Спецціни на апарати

Як прибрати капіляри на обличчі: огляд методик

 • 29 січня 2020
 • Переглядів: 119343


Зміст:

 1. Чому з’являються капіляри на обличчі
 2. Що являє собою купероз
 3. Що буде, якщо не усунути судини, що лопнули
 4. Косметичні засоби проти куперозу
 5. Як позбутись від вен на обличчі з допомогою вправ
 6. Як видалити судини на обличчі в салоні
 7. Як прибрати капіляри на обличчі: тривалість лікування
 8. Профілактика куперозу


Судини на обличчі у вигляді "зірочок" або сіточки – не дуже естетичне видовище, тому багато жінок і чоловіків шукають відповідь на питання як можна прибрати капіляри на обличчі. На щастя, в наш час позбутися від такої проблеми не надто складно, для цього існує безліч методик. Розберемось, чому з'являються капіляри на шкірі, і як прибрати тріснуті червоні судини на обличчі.

Чому з’являються капіляри на обличчі

Перед тим як прибрати червоні тріснуті судини з обличчя, важливо зрозуміти, чому вони з'явилися. Річ у тому, що не завжди ця проблема чисто косметологічна, а може бути пов'язана з хворобою судин. У такому разі не можна займатися самолікуванням, необхідно звернутися до лікаря для призначення лікування. В інших випадках позбутися від ненависних судин цілком реально за допомогою апаратних процедур в салоні.

Фактори, що впливають на розвиток куперозу:

 • Як прибрати капіляри на обличчіНесприятливі екологічні умови (забруднене повітря, пил та ін.)
 • Температурні перепади (якщо людина потрапляє з сильного сонця в холодне приміщення і т.д.)
 • Вживання нікотину.
 • Зловживання спиртними напоями.
 • Сильні фізичні навантаження.
 • Вік після 30 років. Чим старша людина – тим вище у неї ризик розвитку куперозу, оскільки капіляри з віком можуть втрачати свою еластичність.
 • Агресивний масаж.
 • Вакуумна чистка (при неправильному проведенні процедури). Якщо майстер неправильно виконає вакуумну чистку, розширені судини можуть з'явитися навіть в тому випадку, якщо раніше пацієнт ніколи не страждав подібною проблемою.
 • Чищення з розпарюванням. Такий метод раніше використовували в салонах, а зараз багато жінок за звичкою практикують його в домашніх умовах, вважаючи дуже ефективним. Ризик появи куперозу при такій процедурі дуже високий.
 • Вмивання обличчя гарячою водою.
 • Неправильний догляд за шкірою.

Найчастіше відповідь на питання як прибрати дрібні капіляри на обличчі шукають жінки зі світлою шкірою обличчя. Також від куперозу часто страждають люди з чутливим типом шкіри. Річ у тому, що в них багато судин розташовується близько до поверхні шкіри. Схильність до куперозу часто обумовлена ​​генетично.

Що таке купероз

Судини на обличчі як прибратиКуперозом називають порушення кровообігу в поверхневих шарах шкіри. Дрібні капіляри різко розширюються і відтік крові стає ускладненим. На шкірі (як правило, на обличчі, шиї, зоні декольте), з'являються прожилки, які виглядають не дуже естетично. Спочатку почервоніння тривають до кількох годин, але потім набувають постійного характеру. Найбільш виражені такі судини зазвичай на носі.

Що буде, якщо не прибрати судини, що лопнули

Видаляти тріснуті судини необхідно, оскільки, якщо вони залишаються на шкірі, купероз часто переходить в захворювання розацеа. Так називають застійний дерматоз. Дане захворювання вимагає лікування, яке призначає дерматолог. Тому краще не запускати ситуацію з капілярами й позбавлятися від них, щоб уникнути неприємних наслідків.

Погляньмо, як прибрати червоні прожилки на обличчі, використовуючи різні методики.

