Спецціни на апарати

Як прибрати капіляри на носі: ТОП-4 ефективних способів

 • 29 січня 2020
 • Переглядів: 73602

Як прибрати капіляри на носіПрожилки на обличчі червоного або фіолетового відтінку можуть зіпсувати навіть дуже гарне обличчя. Для багатьох клієнтів, незалежно від статі, актуально знайти відповідь на питання як прибрати червоні капіляри на носі, оскільки найчастіше судини з'являються саме в області носа. Але сучасна естетична медицина знає чимало способів усунення даного недоліку.

Що собою являють "зірочки" і "сіточки", що з'являються на обличчі? Це судини, переповнені кров'ю, стінки таких капілярів втратили тонус, тому не здатні чинити опір тиску крові. Допомогти їм нічим не можна, залишається тільки видалити капіляри на носі. У статті ми розглянемо найпопулярніші процедури по видаленню судин на обличчі й розберемось, як прибрати купероз на крилах носа найбільш ефективно, швидко і безпечно.

Чому з’являються капіляри на носі

Причини появи розширених капілярів на носі можуть бути різними. Найчастіше капіляри стають ламкими через генетичні схильності. Тобто, якщо є місце дефект гену, що відповідає за продукування колагену – судини стають крихкими. Вони можуть розширюватися навіть якщо негативного впливу на тканини не відбувається. В основному такою проблемою через генетичну схильність страждають люди зі світлою шкірою. Але й більш смагляві клієнти можуть цікавитись, як прибрати дрібні червоні судини на носі. Причин появи ламких капілярів може бути кілька:

 • Часті візити в солярій або відвідування пляжу, і внаслідок цього негативний вплив ультрафіолету.
 • Зловживання гострими стравами.
 • Вживання нікотину, зловживання алкоголем.
 • Високий тиск крові.
 • Тривале перебування в умовах температурних перепадів.
 • Захоплення агресивними пілінгами.
 • Гормональні збої.
 • Хвороби печінки.

Якщо виникла проблема ламкості судин, важливо вчасно прибрати капіляри з носа. Це важливо не тільки з естетичних міркувань, але й тому, що червоні судини можуть перерости в захворювання розацеа (хронічні висипання рожевого кольору). Розглянемо, як позбутися від куперозу на крилах носа за допомогою сучасних методик.

Як прибрати купероз на носі: популярні методи

Намагаючись знайти ефективний спосіб прибирання кровоносних судин на носі, які страждають куперозом, люди пробують такі сумнівні способи як масаж, різні вправи, компреси, пробують всілякі народні рецепти. Таким чином вони намагаються повернути капілярам тонус. Але звузити "зіпсовані" судини не вийде, оскільки м'язового шару вони не мають. І як позбутися від капілярів на носі, якщо вже нічого не може їх зміцнити? Вихід один – видалення судин на крилах носа. Сучасна естетична медицина знає кілька дієвих методик:

 1. Електрокоагуляція.
 2. Озонотерапія.
 3. Фототерапія.
 4. Видалення з застосуванням лазерних установок.

Прибрати капіляри на носіВидалення куперозу на крилах носа за допомогою електрокоагуляції передбачає вплив електричним струмом на дефекти. Стінки капілярів в ході процедури нагріваються і в результаті "приклеюються" одна до одної. Таким чином, капіляр стає наче "запаяним", через нього більше не проходить кров.

У методу електрокоагуляції є недолік. В процесі впливу струмом час дії не можна контролювати апаратом. Тобто існує ризик прогрівання здорових тканин, а не тільки оброблюваної судини. Результатом може стати опік, поява рубців і пігментних плям на шкірі.

Прибрати капіляри на носі можна за допомогою озонотерапії. Процедура передбачає введення киснево-озонового "коктейлю" під шкіру. Препарат стимулює активізацію антиоксидантного захисту, внаслідок чого капіляр "запаюється". Але потрапити голкою в посудину в області носа вкрай складно, є навіть ймовірність пошкодити його. Ще один мінус цієї процедури – озон може спровокувати запальну реакцію в організмі.

Видалення капіляра на носі при методі фототерапії передбачає вплив світлової енергії на судину. Гемоглобін, що міститься в еритроциті, поглинає світлові хвилі. В результаті він нагрівається, тепло також потрапляє на стінки розширених судин, вони "склеюються" між собою. Особливість в тому, що під час сеансу використовуються світлові хвилі різної довжини. І частина їх може поглинатися не тільки тим гемоглобіном, який міститься в розширеній судині, але також пігментами здорових зон шкіри (наприклад, на носогубних складках, на щоках). Є ймовірність появи опіку або запалення після сеансу. Ще один мінус фототерапії – те, що процедура болюча, навіть при використанні гелю-анестетика.

