Спецціни на апарати

Апарати HIFU

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Sofia

310 625 грн.
443 750 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Eva

171 465 грн.
244 950 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU mini

96 915 грн.
138 450 грн.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Viola

221 165 грн.
315 950 грн.

Апарат для підтяжки обличчя HIFU Smart

121 765 грн.
173 950 грн.

Аппарат SMAS лифтинга HIFU Viola Ultra

241 400 грн.
301 750 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Апарат HIFU - новітні методи омолодження обличчя і тіла.

З віком шкіра людини втрачає свою пружність і стає більш в'ялою, нерівною. Змінюється форма овалу обличчя і спостерігається падіння окремих його частин - куточків губ, щік, стає помітним поява другого підборіддя і опущення повік. Всі ці прояви вікових змін тісно пов'язані зі змінами в колагенових волокнах і з втратою пружності м'язово-апоневротичного шару.

Описані зміни можуть розглядатися як косметологічні дефекти й тому чинять певні проблеми людям, що стежать за своєю зовнішністю. І ці люди починають шукати "косметичне обладнання для обличчя" або "прилади для омолодження обличчя", щоб поліпшити свій зовнішній вигляд.

Раніше дуже часто вікові зміни корегували за допомогою хірургічних методів. Але сучасні медицина та косметологія істотно зробили значний крок вперед, і дозволяють людям з даними видами проблем ефективно їх усувати без хірургічного втручання.

Косметологічні апарати, в яких застосовується технологія HIFU - дуже ефективне обладнання для косметичних послуг, що дозволяє здійснювати безопераційну підтяжку - ліфтинг обличчя і тіла. Іноді так і кажуть - апарат для омолодження шкіри обличчя або апарат для підтяжки обличчя.

Перевага апаратів HIFU полягає у впливі на шкіру ультразвукових хвиль, які не порушують цілісність шкіри і дозволяють отримати хороший ефект після декількох процедур. Численні тестування даного обладнання підтвердили його ефективність і, головне, безпеку.

Апарати HIFU - професійне обладнання, вони використовуються в косметологічних кабінетах з метою проведення процедур по омолодженню тіла та обличчя. Ці процедури омолодження практично позбавлені побічних ефектів при правильному проведенні кваліфікованим фахівцем. Апарати HIFU для SMAS-ліфтингу впливають на шкіру високоінтенсивною сфокусованою ультразвуковою хвилею, при цьому відбувається точковий нагрів м'язової ділянки шкіри і її подальше скорочення. Одна з важливих особливостей HIFU-апарату для SMAS-ліфтингу полягає у впливі ультразвукової хвилі не тільки на шкіру, але і на підшкірно-жирову клітковину.

В цей час компанія «Медікалазер» випускає кілька моделей високоефективних апаратів HIFU, які пропонує купити власникам косметологічних клінік, салонів краси, приватних кабінетів. Моделі розрізняються габаритами та потужністю, що дозволяє підібрати апарат під різні кількості проведених процедур в день. Можна придбати HIFU апарат на вигідних умовах і доповнити свій косметологічний кабінет дійсно ефективним обладнанням, що має відмінні технічні характеристики.

Функціональність даного медичного обладнання дозволяє власнику:

  • здійснювати процедури з омолодження тіла і шкіри обличчя безопераційним шляхом;
  • виробляти підтяжку м'яких тканин, при цьому видимий результат з'являється вже після першої процедури;
  • відновлювати форму обличчя, виконувати підтяжку складок і другого підборіддя;
  • виконувати підйом щік і куточків губ.

Хочеться відзначити ще одну особливість HIFU-апаратів для SMAS-ліфтингу. У деяких моделях апаратів є запатентована можливість візуалізації самого процесу процедури. При цьому лікар на моніторі може спостерігати шари шкіри і м'язово-апоневротичного шару, вибираючи необхідну глибину впливу. Також апарат HIFU дозволяє визначити особливості шкіри кожного пацієнта, позначити проблемні місця і визначити методику подальшого курсу процедур.

Додаткові матеріали на тему HIFU.

Багато власників салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Дніпро, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважають за краще купити HIFU апарат в компанії «Медікалазер». Відгуки про HIFU - позитивні.

Компанія «Медікалазер» пропонує тільки сертифіковане HIFU обладнання відповідно до стандартів контролю якості, яке має тривалі терміни експлуатації.

MedicaLaser забезпечує сервісну і технічну підтримку апаратів, дає тривалі терміни гарантії, проводить навчання роботі на апаратах. Слід зазначити, що на навчанні кожна процедура детально демонструється, щоб виключити подальші помилки в роботі в учнів фахівців.

Ціна апарату HIFU виробництва компанії "Медікалазер" завжди відповідає високій якості, але з поправкою на складну економічну ситуацію в Україні. Ми розуміємо, що нам потрібно підтримувати український салонний бізнес, тому завжди наші ціни HIFU обладнання включають  солідні акції і комплексні знижки при покупці декількох апаратів, а також існує можливість покупки на виплат.