Спецціни на апарати

Як прибрати синці під очима?

ЗМІСТ:

 1. Що являють собою синці під очима
 2. Чому з'являються темні кола під очима
 3. Як прибрати синці під очима: домашні методи
 4. Як прибирають синці під очима в косметології: салонні процедури
 5. Лазерна блефаропластика — найефективніший метод
 6. Видалення мішків під очима лазером: кому рекомендується

Синці під очима виглядають неестетично, додають обличчю вигляд постійної втоми. Тому не дивно, що багато жінок, а іноді й чоловіки ставлять питання фахівцям в косметології як позбутися синців під очима, і чи реально це взагалі. Боротися з такою проблемою реально, якщо використовувати ефективні методи. Ми розповімо, чому з'являються темні кола, що можна робити для профілактики їх появи і як прибрати вроджені синці під очима за допомогою косметології.

Що являють собою синці під очима

Синці під очима, або темні кола — це, в більшості випадків, судини, що просвічують через шкіру повік, яка в нас дуже тонка. При поганому кровообігу в цій ділянці кров в судинах застоюється, в результаті гемоглобін змінює свій відтінок.

Є різні види синців під очима. Червоні з'являються внаслідок пошкодження судин, сині — через те, що просвічуються вени. Також бувають коричневі кола, які представляють собою пігментацію.

Чому з'являються темні кола під очима

Є багато причин, з яких можуть з'являтися синці під очима:

як прибрати темні кола під очима косметологія

 • Дефіцит сну, хронічна втома.
 • Неправильний питний режим.
 • Перевтома очей внаслідок проведення часу за комп'ютером, при напруженому читанні.
 • Низький гемоглобін.
 • Харчове отруєння, інтоксикація організму при інфекційному захворюванні.
 • Головні болі при вегето-судинній дистонії.
 • Серцево-судинні хвороби.
 • Куріння і зловживання спиртним.
 • Захворювання нирок.
 • Вікові зміни (з віком шкіра стає тонкою, через неї капіляри сильніше просвічуються).
 • Спадковість (надто тонка і світла шкіра в області очей).

Як бачите, в деяких випадках синці під очима є всього лише наслідком певних захворювань. Тому, перед тим як прибрати мішки під очима у косметолога, варто відвідати лікаря для консультації. Рекомендується сходити на прийом до терапевта та ендокринолога, здати необхідні аналізи. Якщо після медичного обстеження будуть виключені захворювання, можна сміливо відправлятися в салон, щоб скоріше позбутися від косметичної вади.

Як прибрати синці під очима: домашні методи

У пошуках відповіді на питання як прибрати темні кола під очима в косметології ви можете знайти різні рекомендації, які можна виконувати в домашніх умовах. Наприклад:

 • Застосування кремів з вітамінами C, K.
 • Використання кремів з високим SPF.
 • Прикладання кубиків льоду до нижніх повік.

Але не всі ці поради варто застосовувати на практиці. Якщо говорити про засоби з вітамінами C і K, а також застосування сонцезахисних засобів — то це чудові профілактичні заходи. Однак вирішити вже існуючу проблему синців під очима такі методи не допоможуть. Що стосується методу прикладання льоду до очей, то цей спосіб може взагалі нашкодити. Справа в тому, що лід може прибрати тільки набряки, а ось для судин сильний холод згубний. В результаті синці або кола стануть ще більш вираженими.

По-справжньому ефективні від темних кіл під очима косметичні процедури, які проводяться в професійних салонах. Кваліфікований фахівець визначає, як прибрати кола під очима у косметолога конкретному пацієнту, враховуючи його індивідуальні особливості та відтінок синців.

Як прибирають синці під очима в косметології: салонні процедури

Відповідаючи на питання як прибрати синці під очима без косметики у косметолога, ми обрали топові салонні методи, які найкраще зарекомендували себе з точки зору ефективності та безпеки. Серед них:

 • Карбоксітерапія. Це ін'єкційна методика, яка передбачає введення під шкіру пацієнта двоокису вуглецю. Речовина стимулює вироблення природного колагену, сприяє зміцненню та освітленню шкіри. Курс, як правило, включає в себе шість процедур, які проводяться два рази на тиждень. Для досягнення оптимального результату карбоксітерапію комбінують з іншими процедурами, такими як пілінг (хімічний / алмазний), мезотерапія, біоревіталізація. За допомогою пілінгів стає можливим зменшити синтез пігменту. Щадні склади, що застосовуються під час процедур, сприяють швидкому відновленню шкіри і передбачають мінімальну травматичність. Зазвичай використовуються молочна і трихлороцтова кислоти.

