Спецціни на апарати

Про SMAS ліфтинг. Показання та протипоказання

SMAS ліфтинг приваблює тим, що дозволяє зробити підтяжку обличчя без хірургічного втручання. Всього одна процедура, і жодних «принадностей» реабілітації, як у випадку операції. Наскільки ефективною є ця процедура, і як щодо її безпеки? Ми розповімо, що таке SMAS ліфтинг для обличчя, і чи варто впровадити таку процедуру у свій бізнес.

Що таке SMAS ліфтинг

Що таке ультразвуковий СМАС ліфтингЩо це таке – ультразвуковий СМАС ліфтинг обличчя, і яких результатів дозволяє досягти? SMAS – відносно нова технологія, котру придумали в США. Абревіатура англійською мовою розшифровується як «нижній м’язово-апоневротичний шар», маються на увазі м’язи, що становлять каркас обличчя. На кожну людину діє сила гравітації, і з віком м’язово-апоневротичний шар розтягується, його підтримувальні властивості слабшають, в результаті чого тканини обличчя опускаються, з’являються зморшки.

Коли пластичний хірург робить операцію по омолодженню – він працює саме з каркасом обличчя пацієнта. Так само діє СМАС апарат, справляючи ультразвуковий вплив на м’язи каркаса. Стандартні косметологічні апаратні процедури (наприклад, лазерні) здійснюють вплив лише на верхні шари шкіри, в той час як глибокі шари не зачіпаються. Але саме м’язовий каркас відповідає за чіткість контурів обличчя, відсутність подвійного підборіддя, «бульдожих щік», зморшок, глибоких носогубних складок. За допомогою обладнання для СМАС ліфтингу ультразвукові імпульси проникають в глибокі шари шкіри, досягаючи м’язів, завдяки чому досягається бажаний ефект – підтяжка шкіри й омолодження.

Апарат для СМАС ліфтингу виглядає подібно обладнанню для ультразвукової діагностики – складається зі стійки, датчика й монітора. До датчика приєднано мікропроцесор, який дозволяє передавати ультразвукові імпульси через шкіру до м’язів і глибоких підшкірних шарів. Процедура омолодження триває приблизно годину. Спеціаліст обробляє шкіру гелем, притискає до необхідних ділянок датчик і посилає імпульси. Завдяки ультразвуковому впливу формуються ділянки локального підвищення температури, в результаті м’які тканини стискаються, що сприяє виробленню колагену. Процедура практично безболісна – пацієнт зазвичай відчуває лише поколювання, тим паче лікар безпосередньо перед цим пропонує вжити знеболювальне. Після SMAS ліфтингу на шкірі можна помітити почервоніння і набряклість, та це минає буквально за годину.

Ефект від процедури помітно відразу, але він накопичувальний, і максимальний результат можна буде побачити через 3 місяці. Омолодження «протримається» півтора-два роки, потім SMAS ліфтинг можна буде повторити.

Кому підійде така процедура? Ви можете зробити безопераційний ліфтинг, якщо хочете підтягнути контур обличчя, позбутись подвійного підборіддя, в’ялості шиї, глибоких носогубних складок. SMAS технологія чудово зарекомендувала себе для зони декольте – з її допомогою можна ущільнити шкіру на цій ділянці, підтягнути груди, наприклад, після вагітності.

Переваги SMAS ліфтингу

SMAS ліфтинг протипоказанняМи розібрались, що це за процедура – SMAS ліфтинг, тепер спробуємо виділити її основні переваги. Аналогів SMAS поки що не винайшли – лише дана процедура дозволяє діяти на тканини, проникаючи на глибину до 4,5 міліметрів і досягаючи шару м’язів. Технологія гарно комбінується з іншими методиками, що передбачають використання спеціальних апаратів. Але головна перевага SMAS ліфтингу – те, що він не передбачає хірургічного втручання. Безопераційна підтяжка не потребує болісного періоду реабілітації, не містить жодного ризику, не викликає незворотних небажаних змін зовнішності. Дана методика має попит серед публічних особистостей, таких як політики, моделі, телеведучі, шоумени. SMAS не потребує багато часу, тому зайняті люди можуть дозволити собі цю процедуру без порушення робочого графіка. Процедура вважається однією з найбезпечніших в області естетичної медицини.

Інші плюси SMAS ліфтингу:

 • Використовуючи можливості SMAS, можна коригувати всі ділянки обличчя.
 • Спеціаліст може за допомогою СМАС апарату діяти ультразвуковим імпульсом саме на ту глибину, яка необхідна, не пошкоджуючи поверхню тканин.
 • Методика високоефективна, при цьому практично безболісна.
 • Після такого ліфтингу на шкірі не лишаються шви, шрами, рубці.
 • Ефект помітно вже після першої процедури.
 • Можна робити SMAS ліфтинг в будь-яку пору року.

