Спецціни на апарати

Як прибрати зморшки навколо губ: основні методики

Зміст:

 1. Як прибрати зморшки в області рота: метод контурної пластики
 2. Як прибрати зморшки з губ: мезотерапія
 3. Уколи ботоксу від зморшок навколо рота
 4. Як прибрати зморшки навколо губ: лазерні методики
 5. Плюси застосування CO2 лазера
 6. Різновиди шліфування лазером CO2


Як прибрати зморшки навколо ротаЗ віком багато жінок шукають відповідь на питання як прибрати мімічні зморшки біля рота, вважаючи, що вони виглядають неестетично. Зморшки в цій області рано чи пізно з'являються у кожної людини, що пов'язано з активним скороченням кругового м'яза рота. На щастя, сучасна естетична медицина пропонує нам кілька дієвих способів розв’язання цієї проблеми. Ми розповімо, як прибрати зморшки біля рота, які існують основні методики, розглянемо їх плюси та мінуси.

Отже, сучасні жінки й чоловіки можуть зробити наступні процедури, спрямовані на усунення складок навколо рота:

 • Контурна пластика.
 • Мезотерапія.
 • Уколи ботоксу.
 • Шліфування лазером.
 • Лазерне омолодження.

Чим прибрати зморшки навколо рота буде найбільш ефективно та безпечно? Давайте розберемось.

Як прибрати зморшки навколо рота: метод контурної пластики

Як прибрати мімічні зморшки біля ротаКонтурна пластика – зовсім не операція, як хтось міг би подумати, а ін'єкційна процедура. За допомогою уколу в область навколо рота вводиться модифікована гіалуронова кислота, яка заповнює складки, і вони розгладжуються. Гіалуронова кислота притягує молекули води, тим самим інтенсивно зволожує нашу шкіру. Ефект від такої процедури триває приблизно дев'ять місяців, після чого поступово сходить нанівець.

Перед тим як прибрати складки навколо губ за допомогою контурної пластики, потрібно зрозуміти, чи підійде конкретному пацієнту даний метод. Річ у тому, що цей спосіб ефективний для клієнтів з сухою шкірою. Якщо ж одночасно зі зморшками навколо губ опускаються всі тканини обличчя, застосування методу контурної пластики може мати зворотний ефект. Оскільки в тканинах вже багато рідини, і вона не встигає вийти разом з лімфою, притягнуті гіалуроновою кислотою молекули погіршують ситуацію. Як позбутися від зморшок в куточках рота в такому випадку? Розглянемо наступні методи.

Як прибрати зморшки з губ: мезотерапія

Даний метод передбачає ін'єкційне введення під шкіру "коктейлю" на основі гіалуронової кислоти з додаванням амінокислот та вітамінів. Але, знову-таки, даний метод має обмеження. Як і у випадку контурної пластики, мезотерапія підійде для власників сухої шкіри. Якщо ж у клієнта є так звані "брилі" або мішки під очима, це говорить про наявність надмірної вологи. Мезотерапія в такій ситуації не рекомендується, тому що прибрати зморшки біля губ не вийде, а може стати лише гірше – внаслідок додаткової рідини, "притягнутої" гіалуроновою кислотою.

Уколи ботоксу від зморшок навколо рота

Жінки, котрі шукають спосіб позбавлення від глибоких зморшок навколо рота, часто вдаються до уколів ботоксу. Але цей метод має ряд ризиків і повинен застосовуватися з обережністю. Особливо це стосується зони навколо губ – при неакуратному введенні препарату або перевищенні дози вийде ефект "заморожених губ". Ризик, знову-таки, зростає при старінні набрякло-деформаційного типу, оскільки ботокс може просто розтектися під шкірою, заповненою рідиною. Тому уколи ботоксу рекомендовані людям з сухою шкірою.

Як прибрати зморшки навколо губ: лазерні методики

Як прибрати зморшки навколо губЛазерні методики дозволяють ефективно і безпечно прибрати зморшки в області губ. Лазерний апарат не викликає таких болючих відчуттів, як ін'єкції, і не вимагає тривалої реабілітації, як після пластичної операції. Лазерний промінь пошкоджує шкіру, роблячи в ній мікроотвори, і тим самим запускає процеси регенерації. Шкіра відновлюється, омолоджується, набуває свіжості. Є дві основні лазерні методики, які використовуються для усунення зморшок:

 • Лазерне шліфування (виконується на фракційному CO2 лазері).
 • Омолодження лазером (виконується пікосекундним лазерним апаратом).

