Спецціни на апарати

Правила вибору апарата для RF ліфтингу в салон краси

Як вибрати апарат для RF ліфтингуВласники салонів краси та косметологи часто задаються питанням, як вибрати апарат для RF-ліфтингу. Задуматись про це – вірне рішення, адже купивши перше-ліпше обладнання, ви ризикуєте зіпсувати все враження від процедури у клієнтів. При цьому RF-терапія – чудовий метод в косметології, адже інші неінвазивні методики не здатні спричинити такий сильний ефект підтяжки шкіри та омолодження.

Жінки в нашій країні гідно оцінили переваги RF-ліфтингу. Процедура полягає в наступному: радіохвилі діють на шкіру і спричиняють термічний ефект, стимулюють вироблення колагену та еластану, роблять зморшки менш глибокими і помітно тонізують шкіру. Вже після першої процедури клієнтки салонів бачать результат – природне омолодження шкіри та ліфтинг. Така процедура абсолютно безпечна, за умови використання якісного обладнання. Дешеві китайські апарати не можуть омолодити шкіру, а навпаки – підсилюють процеси старіння.

Як вибрати апарат для RF-ліфтингу: основні вимоги

Найкращий апарат для RF-ліфтингу має поєднувати в собі дві головні характеристики – безпеку та ефективність. Не так давно косметологи та клієнти дещо розчарувались в RF-терапії – надто висока температура спричиняє руйнування з’єднувально-тканинних волокон, внаслідок чого на шкірі могли з’являтись опіки та рубці. Тому сьогодні висуваються підвищені вимоги щодо безпеки подібного обладнання.

Вибір апарату з точки зору безпеки

Наразі професіонали використовують апарати з м’яким прогрівом, які стимулюють оновлення шкіри. Розтягнуті колагенові волокна зменшуються не за рахунок пошкодження, а завдяки формуванню нових молекулярних зв’язків. Результат – шкіра стає пружною та еластичною, ефект ліфтингу дуже помітний після процедури.

Як вибрати RF-апарат, який буде гарантувати повну безпеку процедури? Окрім м’якого прогріву, потрібно звернути увагу на можливість контролюємої дії на потрібну ділянку шкіри. Обирайте апарат, при роботі з яким можна використовувати хвилі різної довжини. Від цього залежатиме, на яку глибину буде проникати RF-випромінювання. Наприклад, можна працювати з трьома глибинами: мінімальна дозволить обробляти лише поверхню шкіри, середня (біля 2 сантиметрів) – глибокі шари, максимальна (біля 2,5 сантиметрів) – підшкірно-жирову клітковину. При необхідності косметолог може комбінувати всі ці режими, або задіяти їх одночасно.

Найкращий апарат для RF ліфтингу з точки зору ефективності

RF ліфтинг який апарат кращеЯк вибрати апарат для RF ліфтингу, що буде забезпечувати максимальний ефект від процедури? В першу чергу необхідно обладнання з вакуумом в насадці. Менший чи більший вплив вакууму дозволяє майстру захопити ділянку шкіри необхідного об’єму. За допомогою вакууму тканини позбуваються зайвої рідини.

Також на ефективність впливає наявність насадок з різною відстанню між електродами. Вони також дозволяють працювати з ділянками шкіри різного об’єму, вирішувати різноманітні естетичні проблеми. Для максимального ефекту потрібен апарат з як мінімум трьома насадками. Перша необхідна для роботи з проблемною шкірою без використання вакууму. Друга – для роботи з застосуванням вакуумного захоплювача. І третя потрібна для усунення целюліту та зайвих жирових відкладень на тілі. Можливість регулювати силу прогріву також впливає на ефективність ліфтингу.

Який апарат для RF-ліфтингу краще: основні види

Розглянемо, які різновиди RF-обладнання існують, і розберемось, який апарат для RF-ліфтингу краще. Виділяють три основних типи:

  • монополяр;
  • біполяр;
  • триполяр.

