Спецціни на апарати

Як продовжити молодість шкіри? Сучасні апаратні методики

ЗМІСТ:

 1. Чи працюють домашні способи
 2. Як продовжити молодість шкіри: типи апаратних методик
 3. Тривалість ефекту апаратних процедур
 4. Частота проведення апаратних процедур
 5. Безпека апаратних способів подовження молодості шкіри

Виглядати молодо навіть у зрілому віці — сьогодні це більш ніж реально. По суті, молодість для жінки — це пружна, здорова шкіра обличчя та шиї без зморшок. Сучасні технології дозволяють домогтися цього, причому цілком доступними способами, не вдаючись до хірургічного втручання. Ми розповімо, як продовжити молодість шкіри обличчя за допомогою апаратних косметологічних процедур, а також розберемося, чи реально домогтися якогось омолоджуючого ефекту застосуванням кремів і домашніх масок.

Чи працюють домашні способи

як продовжити молодість обличчя

Мріючи бути завжди молодими, ми шукаємо в інтернеті інформацію про те, як продовжити молодість шкіри обличчя в домашніх умовах. Але чи ефективні домашні засоби в боротьбі зі зморшками? Креми, маски та інші засоби, які можна наносити вдома, а також гімнастика та масаж обличчя — це, скоріше, профілактичні заходи. Перешкоджати появі ознак старіння вони можуть, але коригувати зморшки, що вже сформувалися — ні, хіба тільки на ранніх стадіях.

Вже у віці 25 років (а в деяких — у 23) з'являються перші зморшки мімічного характеру. Вони залишаються на шкірі тому, що даний шар шкіри не знімається. Тому рекомендується регулярно робити професійну чистку обличчя, бажано починати з чотирнадцяти років. Процедура не тільки очистить шкіру і додасть тонус, але і забезпечить їй красу і молодість в майбутньому. Можна використовувати хороші креми, що містять ретинол і колаген, скраби, але ефект буде поверхневим. Краще відвідувати косметолога і проводити необхідні процедури. Які апаратні способи продовження молодості шкіри підходять конкретному пацієнту, визначає лікар-косметолог. Враховується стан шкіри, її тип, наявність тих чи інших естетичних проблем у клієнта.

У літній період шкіра жінки схильна до негативного впливу ультрафіолету, що сприяє старінню шкіри. Тому рекомендується використовувати в домашніх умовах сонцезахисні креми з високим SPF. Крім того, важливий особливий догляд для шкіри влітку. Надати їй тонус, пружність і здоровий вигляд здатні професійні косметологічні процедури — домашні способи малоефективні.

Як продовжити молодість шкіри: типи апаратних методик

Розглянемо найпопулярніші сучасні способи продовжити молодість шкіри, які використовуються в апаратній косметології:

 • Біоревіталізація. Процедура передбачає введення гіалуронової кислоти під шкіру ін'єкційним методом. Гіалурон дозволяє зволожити шкіру в глибоких шарах дерми, відновити водний баланс, розгладити дрібні зморшки. Після проведення курсу біоревіталізації косметолог рекомендує пацієнту активний догляд за обличчям, індивідуально підбирає зволожуючу косметику. Тоді підтримується водний баланс, і ефект омолодження триває до півроку.
 • Мезотерапія. Ще один ін'єкційний метод, передбачає введення під шкіру вітамінних комплексів (їх склад визначає лікар, підбираючи необхідні інгредієнти в залежності від існуючої естетичної проблеми). Результат — зменшення зморшок, ліфтинг-ефект, усунення акне. Для досягнення бажаного омолоджуючого ефекту необхідний курс в 5-10 сеансів. Результат зберігається до декількох місяців.
 • Ін'єкції ботоксу. Введений під шкіру ботулотоксин розслабляє м'язи, сприяє розгладженню зморшок. Хороше рішення для зморшок на лобі — саме в цій зоні у більшості найактивніша міміка. Ефект може триматися до восьми місяців. Дана методика рекомендована після 40 років. Також можуть вводиться більш сучасні препарати, такі як Ксеомін, який не паралізує м'язи повністю, що виглядає більш природно.
 • Хімічний пілінг. Дана процедура, по суті, являє собою хімічний опік дерми, але повністю контрольований косметологом, і має позитивний вплив на шкіру. Спеціаліст наносить коктейль з кислот (це можуть бути фруктові, саліцилові та ін. кислоти). За рахунок їх впливу шкіра вирівнюється, запускаються процеси регенерації, завдяки чому і відбувається омолодження. Є два типи хімічного пілінгу: поверхневий і середньої глибини. Якщо після першого варіанту у пацієнта буде тільки невелике лущення шкіри якийсь час, то в другому випадку буде потрібен більш тривалий період відновлення (можуть з'являтися скоринки — під ними утворюється нова шкіра).