Недоліки SMAS ліфтингу

Омолодження з використанням технології SMAS практично не має недоліків. Завдяки відсутності періоду відновлення і серйозних побічних ефектів, такий ліфтинг можна вважати процедурою «вихідного дня», на яку можна сходити настільки ж просто, як і на манікюр. Серед мінусів – висока вартість процедури, а також можливий побічний ефект у вигляді набряклості обличчя і невеликого запалення. Пацієнт може відчувати через деякий час після процедури легке оніміння обличчя, але це насправді добрий знак – він свідчить про те, що шкіра отримала «команду» ущільнюватись, а не слабшати.

Показання для проведення процедури

Перш ніж зробити SMAS підтяжку, потенційний пацієнт приходить на консультацію до лікаря-косметолога, який призначає процедуру відповідно наявності в нього тих чи інших показань для SMAS ліфтингу. Серед показань для СМАС ліфтингу обличчя:

 • Зміни овалу обличчя.
 • Зменшення щільності шкіри.
 • Зменшення щільності підшкірного шару.
 • Втрата чітких контурів обличчя.
 • Опущення кутиків губ.
 • "Бульдожі" щоки.
 • Птоз (опущення повіка).
 • Опущення брів.
 • Наявність другого підборіддя (в’яла та обвисла шкіра під підборіддям).
 • Розтягнута шкіра на внутрішній стороні рук, ніг, колін або ліктів, на животі, обличчі, шиї, в зоні декольте.
 • Глибокі носогубні складки, їх опущення.
 • Необхідність профілактики вікових змін.

Протипоказання для SMAS

СМАС ліфтинг показанняПротипоказань для СМАС ліфтингу не так багато, якщо порівнювати з іншими апаратними методиками. Протипоказаннями для SMAS ліфтингу є:

 • Вагітність.
 • Годування груддю.
 • Гострі стани (наприклад, простудне захворювання).
 • Діагностовано онкозахворювання.
 • У пацієнта є кардіостимулятор.
 • Наявність імплантів з металу на тій ділянці тіла, яка буде оброблятися (ці протипоказання для апаратного СМАС ліфтингу не стосуються зубних коронок/імплантів).
 • Діагностовано епілепсію.
 • Гнійні шкірні запалення.
 • Склеродермія, червона вовчанка та ін. захворювання з’єднувальної тканини.

Навіть при відсутності протипоказань в потенційного клієнта, не кожному, хто бажає провести цю процедуру, лікар дасть згоду. Це пов’язано з тим, що для оптимального результату важливо, щоб пацієнт мав певний вік (35-65 років). І навіть якщо клієнт потрапить в цю вікову категорію, необхідно, щоб його обличчя відповідало певним вимогам з точки зору анатомічної будови. Косметологи, що спеціалізуються на технології SMAS, кажуть, що ідеальне обличчя для проведення даної процедури – «важке», але при цьому з мінімальним надлишком шкіри.

Для точної впевненості в тому, що людина «підходить» для SMAS ліфтингу, можна просити клієнтів надсилати фотографії. Лікар зможе завчасно оцінити, чи потрібна потенційному клієнту така процедура, чи є показання для її проведення, чи підходять анатомічні особливості обличчя для цього. Це дозволить уникнути неприємних сюрпризів, клієнту не доведеться навмисне їхати в клініку для того, щоб отримати відмову.

В цілому, SMAS ліфтинг може бути прекрасною альтернативою пластичній операції, тому популярність даної методики зростає. Якісне обладнання для SMAS підтяжок можна купити в Medicalaser – в нас великий вибір апаратів для проведення процедур по догляду за тілом і обличчям.

 

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini - дуже компактний робітник в кабінеті косметолога. Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini буде хорошим придбанням для фахівців, які люблять маленькі, але надійні інструменти. ..
Подробнее..

138 450 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva - гарне бізнес-рішення для салонів краси. Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva від "Медікалазер" - це компактний апарат в корпусі настільної установки. Цей апарат, на відміну ..
Подробнее..

244 950 грн.

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia
Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia

Апарат HIFU Sofia - модель апаратів серії HIFU категорії "Premium". Поєднуючи в собі всю функціональність молодших моделей і підвищену надійність, HIFU Sofia має ще й футуристичний дизайн, який дозв..
Подробнее..

443 750 грн.

Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart
Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart

Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart дуже зручний компактний апарат для проведення високоефективних процедур догляду за обличчям і тілом з застосуванням високосфокусованого ультразвуку. Ще кілька ..
Подробнее..

173 950 грн.

Популярні статті