Монополяри – це самі перші апарати, що з’явились в цьому сегменті косметології. Головна характеристика, що його відрізняє – наявність одного полюсу на робочій маніпулі, другий клієнту пропонують тримати в руці або підкладувати під спину чи голову. Оскільки енергія радіохвиль максимально концентрується в районі маніпули, на ефект має вплив близькість електроду до ділянки локалізації. В такому разі клієнт ризикує отримати внутрішньодермальний опік, при цьому можуть також пошкодитися навколишні тканини.

Як вибрати апарат для RF ліфтингуБіполярні апарати передбачають проходження струму в аплікаторі між двома електродами. Ці електроди (позитивний та негативний) перебувають на певній відстані один від одного. Завдяки відстані між електродами косметолог може контролювати і змінювати точну ділянку задіяння радіочастоти. В цьому разі відпадає потреба використання заземлюючої подушки. Біполярні апарати вважаються достатньо ефективними і безпечними, адже майстер може точно регулювати вплив на шкіру і контролювати процедуру.

Триполярний апарат передбачає наявність третього, нейтрального електроду. Відмінність від біполяра полягає в тому, що позитивний та негативний полюси рухомі – завдяки цьому електроди не перегріваються в процесі роботи обладнання. З цієї точки зору, на питання, який апарат вибрати для RF-ліфтингу, відповідь очевидна – триполяр. В той же час існують моделі біполярних пристроїв, що мають вбудовані охолоджуючі елементи. Завдяки цьому можна не боятись перегріву. Проте, ще раз нагадаємо – наявність охолоджуючого пристрою передбачена не в кожному біполярному апараті.

В жодному разі не купуйте монополярне обладнання, хай вас не спокушає його невисока вартість. Такі апарати застарілі, вони не відповідають сучасним нормам безпеки. Краще платити більше, але отримати задоволених клієнтів, які будуть вражені ефектом процедури, ніж зіпсувати їм здоров’я та зовнішній вигляд поганим обладнанням.

Також зверніть увагу на ергономічність і практичність приладу для радіохвильового ліфтингу. Є різні моделі по способу встановлення – існують стаціонарні та портативні. Стаціонарні апарати більше підходять для салонного використання. В той же час, якщо ви маєте невеликий салон, можна віддати перевагу портативному пристрою. Такий пристрій компактний, займає мінімум місця, небагато важить. Майстрам зазвичай зручно працювати з таким обладнанням. Крім цього, сучасні портативні пристрої мають гарний дизайн, а естетична привабливість дуже важлива для салонного обладнання.

Вартість портативних приладів значно нижча в порівнянні зі стаціонарними моделями. Але якщо у вас елітний салон – краще купити стаціонарні RF-апарати, що мають більш високі технологічні характеристики. Працювати з ними можуть лише досвідчені фахівці, які пройшли спеціальне навчання.

Роль виробника при виборі обладнання

Пам’ятайте, що при виборі обладнання для салону постачальник має пред’явити сертифікати якості на продукцію. Як вибрати апарат для RF-ліфтингу з точки зору країни виробництва? Звісно, не варто купляти дешеві китайські підробки, краще віддати перевагу європейським та ізраїльським торговим маркам. Та не завжди власник салону може собі дозволити якісні імпортні моделі . Medicalaser – єдиний виробник лазерного косметологічного обладнання в Україні. Висока якість продукції підтверджується тим, що компанія пройшла сертифікацію ISO 9001, ISO 13485, отримала нагороди “Бренд року-2018”, “Бренд року-2019”, “Фаворит успіху”.

 

Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim
Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim

Апарат радіочастотного ліфтингу і кавітації Body Slim - модель апаратів корекції фігури, що належить до бізнес-класу в серії апаратів. При досить потужному програмному і функціональному оснащенні, ц..
Подробнее..

116 800 грн.

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus
Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus - комплексний апарат, в якому поєднуються технології неодимового лазера, ELOS і RF-ліфтинг. Безкомпромісна якість професійного обладнання та сучасни..
Подробнее..

310 250 грн.

Популярні статті