ЕЛОС технологія

ELOS-апарат Happy-Light Leon
ELOS-апарат Happy-Light Leon

ELOS-апарат Happy-Light Leon- потужний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light.Апарат ELOS-апарат Happy-Light Leon зібраний із високоякісних комплектуючих ..

197 400 грн. (7 000 $)

ELOS Happy-Light Blue shine
ELOS Happy-Light Blue shine

ELOS-аппарат Happy-Light Blue shine - новий потужний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. Українськими фахівцями в області косметології цей апарат був ..

166 380 грн. (5 900 $)

ELOS Happy-Light Blue shine plus
ELOS Happy-Light Blue shine plus

Апарат ЕЛОС-епіляції Happy-Light Blue shine plus - сильний гравець в косметологічному кабінеті. Види процедур, які виконуються на апараті:ЕЛОС епіляція (ві..

194 580 грн. (6 900 $)

ElOS S3C (уценка)
ElOS S3C (уценка)

Цена: 6000 $Комплектация: Кабель питания, держатель манипулы, манипула 8*40.Состояние аппарата- выставочный аппарат. Меню аппарата только на английском языке. Г..

169 200 грн. (6 000 $)
338 400 грн. (12 000 $)

ELOS апарат Happy-Light Dario
ELOS апарат Happy-Light Dario

ELOS-апарат Happy-Light Dario - ще один потужний компактний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. Апарат ELOS-апарат Happy-Light Dario зібраний з високо..

282 000 грн. (10 000 $)

ELOS-апарат Happy-Light M40E+
ELOS-апарат Happy-Light M40E+

ELOS-апарат Happy-Light M40E + - чудовий професійний комплексний апарат, в якому об'єднані технології ELOS і RF. Це бюджетна модель з хорошою функціональніст..

166 380 грн. (5 900 $)

ELOS-апарат Happy-Light Matteo
ELOS-апарат Happy-Light Matteo

ELOS-апарат Happy-Light Matteo - потужний компактний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. ELOS-апарат Happy-Light Matteo зібраний з високоякісних ком..

253 800 грн. (9 000 $)

ELOS-аппарат Happy-Light M40E+ (уценка)
ELOS-аппарат Happy-Light M40E+ (уценка)

Цена: 3000 $ - с 1 манипулой 8*40; 3500 $ - с 2 манипулами (8*40, 15*60); 3700 $ - с 3 манипулами (8*40,15*60, RF)Комплектация: Манипула 8*40 - 1 шт, манипула 1..

84 600 грн. (3 000 $)
166 380 грн. (5 900 $)

Happy-Light Duet
Happy-Light Duet

Багатофункціональний лазерний апарат Happy-Light Duet - дуже стабільний перевірений інструмент косметолога, який виконує великий перелік процедур. Цей апарат ка..

504 780 грн. (17 900 $)

Happy-Light Duet plus
Happy-Light Duet plus

Преміум-модель Happy-Light Duet plus - симбіоз діодного лазера і ELOS - апарату. Цей апарат категорії "Premium" дає стабільні і прогнозовані результати процедур..

532 980 грн. (18 900 $)

Happy-Light SE
Happy-Light SE

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE від компанії "Medicalaser" - новинка на ринку України. В Happy-Light SE з'єднані три найпопулярніші технології сучас..

617 580 грн. (21 900 $)

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus
Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus - комплексний апарат, в якому поєднуються технології неодимового лазера, ELOS-технології і RF-ліфтингу. Без..

191 732 грн. (6 799 $)
239 700 грн. (8 500 $)

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Обладнання для ЕЛОС епіляції - високоякісне професійне обладнання.

"Чи можна купити лазерний апарат елос?" - таке питання іноді задають покупці, які приходять в офіс українського виробника косметологічного обладнання компанії "Медікалазер".

Це питання неправильний і правильний одночасно. Чому? Тому що компанія "Медікалазер" виробляє апарати ЕЛОС епіляції, які не є лазерними, і виробляє комбіновані апарати, в яких об'єднаний ЕЛОС модуль і діодний лазер. Лазерних апаратів ЕЛОС - немає, а багатофункціональні системи з комбінацією декількох технологій - є.

