Спецціни на апарати

«Малярні мішки», або суфи: що це і як від них позбутися?

ЗМІСТ:

 1. «Малярні мішки» під очима: причини появи
 2. Як усунути «малярні мішки» під очима
 3. Як усунути «малярні мішки» під очима в домашніх умовах
 4. Як позбутись від «малярних мішків» під очима на вилицях

Щоб визначити вік людини, досить подивитись на її обличчя. Існує навіть така приказка: «написано на обличчі». Саме обличчя людини може багато розповісти про її вік, спосіб життя і навіть звички.

Одною з візуальних ознак, які видають вікові секрети жінок і чоловіків, є «малярні мішки» під очима. Це судини, які просвічуються крізь розтягнуту шкіру. Таке обличчя виглядає втомленим, адже під очима з'являються темні кола. Згодом на обличчі можуть виникати хронічні набряки, пов'язані зі змінами шкіри. Запущені «малярні мішки» можуть провокувати появу складок на шкірі.

«Малярні мішки» під очима: причини появи

«Малярні мішки» або суфи – це утворення з підшкірно-жирової клітковини на вилицях. Якщо м'язи та зв'язки шкіри обличчя перебувають в тонусі, вони рівномірно підтримують підшкірний жировий прошарок. При ослабленні м'язових тканин жировий прошарок зсувається вниз, через що утворюються своєрідні набряки.

Найчастіше «малярні мішки» починають з'являтися після тридцяти років і залежать від вікових особливостей шкіри. Також суфи можуть виникати навіть у більш ранньому віці з інших причин. Серед них: спадковість, нездорове харчування, малорухливий спосіб життя, часті стресові ситуації, недосипання, зловживання гаджетами.

Як усунути «малярні мішки» під очима

Будь-які зміни еластичності шкірного покриву можна відстрочити, використовуючи одну або декілька методик сучасної косметології.

Як усунути «малярні мішки» у косметолога: огляд апаратних та неапаратних методик

SMAS-ліфтинг

малярні мішкиЦей спосіб безпечний і безболісний. Під час процедури SMAS-ліфтингу відбувається поверхневе підвищення температури шкіри за допомогою ультразвуку. При нагріванні шкірного покриву до 65 градусів посилюються обмінні процеси в тканинах, а також стимулюються регенеративні процеси. Згодом шкіра стає більш еластичною й підтягнутою. Зморшки розгладжуються, «малярні мішки» зникають. Ефект від процедури триває до 2 років.

Дарсонвалізація

Це процедура, під час якої на поверхневі тканини і слизові оболонки впливають електромагнітними імпульсами. Таким чином при дарсонвалізації відбувається прискорення обмінних процесів та відновлення цілісності тканин.

Ін'єкції філерами

Це неапаратна процедура, яка дозволяє усунути «малярні мішки» під очима. Для цього виконується місцеве підшкірне введення гіалуронової кислоти для відновлення виснажених ділянок. Речовина заповнює ослаблені ділянки і робить шкіру зовні гладенькою.

Контурна пластика філерами

Дає можливість позбутися від «малярних мішків» на обличчі без оперативного втручання. Гіалуронова кислота, яку вводять підшкірно, за властивостями близька до природної міжклітинної рідини і не викликає алергічних реакцій. Завдяки процедурі шкірний покрив відновлює колишні властивості і стає більш підтягнутим.

Хірургічні операції

Інвазивна методика, якою користуються для боротьби з «малярними мішками» не одне десятиліття. За допомогою оперативного втручання підтягують і підіймають ослаблену шкіру. Іноді для усунення набряків під очима вдаються до чек-ліфтингу. Це оперативний спосіб ослаблення зв'язок кругового очного м'яза.

У сучасній косметології існують варіанти альтернативних методик для усунення «малярних мішків» на обличчі.

Як усунути «малярні мішки» під очима в домашніх умовах

  як позбутися від малярних мішків
 • Сольові примочки. Для цього варто набрати морську сіль в невеликі мішечки, трохи змочити теплою водою, прикласти в область вилиць. Сіль перед процедурою не нагрівати.
 • Компреси з чорного чаю або ромашки. Деякі джерела рекомендують змочити ватні диски в завареному чорному чаї або ромашці і прикласти до припухлостей на 20-30 хвилин.
 • Прикладання кубиків льоду з відвару шавлії або ромашки. Невеликі кубики прикладати, поки не розтануть, або на 10 хвилин.
 • Масаж. Для масажу необхідно взяти пару столових ложок. Перед процедурою ложки охолодити водою або в холодильнику. Розгладжувати ложками вилиці у напрямку до скроневої області.
 • Маски. Застосовувати маски близько 30 хвилин. Варіант 1: свіжий огірок або картопля подрібнюється за допомогою тертушки і прикладається під очі. Варіант 2: збитий яєчний білок наноситься навколо очей.

Як позбутись від «малярних мішків» під очима на вилицях

Ось декілька порад, які допоможуть відстрочити виникнення кіл під очима:

 • Здоровий спосіб життя. Тютюнопаління, наркозалежність, надмірне вживання алкогольних напоїв негативно впливає на роботу всього організму. Тому краще цього уникати.
 • Збалансоване харчування. З харчовими продуктами організм повинен отримувати необхідну кількість білків, вуглеводів, жирів, вітамінів та інших поживних речовин. Тому важливо слідкувати за повноцінним раціоном.
 • Регулярні фізичні вправи. Під час фізичних вправ покращується робота всіх систем та органів організму.
 • Відпочинок в достатній кількості. Чергування роботи й відпочинку, глибокий спокійний сон, легке ставлення до стресових ситуацій сприяють правильному виробленню гормонів.

«Малярні мішки» або суфи на вилицях - це не критичне явище. Появу вікових малярних мішків на обличчі можна відстрочити і скоротити до мінімуму профілактичними способами і виконанням нехитрих домашніх процедур. Також при необхідності слід звернутися за консультацією до косметолога. Тільки фахівець зможе дати оцінку ситуації, що виникла, і рекомендувати ефективні методики боротьби з віковими змінами.

 
Популярні статті