Спецціни на апарати

«Кільця Венери»: огляд процедур боротьби зі складками на шиї

ЗМІСТ:

 1. Що таке «кільця Венери» та причини їх появи
 2. Салонні процедури, які допоможуть позбутися зморшок на шиї
 3. Які процедури допоможуть усунути «кільця Венери» в домашніх умовах
 4. Профілактика шийних складок

Чи зможете ви визначити біологічний вік людини, не знаючи офіційних даних? Звісно зможете! Невелика похибка все ж таки при цьому не виключена. Найчастіше вікові зміни організму видає шия. Оскільки ця ділянка отримує живлення від невеликої кількості дрібних судин, то шкірний покрив тут найслабший.

Саме на цій частині тіла міститься найменше сальних залоз. А ще у цій зоні організму дуже слабкий каркас із м'язової тканини. До того ж на шиї дуже тонкий шкірний покрив, що робить її вразливою для сонячних променів. Особливості будови роблять шию схильною до утворення зморшок.

Що таке «кільця Венери» та причини їх появи

«Кільця Венери» – таку назву отримали поперечні повторювані зморшки на шиї, що візуально нагадують кола. Зрозуміло, сама богиня з давньоримської міфології не мала нічого спільного зі складками на шиї та вирізнялася неземною красою. В даний час несподіванка назви викликає менше питань, ніж те, як усунути кільця Венери.

Причини появи

як прибрати кільця венериПоява складок на шкірі в області шиї можлива у різних випадках. Ми ознайомимо вас із основними з них. Але все ж таки за детальною інформацією необхідно звернутися на консультацію до фахівця.

Зморшки на шиї виникають з кількох причин:

 • Будова шиї. Шию покриває найтонший шар шкіри. Шкірний покрив одержує мінімальну кількість поживних речовин. А м'язи тут найслабші.
 • Неправильна постава. Постійний нахил голови наперед провокує появу складок на шиї.
 • Хвороби шийного відділу хребта. Наявність остеохондрозу, протрузії чи грижі викликають появу поперечних зморшок.
 • Спадковість. Стан шкіри залежить від генетичної програми організму та передається від покоління до покоління.
 • Поганий догляд. Найчастіше жінки більше уваги приділяють стану обличчя. А шкіра шиї не отримує повноцінного живлення. Косметичні креми можуть бути підібрані неправильно та не відповідати типу шкіри.
 • Зневоднення. Епідерміс у цій області через свою структуру погано справляється із захисною функцією. Від недостатньої кількості вологи шкіра шиї стає сухою. На зневодненій шиї частіше утворюються зморшки на шиї, вони ж Кільця Венери, як усунути котрі, ми розповімо вже зовсім скоро.
 • Ультрафіолетові промені. На цій ділянці тіла ультрафіолетові промені проникають значно глибше, ніж в інших зонах організму.
 • Гормональний дисбаланс. Під час гормонального збою шкірний покрив на шиї втрачає звичайну еластичність і стає схильним до появи зморшок.
 • Зайва вага. Через надлишкові жирові відкладення збільшується навантаження на хребет. Внаслідок чого тіло приймає неправильне становище.
 • Наявність шкідливих звичок. Куріння, вживання алкоголю посилюють появу зморшок.

Щоб усунути складки та зморшки на шиї, професійні косметологи розробили багато процедур. На консультації вони розкажуть, як усунути Венерині кільця на шиї, і порадять оптимальний спосіб вирішення вікової проблеми.

Салонні процедури, які допоможуть позбутися зморшок на шиї

Плазмоліфтинг

Це ін'єкційний спосіб усунення зморшок. Під час процедури пацієнту вводять плазму, попередньо виділену з його крові. В результаті ріст клітин стає активнішим. При цьому шкірний покрив відновлює свій тургор та тонус. Після цієї методики не потрібна реабілітація. Процедура виключає ризик інфікування та не викликає алергічних реакцій.

Біоревіталізація

Метод також ін'єкційний. Відмінний спосіб, як позбутися зморшок на шиї, і зробити їх менш помітними. Стан шкіри покращують за допомогою препарату на основі гіалуронової кислоти. Завдяки процедурі шкіра виглядає більш щільною та підтягнутою. Однак ця методика потребує триденної реабілітації та має відносно недовготривалий ефект.

Мезотерапія

За допомогою ін'єкцій підшкірно вводять препарати на основі гіалуронової кислоти та вітамінів. В результаті процедури покращуються обмінні процеси у шкірних тканинах. А шкіра стає більш еластичною. Завдяки процедурі розгладжуються складки на шкірі.

Ботулінотерапія

Методика, за якою пацієнтам вводять препарати, що містять ботокс, також за допомогою уколу. Ця речовина знімає напругу м'язової тканини. В результаті зморшки розгладжуються, а шкіра стає гладкою. Ефект від процедури настає швидко, хоча не є довговічним.

