'язів група перебуває в постійній напрузі, а інші м'язи залишаються незалученими. Як результат, жирові тканини відкладаються на ослаблених м'язах. Так з'являються додаткові підборіддя та обвислі щоки.

Як усунути брилі

Для усунення брилів існує ряд різноманітних способів. Серед них хірургічні втручання, апаратна косметологія, корекція контуру обличчя за допомогою ін'єкцій.

Огляд апаратних і безапаратних косметологічних процедур, які допомагають прибрати обвислі щоки

Апаратна корекція - це унікальні методики догляду за шкірою з використанням косметологічного обладнання. Йдеться про радіохвильовий (RF) ліфтинг, SMAS-ліфтинг, лазерне омолодження. Апаратні способи будуть ефективні, якщо ви шукаєте спосіб, як прибрати брилі на обличчі без операції та ін'єкцій.

Радіохвильовий (RF) ліфтинг

Радіочастотний ліфтинг (RF, Radio Frequency ліфтинг) - косметологічна апаратна процедура. В її основі лежить стимуляція вироблення колагену й активізація регенеративних процесів в сполучних структурах підшкірних жирових тканин. Це відбувається в результаті впливу високочастотних радіохвиль.

Якщо говорити більш детально, під дією радіохвильового апарату прогріваються шари дерми й гіподерми. Внаслідок цього клітини сполучної тканини активно виробляють найважливіші для підтяжки шкіри сполуки: колаген, еластин, гіалуронову кислоту. Як результат шкіра не тільки омолоджується, але й зміцнюється, овал обличчя стає більш виразним, а брилі усуваються або ж помітно зменшуються (якщо мова йде про глибокі вікові зміни).

Методика:

 • Безболісна;
 • Неінвазивна;
 • Коригує не лише пружність шкіри обличчя, а й стимулює розщеплення жирових відкладень;
 • Не потребує спеціальної підготовки;
 • Безпечна й результативна в широкому віковому діапазоні (25-60 років).

SMAS-ліфтинг

SMAS-ліфтинг - інноваційна процедура, яка успішно практикується для омолодження. І, до речі, ще один ефективний спосіб усунути брилі на обличчі. Технологія СМАС-ліфтингу заснована на ультразвуковому впливі на поверхневу м'язову систему. Внаслідок імпульсів ультразвуку в тканинах стимулюється вироблення колагену й еластину. Причому процеси регенерації продовжують посилюватися навіть через 3-4 місяці після сеансу. З цієї причини методика ліфтингу належить до числа ефективних неінвазивних способів підтяжки обличчя.

Методика:як прибрати брилі на обличчі

 • Безболісна;
 • Неінвазивна;
 • Відновлює пружність, еластичність;
 • Підтягує овал обличчя, зменшує прояв глибоких мімічних зморшок;
 • Усуває брилі;
 • Має тривалий омолоджуючий ефект (до 3 років залежно від індивідуальних особливостей).

Лазерне омолодження

Принцип апаратного лазерного омолодження за способом дії частково схожий на СМАС-ліфтинг. Однак у випадку з лазером на шкіру впливає не ультразвук, а лазерний промінь. В результаті теплового впливу лазера в клітинах стимулюються регенеративні процеси, і посилюється вироблення колагену, що забезпечує ліфтинг ефект. Лазерне омолодження також підійде пацієнтам, які не знають, як прибрати брилі на щоках після 50 років (а також раніше/ пізніше).

Методика:

 • Сприяє регенерації шкіри;
 • Підвищує пружність та еластичність обличчя;
 • Усуває брилі;
 • Покращує контури овалу обличчя;
 • Сприяє розгладженню дрібних зморшок і зменшенню глибоких;
 • Ефект від процедури діє до 3-х років.

Усунути брилі на обличчі: безапаратні методики

Кажучи про безапаратні способи усунення обвислої шкіри в області щік, варто розповісти про мезотерапію, лімфодренажний масаж і, звичайно ж, про важку артилерію - пластичну хірургію.

Лімфодренажний масаж

Причиною появи брилів на обличчі може бути набряклість і поганий лімфовідтік. В такому разі застосовується масаж, що стимулює лімфодренаж. Це дбайливий спосіб позбутися від провисань шкіри. Важливо відзначити, що лімфомасаж обличчя ефективний в ранньому віці, коли спостерігаються тільки перші ознаки появи брилів. Процедура сприяє відтоку лімфи і зменшенню обвисання в області шиї, підборіддя, щік, а також комплексному зменшенню набряклості на обличчі.

Мезотерапія

Процедура належить до ін'єкційних методик. Вона отримала неформальну назву «уколи краси». У випадку зональної мезотерапії для усунення брилів і провисання підборіддя, ін'єкції корисних мезококтейлів вводяться точково. Як правило, незважаючи на провисання шкіри в області щік в конкретній зоні обличчя, ін'єкційний догляд та корекція виконуються комплексно для досягнення загального омолоджуючого ефекту.

Пластична хірургія

Пластика обличчя вважається радикальною методикою, однак її результативність говорить сама за себе. Операція по усуненню жирової тканини в області щік і підборіддя виконується під місцевим наркозом через невеликі зональні надрізи. Реабілітація після процедури займає до 3-тижнів.

Як усунути брилі: домашні методи

Відразу зазначимо, що домашні процедури не допоможуть прибрати надмірні брилі та провисання. Однак вони допоможуть відтягнути їх появу і зменшити прояв, якщо зайнятися цим як слід.

До таких способів належить лицьова гімнастика і вправи на зміцнення жувальних м'язів, вправи для підтримки постави, носіння кінезіологічних стрічок та використання косметики з ефектом ліфтингу.

На закінчення відзначимо, що брилі на обличчі можна підкоригувати і зовсім усунути за допомогою безапаратних, апаратних, ін'єкційних та хірургічних методик. Перед вибором процедури рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями (косметологами, хірургічними хірургами) на предмет показань і ефективності методу в вашому випадку.

 
Популярні статті