Апарат ELOS - апарат для ЕЛОС епіляції, який впливає одночасно на різні частини волосся не лазерним випромінюванням, а потужним високочастотним світловим імпульсом і струмом RF-частоти. Відмінність ЕЛОС епіляції від лазерної епіляції в тому, що ELOS-епіляцію можна проводити на будь-якому шкірі будь-якого фототипу, а також на смаглявій або загорілій шкірі.

Крім того, волосся не зникають відразу після проведення процедури ЕЛОС епіляції, а випадання волосся відбувається в термін 2-3 тижні. В термін до 2-3 місяців після першої процедури зникає 30-40 відсотків волосся в обробленій зоні. Але після обробки через 3-4 тижні ріст волосся відновлюється, тому, що процедура стимулює неактивні фолікули до зростання волосся, і це сигналізує про необхідність провести наступну процедуру. Таким чином, поетапна обробка зони видалення за кілька процедур дозволяє з високим ступенем ліквідувати ріст волосся на тривалий період з високою якістю видалення.

Відгуки про будь-який апарат ЕЛОС епіляції від "Медікалазер" - в основному тільки позитивні, через те, що наше ЕЛОС приміщень безпечне, легке в настройці та застосування. Крім того, в нашій компанії всі покупці проходять навчання, на якому кожна процедура демонструється у всіх деталях, що знижує ймовірність скоєння помилок користувачами-косметологами при експлуатації апарату.

Купити епілятор ЕЛОС може будь-яке підприємство індустрії краси, тому, що в лінійці апаратів ЕЛОС епіляції компанії "Медікалазер" представлені моделі різних цінових категорій, різного дизайну і функціональної насиченості. Звичайно ж, якщо кошти дозволяють, то краще купити багатофункціональний апарат, в якому об'єднані епілятори ЕЛОС і діодний лазер, тому що при цьому кількість проведених процедур в салоні збільшується. Якщо ж фінансові можливості обмежені, то можна купити апарат меншої потужності, який за якістю проведення процедур буде дорівнює старшим моделям, але буде давати можливість провести кілька меншу кількість процедур за робочий прийом косметолога. Наприклад, ціна на апарат ЕЛОС наймолодшою, але все одно дуже якісної моделі, буде всього лише близько 3900 доларів, що дозволяє окупити її в термін від 3 місяців до 1 року при різних економічних показниках підприємства-власника апарату (в залежності від рівня салону або клініки, місця розташування і цін на процедури).

Додаткова інформація про обладнання для ELOS епіляції.

Курс процедур епіляції на апараті ELOS дозволяє вирішити проблему зростання небажаного волосся на строк від 4 до 9 років. Процедури безболісні і не викликають яких-небудь особливо неприємних відчуттів у пацієнта.

Але застосування ЕЛОС апарату не обмежується тільки епіляцією.

Види процедур, які виконуються на апараті ЕЛОС:

  • ELOS-епіляція (від світлих пушкових до темного волосся);
  • лікування й видалення судинних дефектів шкіри;
  • лікування й видалення пігментації;
  • омолодження обличчя, шиї, зони декольте, кистей рук;
  • лікування акне;
  • RF-ліфтинг обличчя і тіла.

Як видно з переліку процедур, застосування ЕЛОС апарату істотно розширить перелік процедур будь-якого салону краси або клініки. І особливу увагу бажано звернути саме на процедури омолодження, на які є стабільний попит у клієнтів.

Хочеться звернути увагу на процедуру безопераційного RF-ліфтингу, яка дозволяє отримати видимий результат відразу ж після першої процедури і застосовується для підтяжки шкіри обличчя, омолодження шкіри навколо очей, повернення пружності шкірі після пологів, ліпосакції або різкого схуднення.

Після проведення процедури клієнт може вести звичайний спосіб життя, існують лише деякі протипоказання та індивідуальні рекомендації, які залежать від особливостей кожної конкретної процедури.