Елос

Це апаратна методика омолодження. На зморшки впливають за допомогою тепла та світла. В результаті відбувається комплексне омолодження, а складки на шкірі розгладжуються.

RF-ліфтинг

З допомогою електромагнітних імпульсів діють на шкірний покрив. Внаслідок чого активізується вироблення еластину. Шкіра стає більш гладкою та підтягнутою.

Фотоомолодження

Це апаратна методика омолодження. За допомогою лазерного променя відбувається вплив на дерму. Внаслідок цього прискорюється вироблення колагену. Залежно від глибини зморшок під час процедури використовують різні типи лазерів.

Лазерна наноперфорація

Лазерна дія здійснюється на всі шари шкіри за допомогою діодного або неодимового лазера. Вже після першої обробки видно покращення стану шкірного покриву.

Ультразвукове чищення

як прибрати складки на шиї Методика проводиться ультразвуковим скрабером. Процедура не викликає болю та дискомфорту, тому має широку популярність. Завдяки процедурі зморшки розгладжуються.

Нитковий ліфтинг

Ця методика передбачає підтяжку шкіри за допомогою синтетичних чи металевих ниток. Для цього в шкірі роблять невеликі проколи та простягають крізь них нитки.

Таким чином, шкірний покрив зміцнюють за допомогою своєрідного каркаса. Надалі навколо ниток формуються сполучні тканини – і шкіра стає більш пружною.

Контурна пластика

Під час такої процедури вводять по лінії підборіддя спеціальні філери з гіалуроновою кислотою. Речовина живить тканини, зволожує і підтягує шкіру.

Які процедури допоможуть усунути «кільця Венери» в домашніх умовах

Чи можна усунути кільця Венери вдома? З появою незначних складок на шиї можна впоратися з проблемою самостійно. У цьому вам допоможуть деякі поради.

1. Контроль за поставою

Правильна постава передбачає таке положення голови, коли маківка знаходиться на одній лінії з куприком. Тримайте спину рівно під час ходіння, у позі стоячи і сидячи. Кут між підборіддям та шиєю повинен бути завжди прямим.

2. Поза під час сну

Під час сну підборіддя не повинно стикатися з шиєю.

3. Маски

Оскільки шия має дуже чутливу шкіру, то підійдуть дбайливі маски для цієї ділянки тіла.

 1. Наносьте будь-яку косметичну олію на 15-20 хвилин.
 2. Половину банана змішайте з яєчним жовтком та столовою ложкою молока. Суміш наноситься на область шиї та через 15 хвилин змивається.

4. Самомасаж

Виконувати його потрібно щодня легкими плавними рухами. Перед погладжуваннями змочіть долоні косметичною олією.

 • Зробіть легке поплескування від передньої частини шиї до ключиць.
 • Виконайте кілька розгладжувальних рухів по шийній області знизу вгору.
 • Виконайте легкі пощипування всієї зони.
 • Здійсніть кругове розтирання пучками пальців.

5. Зарядка для шиї

Вправи необхідно виконувати регулярно.

 • Робіть нахили голови по черзі на всі боки, повторіть чотири рази.
 • Повертайте плечима за годинниковою та проти годинникової стрілки. Повторіть чотири рази.

6. Захист від сонячних променів

Перед тим як вийти з дому, нанесіть сонцезахисний крем не тільки на обличчя, а й на шию та зону декольте. Це допоможе відкласти процес старіння.

Профілактика шийних складок

Появу зморшок і смуг у цій області можна сповільнити. Для цього потрібно дотримуватись кількох простих правил.

Постава

Слідкуйте за поставою під час ходьби, під час роботи та відпочинку. Спину завжди необхідно тримати прямо, а підборіддя перпендикулярно до шиї. Коли це нехитре правило увійде до звички, то не викликатиме дискомфорту.

Ходіння

Під час ходіння тримайте спину прямо та не нахиляйте голову. Також не тягніть шию вперед.

Положення сидячи

Коли сидите, не сутультесь і не горбіться. Необхідно сидіти так, щоб маківка і куприк перебували на одній вертикальній лінії. Навіть коли читаєте книгу або працюєте з гаджетом, намагайтеся не нахиляти голову вперед. Для цього потрібно підкласти під ноутбук книгу або подушку. А телефон варто лише підняти ближче до обличчя.

Відпочинок

Під час відпочинку не забувайте про правильне положення тіла. Можна скористатися подушками або кріслами зі спинками, щоб знайти зручне положення.

Здоровий спосіб життя

Корисна збалансована їжа, регулярні заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі та відсутність шкідливих звичок сприяють створенню міцного імунітету, а також бездоганного зовнішнього вигляду.

Круги Венери на шиї зазвичай видають наш вік і роблять цю ділянку непривабливою. Але не варто зневірятися! Можна легко впоратися з цією проблемою, дотримуючись корисних рекомендацій чи салонних процедур. І питання, як позбутися кілець Венери, стане для вас неактуальним.

 
Популярні статті