Спецціни на апарати

ЕЛОС технологія

ELOS-апарат Happy - Light Leon

178 850 грн.
255 500 грн.

ELOS Happy-Light Blue shine plus

176 295 грн.
251 850 грн.

ELOS-апарат Happy-Light Blue shine

150 745 грн.
215 350 грн.

ELOS-апарат Happy-Light Dario

255 500 грн.
365 000 грн.

ELOS-апарат Happy-Light M50 (530, 585, 610 нм)

150 745 грн.
215 350 грн.

ELOS-апарат Happy-Light Matteo

204 400 грн.
292 000 грн.

ELOS-апарат Happy-Light Matteo new

229 950 грн.
328 500 грн.

Happy-Light Duet (багатофункціональний)

457 345 грн.
653 350 грн.

Happy-Light Duet plus (багатофункціональний)

482 895 грн.
689 850 грн.

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE

559 545 грн.
799 350 грн.

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

217 175 грн.
310 250 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Обладнання для ЕЛОС епіляції - високоякісне професійне обладнання.

"Чи можна купити лазерний апарат елос?" - таке питання іноді задають покупці, які приходять в офіс українського виробника косметологічного обладнання компанії "Медікалазер".

Це питання неправильне і правильне одночасно. Чому? Тому що компанія "Медікалазер" виробляє апарати ЕЛОС епіляції, які не є лазерними, і виробляє комбіновані апарати, в яких об'єднаний ЕЛОС модуль і діодний лазер. Лазерних апаратів ЕЛОС - немає, а багатофункціональні системи з комбінацією декількох технологій - є.

Апарат ELOS - апарат для ЕЛОС епіляції, який впливає одночасно на різні частини волосся не лазерним випромінюванням, а потужним високочастотним світловим імпульсом і струмом RF-частоти. Відмінність ЕЛОС епіляції від лазерної епіляції в тому, що ELOS-епіляцію можна проводити на будь-якій ділянці шкіри будь-якого фототипу, а також на смаглявій або засмаглій шкірі.

Крім того, волосся не зникає відразу після проведення процедури ЕЛОС епіляції, а випадання волосся відбувається протягом 2-3 тижнів. В термін до 2-3 місяців після першої процедури зникає 30-40 відсотків волосся в обробленій зоні. Але після обробки через 3-4 тижні ріст волосся відновлюється, тому, що процедура стимулює неактивні фолікули до зростання волосся, і це сигналізує про необхідність провести наступну процедуру. Таким чином, поетапна обробка зони видалення за кілька процедур дозволяє з високим ступенем ефективності ліквідувати ріст волосся на тривалий період з високою якістю видалення.

Відгуки про будь-який апарат ЕЛОС епіляції від "Медікалазер" - в основному тільки позитивні, через те, що наше ЕЛОС обладнання безпечне, легке в настройці та застосуванні. Крім того, в нашій компанії всі покупці проходять навчання, на якому кожна процедура демонструється у всіх деталях, що знижує ймовірність скоєння помилок користувачами-косметологами при експлуатації апарату.

Купити епілятор ЕЛОС може будь-яке підприємство індустрії краси, тому, що в лінійці апаратів ЕЛОС епіляції компанії "Медікалазер" представлені моделі різних цінових категорій, різного дизайну і функціональної насиченості. Звичайно ж, якщо кошти дозволяють, то краще купити багатофункціональний апарат, в якому об'єднані епілятори ЕЛОС і діодний лазер, тому що при цьому кількість проведених процедур в салоні збільшується. Якщо ж фінансові можливості обмежені, то можна купити апарат меншої потужності, який за якістю проведення процедур буде відповідати старшим моделям, але буде давати можливість провести дещо меншу кількість процедур за робочий прийом косметолога. Наприклад, ціна на апарат ЕЛОС наймолодшої, але все одно дуже якісної моделі, буде всього лише близько 3900 доларів, що дозволяє окупити її в термін від 3 місяців до 1 року при різних економічних показниках підприємства-власника апарату (в залежності від рівня салону або клініки, місця розташування та цін на процедури).

Додаткова інформація про обладнання для ELOS епіляції.

Курс процедур епіляції на апараті ELOS дозволяє розв'язати проблему зростання небажаного волосся на строк від 4 до 9 років. Процедури безболісні та не викликають якихось особливо неприємних відчуттів у пацієнта.

Але застосування ЕЛОС апарату не обмежується самою епіляцією.

Види процедур, які виконуються на апараті ЕЛОС:

  • ELOS-епіляція (від світлого пушкового до темного волосся);
  • лікування й видалення судинних дефектів шкіри;
  • лікування й видалення пігментації;
  • омолодження обличчя, шиї, зони декольте, кистей рук;
  • лікування акне;
  • RF-ліфтинг обличчя й тіла.

Як видно з переліку процедур, застосування ЕЛОС апарату істотно розширить перелік процедур будь-якого салону краси або клініки. І особливу увагу бажано звернути саме на процедури омолодження, на які є стабільний попит у клієнтів.

Хочеться звернути увагу на процедуру безопераційного RF-ліфтингу, яка дозволяє отримати видимий результат відразу ж після першої процедури і застосовується для підтяжки шкіри обличчя, омолодження шкіри навколо очей, повернення пружності шкірі після пологів, ліпосакції або різкого схуднення.

Після проведення процедури клієнт може вести звичайний спосіб життя, існують лише деякі протипоказання та індивідуальні рекомендації, які залежать від особливостей кожної конкретної процедури.