Спецціни на апарати

Друкована продукція

Набір плакатів (13 шт)

1 314 грн.

Плакат

184 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Друкована продукція для оформлення косметологічного кабінету, салона або клініки.

Ми пропонуємо Вам придбати друкарську продукцію - барвисті плакати для професійного використання. Вони будуть корисними для розробки вашого косметологічного кабінету, салону або клініки.

Ці плакати створюють професійну атмосферу і дозволяють швидко пояснити клієнтам особливості різних апаратних процедур.

Всього ми представляємо 13 видів плакатів. Ви можете придбати або весь набір з 13 плакатів кожного виду, що є економічно вигідним. Або придбайте будь-яку кількість листів плакатів різних типів у будь-якій комбінації, зручному для вас. Розрахунок оплати за кількість плакатів, необхідних для вас, наведено в таблиці. Якщо ви хочете придбати кількість листів, які не вказані в таблиці - зв'яжіться з нами.

Вартість доставки будь-якої кількості листів до 13 штук однакова, тому що оплата вираховується за об'ємну вагу. Вартість доставки більшої кількості листів розраховується індивідуально.

Доставка здійснюється новою поштою до поштового відділення, вказаного покупцем. Продаж плакатів здійснюється шляхом передоплати.

Плакати відносяться до друкованої продукції. Відповідно до указу Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про здійснення деяких положень Закону України" Про захист захисту прав споживачів ", друкарська продукція належної якості не обмінюються (повернення) .