як продовжити молодість шкіри

 • Контурна пластика. Хороше рішення для жінок 50+. Передбачає введення філерів в ділянки шкіри з заглибленнями (тобто в зморшки або западини). В результаті стає можливим прибрати навіть глибокі зморшки і значно вирівняти рельєф обличчя.
 • Лазерне омолодження. Передбачає вплив на шкіру променем фракційного лазера CO2 або ербієвого лазера. Завдяки тому, що промінь ділиться на фракції, відбувається вплив на мікроточки, тому процедура відрізняється безпекою та ефективністю. Лазер стимулює поділ клітин, сприяє продукуванню природного колагену і еластину. Результат — зморшки розгладжуються (в тому числі глибокі), зменшується птоз, а овал обличчя набуває більш чіткі контури.
 • Ультразвуковий ліфтинг. Суть процедури — у впливі УЗ-хвилі на глибокі шари дерми, підшкірно-жирову клітковину і лицьові м'язи. В ході сеансу відбувається нагрівання тканин, за рахунок чого запускається швидкий процес регенерації шкіри, м'язи скорочуються. Вже після першої процедури починає відходити подвійне підборіддя та неестетичні брилі.
 • Фотоомолодження. Апаратна методика, яка дуже ефективна для усунення гіперпігментації. Світлові імпульси, впливаючи на шкіру, поглинаються клітинами, що забарвлені меланіном. Результат — пігментна пляма на шкірі руйнується. Також процедура підсилює продукування природного колагену, допомагає боротися з куперозом, покращує колір обличчя.

Яку процедуру обрати? Це індивідуально, косметолог визначає для кожного пацієнта процедури, що підходять саме йому. Після курсу процедур фахівець рекомендує, як доглядати за обличчям, щоб продовжити молодість, за допомогою косметичних засобів для домашнього використання.

Тривалість ефекту апаратних процедур

Кожна процедура має свій "термін", протягом якого зберігається ефект омолодження. Він може становити від півроку до п'яти років. При цьому рекомендується підтримувати отриманий результат, використовуючи спеціальну косметику і виконуючи стимулюючі косметологічні процедури. Тоді тривалість ефекту може значно збільшуватися.

Частота проведення апаратних процедур

Тут теж все по-різному, залежить від типу процедури. Наприклад, ін'єкції гіалурону або вітамінних коктейлів потрібно спочатку повторити вже через два тижні, потім через шість місяців. Як правило, курс становить шість-вісім процедур. Пілінги в салоні роблять раз на тиждень, в поєднанні з чищенням — один раз на місяць. Хімічний пілінг рекомендується робити щороку восени або взимку. Лазерні методики омолодження дають більш тривалий результат — аж до декількох років.

Безпека апаратних способів подовження молодості шкіри

Правильне виконання процедур професійним косметологом забезпечує абсолютну їхню безпеку. Важливо, щоб фахівець мав допуск до роботи з конкретною моделлю косметологічного апарату, отриманий після відповідного навчання. Для ін'єкційних процедур повинні використовуватися тільки ліцензовані препарати. Компанія Medicalaser пропонує якісне обладнання для апаратної косметології, а також безкоштовно проводить професійне навчання при купівлі апарату (з подальшою видачею диплома з підтвердженням навичок роботи з конкретним пристроєм). Також у нас доступні платні курси навчання за окремими апаратними методиками.

Сподіваємося, ми дали вам вичерпні відповіді на питання як зберегти шкіру обличчя та шиї молодою. Вже після 25 років колаген, який відповідає за пружність шкіри, починає вироблятися в меншій кількості. Тому важливо "допомогти" шкірі довше зберігати свою молодість і красу. Апаратні методики справляються з цим на ура, тому вони затребувані і можуть приносити більший прибуток салону. Купуючи сучасне якісне обладнання для косметології, ви можете розраховувати на те, що вкладені гроші швидко окупляться.

 
Популярні статті