Спецціни на апарати

Омолодження пікосекундним лазером

Ви шукаєте легкий спосіб виглядати молодше без операції? За допомогою неінвазивних лазерних процедур Pico Light - 10 Ви можете змінити деякі найбільш поширені ознаки старіння, включаючи сонячне лентиго, вікову пігментацію, зморшки тощо.

неодимовий лазер Pico Light - 10

Лазерне омолодження пікосекундним лазером - найсучасніша безконтактна методика корекції вікових змін шкіри і зморшок. Лазерний промінь, впливаючи на шкіру, розгладжує дрібні і середні зморшки, відновлює рівномірний молодий колір обличчя, пружність і гладкість шкіри. Помітно поліпшується овал обличчя. Лазерне омолодження ефективно призупиняє процеси старіння.

Перший в світі «холодний лазер», абсолютно новий за своєю методикою впливу і революційною розробкою. Відмінною особливістю є генерація пікосекундних імпульсів, які в 100 разів коротше наносекунд. Це дозволяє процедурі бути абсолютно комфортною, проводитися без будь-якої анестезії і не мати реабілітації.

Цей метод не вимагає хірургічного втручання, а результат досягається впливом лазерного випромінювання, шляхом навмисного термічного пошкодження поверхневих і середніх шарів шкіри.

Під час процедури шкіра поступово нагрівається, завдяки кумулятивному поглинанню гемоглобіном, меланіном та іншими хромофорами шкіри енергії лазеру. Поступовий прогрів гарантується при швидкому проході лазерної насадки по цільових ділянках шкіри, таким чином, імпульси даного лазеру точно імітують режим природної термічної релаксації хромофорів шкіри.

Процедура лазерного омолодження на неодимовому лазерному апараті Pico Light - 10 дозволяє проводити процедури з ювелірною точністю і відповідно більш високою ефективністю по відношенню до інших апаратів. Такий ефект досягається за рахунок більш дрібного розміру плями у даного лазеру. Лазерні і світлові промені дозволяють поліпшити кровообіг в шкірі і згладити поверхневі зморшки без побічних ефектів не вдаючись до хірургії. Процедури лазерного омолодження на неодимовому лазері підходять для всіх чоловіків і жінок, які бажають зберегти молодість, не змінюючи звичного способу життя.

Переваги лазерного омолодження неодимовим лазером Pico Light – 10:

  • Безболісно
  • Не потрібно багато часу (від 15 до 30 хвилин за процедуру)
  • Усуваємо ознаки старіння з першої процедури – лазер Pico Light – 10 вирішує весь комплекс проблем: зморшки, пігментація, втрата пружності шкіри
  • Очевидний результат (курс: 3-5 сеансів, 1-2 рази на рік)
  • Безпечне лікування - імпульс холодного піко секундного лазеру Pico Light – 10 проходить за трильйонні частки секунди, не встигає нагріти епідерміс, тому ризик опіку виключений
  • Без підготовки та реабілітації - шкіра не лущиться, «не облазить», не з'являються кірочки, легке почервоніння проходить через 3-4 години
  • Видими й результат - процедура в кілька разів ефективніша, ніж аналогічні процедури на лазерах минулого покоління
  • У будь-який період року - навіть в сонячний сезон з використанням сонцезахисного крему
  • Для будь-яких ділянок тіла - лазер підходить для будь-яких ділянок тіла навіть при чутливій шкірі
  • Без болю - процедури проходять без анестезії, абсолютно безболісні та комфортні для пацієнта.
 

Неодимовий лазер Pico-Light Brilliant
Неодимовий лазер Pico-Light Brilliant

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant - топова модель лазерів. Лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant створений для найвибагливіших косметологів і вимогливих клієнт..
Подробнее..

912 500 грн.

Pico-Light Blue Shine (надкороткий імпульс)
Pico-Light Blue Shine (надкороткий імпульс)

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine - один з найкращих неодимових лазерів. Лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine створений для косметологів і клієнтів, які висува..
Подробнее..

584 000 грн.

Лазер для видалення татуювань Pico-Light 10
Лазер для видалення татуювань Pico-Light 10

Неодимовий лазер Pico-Light 10 від компанії MedicaLaser - інноваційна модель лазера. Це старша модель лінійки неодимових лазерів категорії "PREMIUM". Вона здатна генерувати лазерні імпульси з дуже ко..
Подробнее..

401 500 грн.

Популярні статті