як прибирають синці під очима косметологія

 • Фракційний фототермоліз. Даний метод дозволяє поліпшити тонус і текстуру шкіри в області навколо очей. Це лазерна методика, яка передбачає застосування фракційного CO2 лазера. Є ефективним способом позбавлення від кіл під очима, оскільки при проведенні процедури здійснюється вплив на всі причини їх появи. В першу чергу фракційний лазер робить шкіру щільніше, за рахунок цього капіляри перестають просвічувати. Також лазерна дія покращує кровообіг та відтік венозної крові. Крім того, світлова енергія впливає на меланоцити (клітини, які відповідають за продукування пігменту). Також фракційний лазер CO2 дозволяє позбутися від мішків під очима, викликаними порушенням кровообігу та ускладненим відтоком лімфи. Після процедури шкіра починає активно виробляти природний колаген, поліпшується кровообіг та лімфовідтік, утворюються нові здорові судини. Мікроструктура шкіри оновлюється, виходить ефект "підсушування" шкіри під очима. Результат фракційного фототермоліза можна порівняти з ефектом, отриманим при хірургічному видаленні зайвої шкіри під очима. Лазерна методика дозволяє усунути до 2 міліметрів надлишкової шкіри.
 • Біоревіталізація. Косметологічний метод, який передбачає введення спеціальних препаратів для позбавлення від мішків і темних кіл. Препарати вводяться під шкіру "технікою однієї голки". Цей спосіб дозволяє робити мінімум уколів, але при цьому максимально збільшувати кількість речовин, які вводять пацієнтові. Найчастіше призначають курс процедур, що складається з чотирьох сеансів. Вони проводяться кожні два тижні.
 • Мікрострумова терапія. Методика передбачає безболісність процедури видалення синців під очима. Здійснюється позитивний вплив на судини, виконується лімфодренаж. Як правило, повний курс лікування становить десять-п'ятнадцять сеансів, після чого лікар-косметолог рекомендує пацієнту приходити на підтримуючі сеанси один раз на місяць. Мікроструми підходять не всім пацієнтам, все залежить від різновиду синців. У деяких випадках методика надає слабко виражений ефект.
 • Татуаж. Це досить новий метод позбавлення кіл під очима. Він передбачає введення майстром під шкіру під очима пігменту, що імітує відтінок шкіри. На даний момент на ринку мало фахівців, які вміють виконувати дану процедуру. Важливо, щоб майстер максимально точно підібрав колір, щоб він відповідав тону шкіри клієнта. Процедура болісна, навіть при використанні місцевої анестезії. При цьому досить довгий відновлювальний період.
 • RF-ліфтинг. Комбінація механічного, фракційного, радіочастотного впливу. Апарат RF ліфтингу забезпечує вплив на шкіру теплом, за рахунок чого посилюється кровообіг і відтінок шкіри під очима відновлюється.
 • Мезотерапія. Передбачає введення ін'єкційним методом вітамінних складів під дерму. Вітамінні комплекси активізують кровообіг, лімфообіг, і завдяки цьому синюшність зникає.

Варіант, який рекомендується в крайньому випадку — блефаропластика. Це хірургічний метод, він використовується при випинанні шкіри під очима, утворенні так званих істинних гриж. Якщо інші методики не можуть допомогти, косметолог рекомендує пацієнту проконсультуватися з пластичним хірургом. Незважаючи на те, що це болісний метод, що передбачає хірургічне втручання і тривалий період реабілітації, іноді він є єдиним можливим виходом.

Лазерна блефаропластика — найефективніший метод

Видалення синців з використанням лазерних технологій вважається найбільш ефективним, безпечним і безболісним методом серед косметичних процедур від темних кіл під очима. У цієї процедури є маса плюсів:

 • Відсутність важкого реабілітаційного періоду, як у випадку з хірургічним втручанням.
 • Відсутність необхідності знаходитися в стаціонарі після процедури.
 • Мінімальні болісні відчуття, відсутність необхідності робити загальний наркоз.
 • Мінімальний ризик ускладнень (нульовий ризик вивороту нижніх повік).
 • Швидкий результат — вже через кілька діб після процедури.
 • Натуральний ефект — повіки виглядають природно після лазерного видалення мішків.

Лазерний промінь проходить через біляочні тканини, але це абсолютно безпечно. При грамотному проведенні процедури кваліфікованим фахівцем немає ризиків для погіршення зору.

Видалення мішків під очима лазером: кому рекомендується

Видалення мішків під очима лазером рекомендується в таких випадках:

 • Постійна присутність почуття психологічного дискомфорту в пацієнта, яке тягне за собою зниження самооцінки, при наявності яскраво виражених мішків під очима.
 • Наявність грижі (збільшений обсяг нижньої повіки через скупчення надлишків жиру в шкірних тканинах).
 • Необхідність корекції птозу.
 • Надмірне розтягування шкіри в області повік внаслідок схуднення / хвороби.

Є також протипоказання до проведення даної процедури:

як прибрати вроджені синці під очима

 • Гострі вірусні захворювання, запалення.
 • Хронічні захворювання в стадії загострення.
 • Період менструації.
 • Підвищений артеріальний або внутрішньоочний тиск.
 • Діабет.
 • Онкологія.
 • Низьке згортання крові.
 • Захворювання щитовидної залози.
 • ВІЛ / СНІД.

Перед тим як прибрати синці під очима в косметології, фахівець оцінює стан шкіри пацієнта, враховує наявність як показань, так і протипоказань до проведення відповідних процедур.

Після позбавлення від синців, кругів або мішків потрібно підтримувати отриманий результат. Косметолог рекомендує пацієнту певний домашній догляд, який підбирається в індивідуальному порядку. Також важливо добре висипатися, регулярно дихати свіжим повітрям, можна робити спеціальну зарядку для очей.

Тепер ви знаєте, як позбутися від темних кіл під очима в косметології, та які способи найефективніші. Велике значення для ефективності та безпеки процедур має обладнання, яке використовується в роботі косметолога. В інтернет-магазині Medicalaser ви можете купити професійне обладнання для лазерних процедур від виробника за вигідними цінами.

 
Популярні статті