Апарати HIFU

Апарат HIFU Sofia
Апарат HIFU Sofia

Апарат HIFU Sofia - модель апаратів серії HIFU категорії "Premium". Поєднуючи в собі всю функціональність молодших моделей і підвищену надійність, HIFU Sofia..

350 000 грн. (12 500 $)

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva - гарне бізнес-рішення для салонів краси. Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva від "Медікалазер" - це комп..

193 200 грн. (6 900 $)

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini - дуже компактний робітник в кабінеті косметолога. Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini буде хорошим придбанням для фахівців, які любля..

98 000 грн. (3 500 $)

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola
Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola - дуже компактний працівник в кабінеті косметолога. Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola буде хорошим придбанням для фахівців, які л..

249 200 грн. (8 900 $)

Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart
Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart

Апарат для підтяжки обличчяHIFU Smart дуже зручний компактний апарат для проведення високоефективних процедур догляду за обличчям і тілом з застосуванням високо..

137 200 грн. (4 900 $)

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Апарат HIFU - новітні методи омолодження обличчя і тіла.

З віком шкіра людини втрачає свою пружність і стає більш в'ялою, нерівною. Змінюється форма овалу обличчя і спостерігається падіння окремих його частин - куточків губ, щік, стає помітним поява другого підборіддя і опущення століття. Всі ці прояви вікових змін тісно пов'язані зі змінами в колагенових волокнах і з втратою пружності м'язово-апоневротичного шару.

Описані зміни можуть розглядатися як косметологічні дефекти та тому доставляють певні проблеми людям, що стежать за своєю зовнішністю. І ці люди починають шукати "косметичне обладнання для обличчя" або "прилади для омолодження обличчя", щоб поліпшити свій зовнішній вигляд.

Раніше дуже часто вікові зміни коректували за допомогою хірургічних методів. Але сучасні медицина та косметологія істотно зробили крок вперед, і дозволяють людям з даними видами проблем ефективно їх усувати без хірургічного втручання.

Косметологічні апарати, в яких застосовується технологія HIFU, - дуже ефективне обладнання для косметичних послуг, що дозволяє здійснювати безопераційну підтяжку - ліфтинг - обличчя і тіла. Іноді так і кажуть - апарат для омолодження шкіри обличчя або апарат для підтяжки обличчя.

Перевага апаратів HIFU полягає у впливі на шкіру ультразвукових хвиль, які не порушують цілісність шкіри і дозволяють отримати хороший ефект після декількох процедур. Численні тестування даного обладнання підтвердили його ефективність і, головне, безпеку.

Апарати HIFU - професійне обладнання, вони використовуються в косметологічних кабінетах з метою проведення процедур по омолодженню тіла та обличчя. Ці процедури омолодження практично позбавлені побічних ефектів при правильному проведенні кваліфікованим фахівцем. Апарати HIFU для SMAS-ліфтингу впливають на шкіру високоінтенсивною сфокусованою ультразвуковою хвилею, при цьому відбувається точковий нагрів м'язової ділянки шкіри і її подальше скорочення. Однією з важливих особливостей HIFU-апарату для SMAS-ліфтингу полягає у впливі ультразвукової хвилі не тільки на шкіру, але і на підшкірно-жирову клітковину.

В цей час компанія «Медікалазер» випускає кілька моделей високоефективних апаратів HIFU, які пропонує купити власникам косметологічних клінік, салонів краси, приватних кабінетів. Моделі розрізняються габаритами та потужністю, що дозволяє підібрати апарат під різні кількості проведених процедур в день. Можна придбати HIFU апарат на вигідних умовах і доповнити свій косметологічний кабінет дійсно ефективним обладнанням, що володіє відмінними технічними характеристиками.

Функціональність даного медичного обладнання дозволяє власнику:

  • здійснювати процедури з омолодження тіла і шкіри обличчя безопераційним шляхом;
  • виробляти підтяжку м'яких тканин, при цьому видимий результат виходить вже після першої процедури;
  • відновлювати форму особи, підтяжку складок і другого підборіддя;
  • підйом щік і куточків губ.

Хочеться відзначити ще одну особливість HIFU-апаратів для SMAS-ліфтингу. У деяких моделях апаратів є запатентована можливість візуалізації самого процесу процедури. При цьому лікар на моніторі може спостерігати шари шкіри і м'язово-апоневротичного шару, вибираючи необхідну глибину впливу. Також апарат HIFU дозволяє визначити особливості шкіри кожного пацієнта, позначити проблемні місця і визначити методику подальшого курсу процедур.

Додаткові матеріали на тему HUFU.

Багато власників салонів краси, салонів краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Дніпро, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважають за краще купити HIFU апарат в компанії «Медікалазер». Відгуки про HUFU - позитивні.

Компанія «Медікалазер» пропонує тільки сертифіковане HIFU обладнання відповідно до стандартів контролю якості, яке має тривалі терміни експлуатації.

MedicaLaser забезпечує сервісну і технічну підтримку апаратів, дає тривалі терміни гарантії, проводить навчання роботі на апаратах. Слід зазначити, що на навчанні кожна процедура детально демонструється, щоб виключити подальші помилки в роботі в учнів фахівців.

Ціна апарату HIFU виробництва компанії "Медікалазер" завжди відповідає високій якості, але з поправкою на складну економічну ситуацію в Україні. Ми розуміємо, що нам потрібно підтримувати український салонний бізнес, тому завжди наші ціни HIFU обладнання знижують солідні акції і комплексні знижки при покупці декількох апаратів, а також існує можливість покупки в розстрочку.