Спецціни на апарати

Омолодження без болю і відновлення – це реально


ЗМІСТ:

 1. Ефективні методи омолодження обличчя без операції
 2. Як омолодити обличчя без операції: RF-ліфтинг
 3. SMAS-ліфтинг для омолодження
 4. Методика ELOS для омолодження
 5. Неін'єкційна мезотерапія
 6. Як омолодити обличчя без хірургії: алмазне шліфування
 7. Кріотерапія – спосіб зупинити час
 8. Лазерне омолодження обличчя
 9. Чи можуть апаратні методи омолодження не принести результату


Як омолодити обличчя без операції – таке питання ставлять собі все більше жінок, та й чоловіків. Не кожен здатний зважитись лягти під ніж хірурга – такий радикальний спосіб може мати наслідки, до того ж, це боляче і довго, після хірургічного втручання потрібно відновлюватись. На щастя, сучасна естетична медицина дала нам можливості омолодження шкіри обличчя без операції – завдяки косметологічному обладнанню.

Апаратні методики можна використовувати вже при перших ознаках старіння – після 30 років. Але ефективні вони і в більш поважному віці – як в 40, так і в 50-60. За допомогою сучасних методів омолодження шкіри обличчя в косметології можна прибрати перші мімічні зморшки, глибокі зморшки, птоз, пігментні плями, надати шкірі пружності і свіжості. Розберемось, як омолодити обличчя без хірургії, просто відвідавши кабінет косметолога.

Ефективні методи омолодження обличчя без операції

Отже, які способи омолодження обличчя пропонують сьогодні в клініках естетичної медицини? Таких процедур багато, кожна підходить для конкретного віку і конкретної проблеми. В цілому їх можна поділити на дві категорії – абляційні та неабляційні. У першому варіанті порушується цілісність шкіри, в другому – ні. З цього робимо висновок, що абляційні методики більш травматичні й хворобливі, але часто вони більш ефективні.

як омолодити обличчя без операціїСеред ефективних методів омолодження обличчя без операції відзначимо наступні:

 • RF-ліфтинг.
 • SMAS-ліфтинг.
 • ELOS-омолодження.
 • Мезотерапія.
 • Мікродермабразія.
 • Кріотерапія.
 • Лазерне омолодження.

Розглянемо докладніше кожен з нових способів омолодження обличчя.

Як омолодити обличчя без операції: RF-ліфтинг

Радіочастотний ліфтинг проводиться з застосуванням апарату RF-ліфтингу, який використовує вплив радіохвилями на дерму для її прогрівання. Тепло забезпечує стиснення тканин і скорочення волокон. Це забезпечує ефект ліфтингу – тонус шкіри поліпшується, шкіра підтягується. Завдяки високим температурам також стимулюється продукування колагену, еластину.

SMAS-ліфтинг для омолодження

Одна з переваг SMAS-ліфтингу – безболісність процедури. Ну і звісно результат – помітний омолоджувальний ефект навіть після першого сеансу. Процедура забезпечує посилену регенерацію шкіри, мікроциркуляцію крові та синтез колагену.

SMAS апарат посилає ультразвукові імпульси під шкіру, і тим самим сприяє підтяжці м'язів каркаса обличчя. Чим старшою стає людина, тим сильніше розтягуються м'язи в цій зоні, шкіра стає в'ялою, і саме цю проблему відмінно вирішує дана апаратна методика.

Методика ELOS для омолодження

Апарат ELOS поєднує в собі вплив світлової та електричної енергій. Така комбінація дозволяє досягти помітного омолодження обличчя без хірургічного втручання. Завдяки впливу двох енергій шкіра швидко відновлюється, починає посилено виробляти колаген та еластин, її старіння помітно сповільнюється. Таким методом можна прибрати не лише зморшки, але й судинні сітки, старечу пігментацію та ін.

Неін'єкційна мезотерапія

Раніше мезотерапія використовувала введення препаратів під шкіру за допомогою уколів. Але це боляче і неприємно, є ризик занести інфекцію, тому все більше пацієнтів віддають перевагу одному з нових способів омолодження обличчя – неін'єкційній терапії. Тепер, завдяки спеціальному обладнанню, стало можливим вводити в глибокі шари будь-які препарати без болючих уколів. Дана методика рекомендована при необхідності усунути зморшки, якщо шкіра в'яла, якщо є купероз або пігментні плями, при розширених порах.

Як омолодити обличчя без хірургії: алмазне шліфування

Метод алмазного шліфування ще називають мікродермабразією. За допомогою сучасного апарату стає можливим "відшліфувати" шкіру, позбавивши її від ороговілих частинок. Тобто це схоже на пілінг, але дуже глибокий, він дозволяє вирівняти рельєф і стимулювати регенерацію шкіри, забезпечивши сильно виражений омолоджувальний ефект. Для проведення процедури навіть не потрібна анестезія, при цьому ви помітите результат вже після першого сеансу.

Кріотерапія – спосіб зупинити час

Один з найефективніших способів омолодження обличчя – кріотерапія. Ця методика діє шляхом охолодження шкіри до екстремальних мінусових температур. Процедура швидка, оскільки діяти на шкіру холодом можна тільки лічені секунди, при цьому й ефект помітно відразу. Завдяки екстремально низьким температурам тканини починають оновлюватись (під впливом стресу). Таким способом можна легко позбутись від пігментації, зморшок та інших вікових змін.

Лазерне омолодження обличчя

сучасні методи омолодження шкіри обличчяЩе один з ефективних методів омолодження обличчя без операції, який дозволяє швидко і дбайливо зупинити вікові зміни. Промінь лазера чітко потрапляє на конкретні ділянки шкіри і забезпечує їх нагрівання. При цьому верхні шари шкіри видаляються, шкіра починає посилено виробляти природний колаген і оновлюватися під впливом високих температур. Після курсу лазерного омолодження обличчя розгладжується, набуває пружності й свіжості.

За допомогою лазерного апарату косметолог може прибрати у пацієнта зморшки, пігментні плями, розтяжки, судинні сітки, розширені пори. Як правило, дана методика рекомендується після 30-35 років.

Найчастіше для лазерного омолодження застосовується фракційний CO2 лазер. Він забезпечує вплив на конкретні зони з дефектами, тому це одночасно і безпечний, й ефективний метод. Болючість процедури зведена до мінімуму. Мікропромені лазерного пристрою формують так званий фракційний малюнок на шкірі, але він швидко гоїться.

Чи можуть апаратні методи омолодження не принести результату

Всі сучасні методики омолодження із застосуванням косметологічного обладнання – науково обґрунтовані. У практиці косметологів не траплялось випадків, щоб лікування не принесло позитивних результатів. Однак у кожного пацієнта є свої індивідуальні особливості, такі як тип і стан шкіри, і у всіх ефект проявляється по-різному – у когось він більше виражений, у когось менше. Щоб пацієнт був задоволений проведеними процедурами, досвідчений косметолог підбирає для нього ті процедури, які підходять саме даному пацієнту – відповідно до його показників, віку, особливостей шкіри.

Омолодження шкіри обличчя без операції – це реально, якщо використовувати сучасне обладнання, створене для розв’язання вікових проблем шкіри. Важливо використовувати тільки якісне сертифіковане обладнання від перевіреного виробника. Medicalaser виробляє косметологічні апарати понад 10 років і став лідером у своїй сфері. При купівлі обладнання у нас кожен клієнт отримує можливість пройти навчання по роботі з обраною моделлю устаткування.

 
Популярні статті