Прибрати судини на крилах носа лазером ефективніше і безпечніше всього. Лазерні установки дозволяють боротися з вадами червоного і синюватого відтінків. Застосовуючи можливості лазерних апаратів, в сучасних клініках прибирають дефекти таких видів:

 • "Сітки" з судин.
 • "Зірочки".
 • Розацеа.
 • "Винні цятки".
 • Гемангіоми.

Розглянемо більш докладно, як прибрати капіляри навколо носа за допомогою сучасних лазерних методик.

Як прибрати купероз на носі лазером: принцип дії

Суть процедури з застосуванням лазера полягає в наступному: на недолік направляється потік світлової енергії, вона підігріває гемоглобін, змушуючи кров пацієнта згортатися. Вплив на капіляр високої температури призводить до того, що він "склеюється", стає прозорим і непомітним. Сучасне лазерне обладнання впливає тільки на патологічні утворення, не зачіпаючи здорові тканини. Процедура, як правило, не викликає болючих відчуттів, зазвичай пацієнт відчуває лише поколювання. Перед тим як видалити капіляр на носі, потрібно визначитись з типом лазерного апарату.

Лазерні апарати для лікування куперозу

Капіляри на крилах носаЕфективність боротьби з "сітками" і "зірочками" залежить від того, чим видалити судини на носі. В більшості салонів використовують такі лазерні установки:

 • Неодимовий лазерний апарат. Вважається ефективним для усунення судин будь-якого кольору. Дозволяє видалити розширений капіляр при мінімальній кількості процедур.
 • Діодний лазерний апарат. Забезпечує бездоганний результат після процедури, але найкраще впливає на судини червоного кольору.

Обидва апарати передбачають мінімальну болючість та ефективно видаляють утворення різних видів, не пошкоджуючи здорові ділянки шкіри.

Видалення капіляра на носі: скільки потрібно сеансів

Іноді розширену судину можна видалити за одну процедуру, але це радше виняток. Найчастіше, щоб прибрати судини на крилах носа лазером, необхідно 2-7 сеансів, інтервал – 1 місяць. Але вже після першої процедури результат стає помітним на 75%. Іноді трапляється, що при видаленні судини в одному місці, ще один розширений капіляр утворюється на іншій ділянці шкіри.

Після процедури зазвичай з'являється почервоніння, яке саме проходить через декілька днів. Іноді на місці дефекту утворюється кірочка, самостійно зривати її не можна. Вона відвалиться протягом двох тижнів. Для того, щоб прискорити процес загоєння, можна користуватися маззю "Бепантен".

Прибрати капіляри на носі: протипоказання

Перед тим як прибрати судини на носі потрібно ознайомитися зі всіма протипоказаннями щодо проведення даної процедури й переконатися, що в пацієнта вони відсутні. Протипоказання до лазерного видалення куперозу наступні:

 • Виношування дитини.
 • Годування грудьми.
 • Онкологія.
 • Діабет та інші хронічні захворювання.
 • Епілепсія.
 • Запальні захворювання, підвищена температура.
 • Захворювання та пошкодження шкіри на ділянці, яку планується обробляти лазером.
 • Схильність пацієнта до появи келоїдних рубців.

Підготовка до видалення капіляра на носі

Як прибрати судини на носіПеред тим як видалити судини на носі, клієнт повинен дотримуватися певних правил підготовки до процедури:

 • Не засмагати протягом двох тижнів до сеансу.
 • Не приймати антибіотики за два тижні до процедури.
 • Не робити хімічні пілінги за два тижні до процедури.
 • Не протирати спиртовмісними засобами ділянку шкіри, яку планується обробляти лазером за 3 дні до сеансу.
 • Не ходити в басейн, сауну за 3 дні до сеансу.

Тепер ви знаєте, як лікувати купероз на крилах носа ефективніше і безпечніше. Щоб процедура принесла бажаний результат і не спричинила неприємних наслідків, враховуйте всі протипоказання до лазерного видалення судин і використовуйте високоякісне обладнання.

Великий вибір лазерного обладнання для видалення судинних сіточок і зірочок представлений в Medicalaser. Ми виробляємо лазерні апарати понад 10 років.

 
Популярні статті