Спецціни на апарати

Вакуумно-роликові системи

SLIMMING IV (вакуумно-роликовий масаж)

221 165 грн.
315 950 грн.

SLIMMING V (вакуумно-роликовий масаж)

273 350 грн.
390 500 грн.

Апарат ротаційного масажу Jordi Shape

360 325 грн.
514 750 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Вакуумно-роликовий масаж. Вакуумно-роликові апарати «Медікалазер».

Один з різновидів обладнання компанії «Медікалазер», які користуються стійким високим попитом, є апарати інтелектуального вакуумно-роликового масажу.

Переваги цих апаратів в тому, що масаж виконується по великій кількості програм з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, які важко врахувати при ручному масажі. Крім того, апарати «MEDICALASER» дозволяють дуже точно опрацьовувати тіло і обличчя клієнта на різну глибину в різних зонах. З таким апаратом косметолог значно менше втомлюється фізично, але домагається високих результатів процедур і суттєво підвищує свій дохід.

Наявні в нашій лінійці 3 моделі апаратів розрізняються за кількістю маніпул (ручок) для проведення процедур, видами використовуваної енергії впливу і габаритами апаратів.

Модель апарату «SLIMMING III» є базовою моделлю. У ній є базові функції масажу, які виконуються за допомогою 4 маніпул:

  • велика і мала маніпули для тіла;
  • велика і мала маніпули для особи.

Цей апарат дозволяє проводити процедури зменшення небажаних жирових відкладень, корекції лінії силуету, комплексного лимфодренажного, тонізуючого, загальнозміцнюючий масажу всього тіла, боротьби з віковими змінами, усунення зморшок в області очей, лоба, носо-губних складок і декольте, процедури ліфтингу та усунення вікового птозу.

Модель «SLIMMING IV» відрізняється від базової моделі тим, що в ній використовується більше видів енергії, а також ця модель оснащена новим процесором, який дозволяє виконувати більшу кількість програм масажу з більшою точністю і великою кількістю налаштувань індивідуально під кожного клієнта.

Модель «SLIMMING V» - топова модель в лінійці, в ній міститься найпотужніший процесор останнього покоління, а також ця модель має новий сучасний корпус з високим репутаційним ефектом. Крім того в цій моделі додана додаткова функція кавітації, для виконання якої апарат комплектується п'ятою манипулою.

Додаткові матеріали на тему вакуумно-роликового масажу.

Дівчата і жінки завжди хочуть мати гарний, привабливий вигляд, тому часто намагаються привести себе в чудову форму за допомогою дієт. Але в більшості випадків спочатку худне НЕ живіт і стегна, а особа, груди та шия. Тому в процесі схуднення бажано поєднання дієт і спеціальних апаратних методик.

Однією з методик, що сприяють правильному схудненню, є вакуумно-роликовий масаж. Проводять його за допомогою спеціально обладнання. Після процедур вакуумно-роликового масажу шкіра стає пружною, підтягнутою і еластичною.

Вакуумний масаж допомагає зняти втому, біль, спазми в м'язах, покращує кровообіг, а також знімає набряки, допомагає вивести з організму шкідливі речовини і поліпшити роботу серцево-судинної системи. Тому вакуумно-роликовий масаж корисний не тільки для людей, які бажають схуднути, але і для тих, хто піклується про своє здоров'я.

Апарат для вакуумного масажу можна купити і ефективно експлуатувати, отримуючи високий прибуток в містах Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Дніпро, Сімферополь, Ялта, Кропивницький, Рівне, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів , Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших. Клієнти на такі ефективні процедури знаходяться легко при правильній маркетинговій політиці салону краси, клініки краси або приватного косметологічного кабінету.
Вся продукція компанії «Медікалазер» - високої якості. Вона проста в експлуатації, виготовлена ​​строго за всіма стандартами, вимогам і нормам, які пред'являються до техніки українськими регламентують і контролюючими органами та організаціями.
Замовивши обладнання для вакуумного масажу через сайт, можна отримати протягом декількох днів, або зробити замовлення постачання на певні дати.