Косметичні засоби проти куперозу

Як позбутися від червоних судин на обличчі за допомогою косметики? Існують спеціальні засоби догляду, які зміцнюють судини. Зазвичай в їх складі є такі інгредієнти:

 • Гірська арніка.
 • Гамамеліс.
 • Вітамін С.
 • Вітамін PP.
 • Квіти мирти.
 • Лемонграс.
 • Розмарин.
 • М'ята.

При наявності судинних сіток і "зірочок" не можна користуватися косметичними кремами, лосьйонами і тоніком, в складі яких є мед, гвоздика, спирт. Дані компоненти можуть викликати роздратування, ускладнюючи ситуацію з куперозом. Також не варто захоплюватися агресивними пілінгами.

Додатково до косметичних засобів для зміцнення судин можна рекомендувати приймати препарат Аскорутин.

Як позбутись від вен на обличчі з допомогою вправ

Існує спеціальна гімнастика для обличчя, її можна спробувати людям, які шукають спосіб видалити капіляри на обличчі. Вона сприяє підвищенню еластичності судин. Ось кілька вправ:

 • Долоні притиснути до щік, потім швидко піднімати і опускати їх.
 • Набрати в рот повітря і як би "перекочувати" його з однієї щоки в іншу.
 • Підняти підборіддя, одночасно напружуючи м'язи обличчя і шиї.
 • Стиснути губи, витягнути в трубочку. Чергувати ці дії.

Щоб вправи мали ефект, потрібно паралельно стежити за харчуванням і частіше дихати свіжим повітрям.

Як прибрати судини на обличчі в салоні

Салонні процедури – найшвидший і найефективніший спосіб позбутися від куперозу. Сучасні апаратні методики дозволяють прибрати ваду за мінімальний проміжок часу. Розглянемо варіанти, як прибрати кровоносні судини на обличчі в салоні.

Сьогодні можна вибрати з декількох ефективних методик:

 • Судини на обличчі як позбутисяФотоомолодження. Передбачає лікування розширених судин пучком світла. Вже за кілька процедур вада зникне з вашого обличчя, шкіра буде виглядати здоровою, набуде еластичності. Однак в деяких випадках судинні сіточки або "зірочки" з часом з'являються знову.
 • Озонотерапія. Ця процедура передбачає видалення судин озонокиснем – його вводять в капіляр спеціальною мікроголкою. Озонотерапія рекомендована в тих випадках, коли інші методи не допомагають, оскільки вона досить болюча.
 • Мезотерапія. Ін'єкції, які дозволяють дещо освітлити прояви куперозу. Розширені капіляри після такої процедури стають менш помітними.
 • Лазерне видалення судин. Як позбутися від вен на обличчі максимально швидко і з мінімальною травматичністю? За допомогою лазерного апарату, найчастіше застосовується діодний лазер. Сучасне обладнання працює точково, тобто руйнує тільки розірвані судини, при цьому не травмує здорові тканини. Проте лазерний апарат не завжди дозволяє позбутися від вади назавжди – в більшості випадків через якийсь час процедуру потрібно повторювати. При використанні лазера судинні сітки та зірочки зменшуються вже після першої процедури.
 • Високочастотна коагуляція судин. Для цієї процедури використовується спеціальне обладнання – високочастотний коагулятор. Як видаляють судини на обличчі при такому методі? У процесі сеансу до тріснутих судин подаються ультракороткі хвилі, їх частота - 30 кГц. Їх подають за допомогою стерильного електрода-голки, внаслідок чого досягається точковий вплив на капіляр. Струм руйнує судину, і вона зникає. Якщо судина невелика, то голка-електрод просто торкається її поверхні, не проколюючи. На місці уколу залишається мікрошкірочка, але вона проходить максимум через 10 днів. Після процедури не залишається рубців на шкірі. Крім дрібних і більших судин до 2 міліметрів в діаметрі, метод високочастотної коагуляції дозволяє позбутися від таких доброякісних новоутворень як гемангіоми, бородавки, папіломи.