При шліфуванні вуглекислотним лазером зі шкіри випаровується рідина. Клієнтам з сухою шкірою перед процедурою необхідно пройти сеанс біоревіталізації, а потім повторити його після лазерного шліфування. При цьому пацієнтам з набряклою шкірою краще взагалі не користуватися цією методикою, тому що якщо в тканинах багато води, мікропошкодження будуть повільно заживати, є ризик інфікування.

Як прибрати зморшки з губ, якщо шкіра не суха? Найкращий варіант – процедура лазерного омолодження з застосуванням пікосекундного лазерного апарату. Імпульс такого обладнання за тривалістю займає трильйонну частку секунди. Перед тим як прибрати зморшки навколо губ, лазер створює мікровибухи в тканинах обличчя, нерівномірно діючи на меланін і гемоглобін. В результаті мікровибухів стискаються розташовані поруч клітини, виробляються нові волокна шкірного каркасу.

Найефективнішим способом боротьби зі зморшками залишається лазерне шліфування з застосуванням апарату CO2.

Плюси застосування CO2 лазера

Як позбутися від зморшок в куточках ротаСО2 лазер має багато переваг перед іншими методиками усунення зморшок в області рота. Серед них:

 • Висока ефективність – більшість лікарів-косметологів вважають, що даний апарат найбільш ефективний при боротьбі з глибокими зморшками, зокрема навколо рота.
 • Тривалий ефект омолодження після процедури – до 3-4 років.
 • Відсутність токсичного впливу на шкіру, як у випадку з глибокими хімічними пілінгами.
 • Високий рівень безпеки – сучасні CO2 лазери автоматично контролюють глибину дії.
 • Можливість застосування на будь-якій ділянці тіла і обличчя – зокрема в такій ніжній ділянці, як навколо губ.

Різновиди лазерного шліфування лазером CO2

Шліфування обличчя за допомогою фракційного CO2 лазера ділиться на три типи – поверхневе, серединне, глибоке. Поверхневе рекомендується для легкого омолодження і для профілактики зморшок навколо рота (рекомендується проводити процедуру до 30 років). Вже після першого сеансу дрібні зморшки біля рота розгладяться, а колір обличчя помітно покращиться.

Серединне лазерне шліфування рекомендується у віці від 35 років, якщо мають місце явні ознаки старіння, зокрема у вигляді помітних складок навколо рота. Ефект буде проявлятися поступово, перший результат буде помітно приблизно через тиждень. Повне відновлення шкіри займає 2 тижні. Щоб отримати максимальний ефект, рекомендується проводити 2-3 процедури, роблячи інтервал в кілька місяців.

Глибоке шліфування CO2 лазером рекомендоване при наявності глибоких зморшок біля рота. Ефект після шліфування також буде проявлятися поступово, це займе 2-3 місяці. При цьому колаген у пацієнта буде вироблятися ще півроку.

Єдиний мінус фракційного лазера СО2 - це те, що при його використанні потрібен відносно тривалий період відновлення. Якщо клієнт приходить до косметолога і питає, як швидко прибрати зморшки навколо рота, йому частіше рекомендують пікосекундний лазер. Використовуючи цей метод, не потрібно брати відпустку або лікарняний, щоб "відійти" від процедури.

Думаємо, ми відповіли на питання, як зменшити зморшки навколо губ, не вдаючись до хірургічного втручання і мінімізувавши процес відновлення. Вибирати той чи інший метод потрібно виходячи з того, скільки часу у вас є на реабілітацію після процедури і якого результату ви хочете досягти.

Щоб придбати лазерний апарат для видалення зморшок, звертайтесь в компанію Medicalaser. В асортименті представлені CO2 лазери, неодимові апарати надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine та Pico-Light Brilliant. Представлене в каталогах обладнання забезпечує високу безпеку та ефективність процедур.

 
Популярні статті