Методику, яка підходить конкретному пацієнтові, вибирає лікар-косметолог. Пацієнт обов'язково повинен проконсультуватися з фахівцем перед тим як прибрати червоні вени на обличчі. При виборі методики лікар враховує загальний стан здоров'я клієнта, показання та протипоказання до проведення процедури, ступінь занедбаності куперозу.

Як прибрати капіляри на обличчі: тривалість лікування

Тривалість лікування при виборі апаратних процедур залежить від різних чинників:

 • Тип судин.
 • Розмір судин.
 • Глибина залягання капіляра.

Тому не можна однозначно відповісти, скільки часу знадобиться на лікування. Зазвичай для позбавлення від "червоної вуалі" потрібно три-чотири сеанси, але іноді потрібно й більше процедур. Під час попередньої консультації лікар-косметолог скаже вам орієнтовний термін, протягом якого ви зможете позбутися від куперозу. Більш точно сказати, скільки часу знадобиться, лікар зможе після проведення першого сеансу. Так він зможе оцінити реакцію капілярів на вплив лазера або високочастотного апарату. У рідкісних випадках судинні "зірочки" і сіточки можуть виявитися стійкими навіть до лазерного випромінювання.

Профілактика куперозу

Щоб не шукати спосіб як прибрати сині вени на обличчі, краще за все не допускати появи такої проблеми. Для профілактики цієї неприємної проблеми виконуйте наступні рекомендації:

 • Як видаляють судини на обличчіНе переохолоджуйтесь.
 • Уникайте різких температурних перепадів.
 • Не вживайте скраби для обличчя з абразивними частинками.
 • Намагайтесь не перегріватися (при відвідуванні пляжу, сауни, лазні, біля обігрівальних приладів і т.д.)
 • Постарайтесь позбутися від такої шкідливої ​​звички як куріння.
 • Слідкуйте за харчуванням, вживайте більше продуктів, в яких містяться вітаміни C, PP, K (апельсини, лимони, зелений чай, шпинат, квашена капуста та ін.)
 • Зменште кількість гострої та солоної їжі у вашому раціоні, а також кави і чорного чаю.

Виконуйте ці рекомендації, і питання як прибрати судини на обличчі не буде для вас актуальним.

Сподіваємося, ви знайшли відповідь на питання як видалити судини на обличчі. Пам'ятайте, що ефективність процедури багато в чому залежить від якості обладнання. Компанія "Medicalaser" пропонує високоякісне обладнання для усунення судинних сіточок і зірочок. Ми вже понад 10 років працюємо на ринку, нам довіряють тисячі професіоналів в Україні. В асортименті представлені діодні лазери і високочастотні коагулятори, які довели свою ефективність на практиці.

 

Діодний лазер для лікування судин Star Vein
Діодний лазер для лікування судин Star Vein

Діодний лазер для лікування судин Star Vein - новинка в сфері лікування судинних дефектів. За допомогою цього чудового апарату з довжиною хвилі 980 нм косметолог зможе розширити діапазон надаваних кл..
Подробнее..

135 050 грн.

Діодний лазер Star Vein max (надкороткий імпульс)
Діодний лазер Star Vein max (надкороткий імпульс)

Діодний лазер Star Vein max - малюк з великими можливостями. Діодний лазер Star Vein max при своїх компактних формах дуже мало поступається в можливостях старшим моделям діодних лазерів при виконанні..
Подробнее..

142 350 грн.

Високочастотний апарат Doctor vein new
Високочастотний апарат Doctor vein new

Високочастотний апарат Doctor Vein new - чудовий коагулятор. Апарат Doctor Vein new забезпечує високу якість проведення процедур, а також легкість і комфорт в роботі косметолога завдяки наявності зр..
Подробнее..

62 050 грн.

Популярні статті